Lai uzlabotu Jūsu interneta pārlūkošanas pieredzi, tiek izmantoti sīkfaili. Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Vairāk informācijas skatiet UAB „Lonas” Konfidencialitātes politikā. Es piekrītu

Bērniem

Matracis Morta Plius

Stingrs daudzslāņu putu poliuretāna matracis cilvēkiem ar lielāku svaru vai tiem, kuriem patīk gulēt uz cietākas pamatnes. Lieliski piemērots tiem, kuri lielāko nakts daļu pavada guļot uz muguras. Matrača unikālā profilēšanas tehnoloģija ļauj tam nodrošināt maksimālu gaisa caurlaidību, pasargājot to no mitruma uzkrāšanās un pagarinot kalpošanas ilgumu.

Ja meklējat lielisku cenas un kvalitātes attiecību, šis matracis ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Tagad ikvienam pieejama ir maksimāla gaisa caurlaidība, ilgmūžība un lieliskas ortopēdiskās īpašības.

Matrača augstums ir aptuveni 15 cm. Iesakām cilvēkiem ar svaru līdz 120 kg. Matrača pārvalku var mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā. Dodam matracim arī 2 gadu garantiju.

Piemērots cilvēkiem ar lielu svaru
Piemērots cilvēkiem ar lielu svaru
Izmērs
200x80 165,00 €
200x90 165,00 €
Cits izmēra Atlasīt
Nestandarta izmēra kalkulators
Minimālie izmēri: 100x60; Maksimālais: 240x240.
165,00 €
1
Piegādājam 24 dienu laikā
Mazgājams pārvalks
Plašāk
Gaisa caurlaidīgs. Lono-Tec I™
Plašāk
Īpaša materiāla ieliktnis L-Slip™
Plašāk
Stingrs balsts
Plašāk

Matracis Morta Plius Ekskluzīvas Iespējas

Pielāgojas Jūsu ķermenim

Matrača pamatne ir veidota no 7 cm bieza putu poliuretāna slāņa, kas savas īpašās stingrības dēļ matraci veido salīdzinoši cietu un nodrošina stingru ķermeņa balstu arī cilvēkiem ar lielāku svaru.

Iekšējais slānis

Iekšējais slānis veidots no ilgmūžīga, elastīga un gaisa caurlaidīga, pēc īpašas tehnoloģijas izstrādāta materiāla Lono-Tec I™. Tas sedz atsperes 2 cm biezumā no augšējās un 3 cm biezumā no apakšējās matrača puses. Tas ir sevišķi mīksts un nodrošina nepārspējamu komfortu miega laikā.  

Lono-Tec I™ ir unikāls mūsu pašu radīts putu poliuretāna materiāls, kura blīvums ir 25 – 35 kg/m3.

Īpaša materiāla ieliktnis L-Slip™

Īpaša materiāla ieliktnis L-Slip™ samazina matrača nolietošanos, pagarina tā kalpošanas laiku un sargā mājas vidi no smalkajiem poliuretāna putekļiem.

Trikotāžas pārvalks

Maigais matrača pārvalks ir šūts no īpaša trikotāžas auduma, kura sastāvā ir dabiskās kokvilnas šķiedras. Pārvalka malās ir iestrādāts sietiņš, kas uzlabo matrača gaisa caurlaidību un mitruma iztvaikošanu. Pārvalks ir noņemams – tam ir rāvējslēdzējs visās četrās malās, un to drīkst mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā.

Oeco-Tex® – ar šo sertifikātu tiek marķēti droši materiāli, kas neizdala indīgās gaistošās vielas. Produkti, kas atzīmēti ar simbolu "Uzticams tekstiliztrādājums", garantēti nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdus, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tas ir ārkārtīgi svarīgi zīdaiņiem un bērniem paredzētajiem tekstilzistrādājumiem.

Ērta preču piegāde
Līdzīgi produkti
Bērnu matracis Loniukas
No 105,00 €

Gaisa caurlaidīgs

Sevišķi elastīgs

Drošs un praktisks

NetFresh™

Lono-Tec II™

L-Slip™

Bērnu matracis Sapnelis
No 50,00 €

Gaisa caurlaidīgs

Ļoti drošs

Stingrs un elastīgs

Lono-Tec I™

Bērnu matracis Sapnas
No 35,00 €

Gaisa caurlaidīgs

Atsperīgs