Lai uzlabotu Jūsu interneta pārlūkošanas pieredzi, tiek izmantoti sīkfaili. Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Vairāk informācijas skatiet SIA „Lonas Latvija” Konfidencialitātes politikā. Es piekrītu

Spilveni

Lonas.lv Spilveni - Spilvens LINĖ

Spilvens LINĖ

Klasiskas formas spilvens ir izgatavots no stilīga 100 % dabīga lina pārvalka, un iekšējā maināmā daļa ir piepildīta ar poliestera šķiedras bumbiņām. Spilvena iekšējā daļa ar rāvējslēdzēju, lai varētu regulēt spilvena augstumu, no tā izņemot poliestera šķiedras bumbiņas. Ļoti patīkams pieskārienam, maigs un stilīgs lina pārvalks tiek šūts no 1 cm bieza auduma, kas 100 % sastāv no dabīgas linšķiedras.

Spilvena pārvalks ar rāvējslēdzēju, un to var mazgāt temperatūrā līdz 60 °C vai iespējama arī sausā ķīmiskā tīrīšana. Spilvenam ir standarta izmērs (50 x 70 cm), tādēļ, ja nepieciešams, dabīgā lina pārvalku var izmantot arī citiem spilveniem. Lina antibakteriālās īpašības palīdz uzturēt atbilstošu spilvena higiēnu un mitruma līmeni. Tajā nekrājas putekļu ērcītes.

Ļoti gaisa caurlaidīgs
Ļoti gaisa caurlaidīgs
Izmērs
50x70 40,00 € 28,00 €
Nestandarta izmēra kalkulators
Minimālie izmēri: 100x60; Maksimālais: 240x240.

40,00 €

28,00 €
1
Piegāde 2 darba dienu laikā
Līdzīgi produkti
Spilvens Meda
No 55,00 €

Īpašas formas ortopēdiskais spilvens

Memospace®

Dabiskas linu šķiedras

Spilvens Lyra
No 55,00 €

Klasiskas formas ortopēdiskais spilvens

"Talalay" latekss

Dabiskas linu šķiedras

Spilvens Nora
No 55,00 €

Klasiskas formas ortopēdiskais spilvens

Memospace®

Dabiskas linu šķiedras