PIEDĀVĀJUMS

Sadarbības piedāvājums dizainerim

Mēs aicinām Jūs kļūt par pastāvīgiem LONAS partneriem, kā arī izmantot tikai dizaineriem piešķirtās priekšrocības. Mēs nodrošinām abpusējos ieguvumus – gan dizainerim, gan Jūsu klientam, kurš mūsu produktus pasūta caur Jums!

Atlaižu un atlīdzības sistēma

1.Reģistrējoties LONAS sistēmā par pastāvīgo partneri, Jūs saņemsiet speciālo dizainera karti un savu unikālo ID kodu. Izmantojot šo kodu, Jūsu klientiem tiks piešķirta līdz 10% atlaide visam pirkumu grozam;

2.Ar Jūsu ID kodu pieņemtie pasūtījumi tiek apkopoti LONAS sistēmā. Uz Jūsu vārda tiek uzkrāti 5% no katra pasūtījuma (bez PVN). Mēs uzsveram, ka bonusa punkti tiek izkrāti no pasūtījuma summas bez PVN. Uzkrāto summu Jūs varat uzzināt jebkurā laikā, sazinoties uz zemāk norādītajiem kontaktiem, kā arī saņemt apmaksu, izrakstot rēķinu.

3. Jūsu uzkrātā komisijas maksa LONAS sistēmā tiek uzglabāta ne ilgāk kā 2 gadus no katra pasūtījuma datuma, tāpēc iesakām regulāri par norēķiniem rakstīt vai zvanīt uz zemāk norādītajiem kontaktiem.

4. Sadarbības piedāvājums spēkā tikai interjera dizaineriem un arhitektiem, kuri var iesniegt darbību apliecinošo dokumentu (komercreģistra izraksts, uzņēmējdarbības sertifikāts u.tml.).

Papildu motivācija, strādājot ar LONAS

Pēc tam, kad dizaineris kopš gada sākuma ir savācis pasūtījumus, kas pārsniedz apgrozījumu EUR 4500 + PVN apmērā, tiek piešķirti papildu bonusi:

Ar katru apgrozījumu EUR 4500 + PVN LONAS dāvina Jūsu izveidotā interjera profesionālo fotosesiju ar profesionālu interjera fotogrāfu. Dāvanas vērtība ir līdz EUR 500. Ja dizaineris gadā savāc pasūtījumus par summu EUR 9000 + PVN un vairāk – viņš saņem dāvanā otro fotosesiju, utt. Ar nākamo gadu summa tiek anulēta un sāk uzkrāties sākot ar EUR 0. Pieņemot dāvanu, tiek parakstīts vienreizējs sadarbības līgums, kas ir saistošs, kurā noteikti LONAS un fotogrāfa nosacījumi un pienākumi.

Jūsu darbu izplatīšana

Ja Jums ir izveidotā interjera fotoattēli vai videoklipi, kuros fiksēta LONAS produkcija, Jūs varat ar šādu materiālu dalīties ar mums. Mēs nodrošināsim šī materiāla izplatīšanu caur saviem iekšējiem informācijas kanāliem (biļeteņi, Facebook, Instagram, #LONASdesign, raksti u.c.), blakus attēlam noteikti norādot interjera autoru. Tādā veidā mēs atklāsim sabiedrībai Jūsu vārdu un stādīsim priekšā kā interjera ekspertus saviem patērētājiem.

Kontaktinformācija

Dizainera kartes ar unikālu ID kodu tiek izsniegtas, atnākot uz kādu no LONAS saloniem un parakstot sadarbības līgumu ar SIA “LONAS Latvija”.

Karte ir derīga visos firmas LONAS salonos, kas atrodas Latvijā. Tie ir pieejami šeit: www.lonas.lv/veikali. Sīkākai informācijai , lūdzu, zvaniet : +371 24247924 vai rakstiet uz [email protected].