Lai uzlabotu Jūsu interneta pārlūkošanas pieredzi, tiek izmantoti sīkfaili. Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Vairāk informācijas skatiet SIA „Lonas Latvija” Konfidencialitātes politikā. Es piekrītu
Piegāde
Piegāde visā Latvija

LONAS - Komforta meistari piegade

LONAS izstrādājumus piegādājam visā Latvijā un Lietuvā, un atnesam līdz pat durvīm! 2 dienas pirms ierašanās pie Jums, mēs informēsim par plānoto piegādes laiku, nosūtot īsziņu.

  • LONAS gultas piegāde un montāža jūsu mājās ir BEZ MAKSAS
  • Piegāde ar uznešanu līdz jūsu durvīm Latvijā – 10 EUR
  • Administrēšanas maksa, pasūtot Latvijā, bet piegādi izvēloties Lietuvā un Igaunijā, – 30 EUR (+ piegādes maksa, kas ir spēkā attiecīgajā valstī)
  • Atkārtota piegāde ne LONAS vainas dēļ visā Latvijā – 15 EUR

Izvēlieties preces internetā www.lonas.lv, ievadiet savu adresi un izvēlieties Jums ērtu piegādes dienu. LONAS komforta meistari Jūsu preces izgatavos, un LONAS kurjeri* piegādās un atnesīs preces līdz Jūsu mājas durvīm. 

Pērkat veikalā? Piesakiet piegādi iegādes laikā vienā no LONAS tirdzniecības vietām!

* Dažreiz mazākus un vieglākus LONAS izstrādājumus piegādā mūsu partneri. Ja iespējams, viņi vienmēr ir gatavi Jums palīdzēt un atnest preces līdz Jūsu mājas durvīm.


Gultas montāža

Nopirkāt jaunu gultu, bet nezināt, kā to salikt vai arī tam nav laika? Izmantojiet iespēju saņemt LONAS komforta meistaru palīdzību!

  • Atnesīsim un saliksim LONAS gultu Jūsu mājās BEZ MAKSAS!

Gultas salikšanu varat pieteikt, iegādājoties LONAS gultu internetā vai vienā no LONAS tirdzniecības vietām.

UZMANĪBU! Gultu ienešanai nepieciešama ieeja ar 200 cm augstumu, un ne mazāk kā 75 cm platumu. Celšana 100 cm un lielākā augstumā nav atļauta. Visas preces tiek izkrautas vienā vietā, ienestas tikai caur durvīm. Visām precēm jābūt ceļamām ar liftu, ja tas atrodas ēkā. Ja ienešanas ceļā tiek uzstādītas pagaidu kāpnes, tām jāatbilst drošības prasībām.

Surinkejas.png

Veco matraču aizvešana

Vai vēlaties atbrīvoties no vecā nelietojama matrača? Sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni. Piegādājot Jums jaunu LONAS matraci, par veco parūpēsimies mēs!

• Vecā matrača izvešana - 25 €

Vecā matrača izvešanu piesakiet pa e-pastu e-veikals@lonas.lv vai tālruni +371 676 60106.