Lai uzlabotu Jūsu interneta pārlūkošanas pieredzi, tiek izmantoti sīkfaili. Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Vairāk informācijas skatiet SIA „Lonas Latvija” Konfidencialitātes politikā. Es piekrītu

Bērnu matrači

Bērnu matracis Loniukas

Drošs, praktisks un ļoti elastīgs bērnu matracis, kura pamatne veidota no ilgmūžīga materiāla Lono-Tec II™, kas radīts pēc mūsu pašu izstrādātas unikālas tehnoloģijas. Viļņos profilētā masējošā virsma nodrošina pareizu zīdaiņa muskuļu attīstību un uzlabo asinsriti. Papildus iestrādātā ventilācijas sistēma NetFresh™ matracim nodrošina sevišķi labu gaisa caurlaidību, kas nepieļauj pelējuma sēnītes rašanos, lai Jūsu mazais gulētu uz veselībai drošas pamatnes.

Matrača augstums ir aptuveni 9 cm. Iesakām bērniem līdz 3 gadu vecumam. Pārvalku var mazgāt temperatūrā līdz pat 60°C. Piešķiram matracim 2 gadu garantiju.

Izmērs
120x60 105,00 €
Nestandarta izmēra kalkulators
Minimālie izmēri: 100x60; Maksimālais: 240x240.

105,00 €
1
Piegādājam 7 dienu laikā
Īpaša materiāla ieliktnis L-Slip™
Plašāk
Integrēta vēdināšanas sistēma NetFresh™
Plašāk
Lonofibre™ matrača pārvalks
Plašāk
Stingrs un gaisa caurlaidīgs. Lono-Tec II™
Plašāk

Bērnu matracis Loniukas Ekskluzīvas Iespējas

Matrača pamatne

Bērnu matrača pamatni veido pēc unikālas tehnoloģijas ražots ilgmūžīgs, gaisa caurlaidīgs un ļoti elastīgs materiāls Lono-Tec II™.

Lono-Tec II™ – unikāls putu poliuretāna materiāls, kura blīvums ir 37–42 kg/m3.

Integrēta vēdināšanas sistēma

Integrētā vēdināšanas sistēma "NetFresh™" nodrošina īpaši labu gaisa caurlaidību, samazina svīšanu, palīdz ātrāk iztvaikot mitrumam, neļaujot veidoties pelējuma sēnītēm labvēlīgiem apstākļiem.

Īpaša materiāla ieliktnis L-Slip™

Īpaša materiāla ieliktnis "L-Slip™" samazina matrača nolietošanos, pagarina tā kalpošanas laiku, sargā mājas vidi no poliuretāna putekļiem.

Lonofibre™ matrača pārvalks

Maigais un stilīgais pārvalks "Lonofibre™" diegts ar unikālu rakstu no trikotāžas auduma, kura sastāvā ir dabisko linu šķiedras un 1 cm biezs viskoelastāna materiāls "Memospace™", kas audumam piešķir īpašu pufīgumu un patīkamu pirmā pieskāriena sajūtu.
Pateicoties linu labajām īpašībām, pārvalks "Lonofibre™" izceļas ar antibakteriālām īpašībām, tajā nevairojas putekļu ērcītes un to drīkst mazgāt līdz 60ºC temperatūrā.

Ērta preču piegāde
Līdzīgi produkti
Matracis Morta Plius
No 165,00 €

Ciets, divpusējs

Gaisa caurlaidīgs

Lono-Tec I™

Mazgājams trikotāžas pārvalks

2 gadu garantija

Bērnu matracis Sapnelis
No 50,00 €

Stingrs un elastīgs, divpusējs

Papildus gaisa kanāli

Speciāli pielāgots bērniem

Lono-Tec I™

Mazgājams Lonofibre™ pārvalks

2 gadu garantija

Bērnu matracis Sapnas
No 35,00 €

Sevišķi elastīgs, divpusējs

Gaisa caurlaidīgs

Lono-Tec I™

Mazgājams trikotāžas pārvalks

2 gadu garantija