Lonas.lv Gulta - Bērnu gulta LIEPA

Bērnu gulta LIEPA

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiem. Solīda dizaina, universālas un izturīgas gultas būs piemērotas gan mazuļa istabai, gan jauneklīga pusaudža atpūtas videi. Lielu uzmanību pievērsām konstrukcijai, praktiskumam un estētikai. Šī dizaina gulta ir paredzēta, lai varētu iekļauties istabas vidē, tādēļ izveidojām trīs modulācijas – galvas gals ar pagarinātu kreisās puses gultas malu, galvas gals ar pagarinātu labās puses malu un universāls „U“ burta formas galvas gals. Šie minimālistiskie, taču rūpīgi apdomātie dizaina risinājumi bija izveidoti kopā ar lietuviešu dizaineri Gauduti Žilīti [Gaudutė Žilytė], tiecoties izveidot drošu un ērtu gulēšanas vidi bērniem un pusaudžiem. Gulta ir rūpīgi apšūta ar audumu visos stūros, lai garantētu mīkstumu un būtu patīkami pieskarties. Gultas iekšējie izmēri piemēroti matracim 90x200 cm, tādēļ lieliski derēs parastais vienvietīgais matracis. Atliek tikai izvēlēties krāsas audumu, kurš patīk, vēlamo galvas gala formu un mēs izgatavosim gultu konkrēti Jums! Stilīgs risinājums pareizu miega ieradumu veidošanai!

Fotouzņēmumā sniegtā gulta ir ar A kategorijas audumu (+150 Eiro), kura cena jau ir iekļauta norādītajā gultas cenā.

Izmērs
200x90 Izpārdots 845,00 €
Nestandarta izmēra kalkulators
Minimālie izmēri: 100x60; Maksimālais: 240x240.

845,00 €
1
Piegāde 19 darba dienu laikā

Atlicis 10,00 €, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Bērnu gulta LIEPA Ekskluzīvas Iespējas

Bērnu gulta LIEPA - Bezmaksas atvešana un samontēšana

Bezmaksas atvešana un samontēšana

Mēs turpinām savus solījumus, tādēļ noteiktajā dienā piegādāsim Jūsu jauno gultu. To ne tikai samontēsim, bet arī izvedīsim iepakojuma ma-teriālus. Mums nepatīk atstāt raizes citiem – labāk atstājam atjaunotas guļamistabas prieku.

Bērnu gulta LIEPA - Stilīga konstrukcija

Stilīga konstrukcija

Bērnu gultām piemīt sava vienreizēja nedalāma galvgaļa konstrukcija, tā izvairoties no savieno-juma līnijām un saglabājot estētiku. Tieši tāda viengabalainība un noapaļotie stūri sniedz gultai patīkamo gludumu, kas diktē mūsdienu dizaina tendences. Tādēļ šī konstrukcija ir ne tikai stilī-ga, bet arī pilnībā droša Jūsu mazulim.

Bērnu gulta LIEPA - Redeles

Redeles

Redeles izgatavotas no elastīgām un izturīgām 1 x 30 lamelēm, kuru platums 35 mm, bet biezums 8 mm, tāpēc tās ir piemērotas lietošanai ar visu veidu matračiem. Redeļu izvietojums ir blīvs (~3 cm atstarpes starp lamelēm), tāpēc tās nodrošina to, ka matracis neiegrims starpās un saglabās pareizu formu ilgu laiku.

Bērnu gulta LIEPA - Gultu ārējie izmēri

Gultu ārējie izmēri

1. Platums — 105 cm

2. Garums — 213 cm

3. Augstums — 81 cm + kājas augstums (Gultas kāja BASIC — 5 cm)

Bērnu gulta LIEPA - Dizains:  Gaudutė Žilytė

Dizains: Gaudutė Žilytė

Bērnu gultas ideju realizēt mums palīdzēja dizainere Gaudutė Žilytė: „Projektējot gultu sēriju “Liepa”, tiecos, lai mēbele sniegtu bērnam drošību gan fiziskā, gan emocionālā ziņā. Gultas sieniņa, kas ir gluži kā pakarināma, rada mājīga privātuma sajūtu, kura ir ļoti svarīga, kad istabā dzīvo vairāki cil-vēki. Bērni sapņotāji un radītāji, māju cēlāji var mierīgi atpūsties liepas pavēnī pēc darbīgas dienas“.

Līdzīgi produkti
Bērnu gulta DOBILAS
No 1 045,00 €

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiem!

Bērnu gulta LIEPA kreisā puse
No 895,00 €

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiemi!

Bērnu gulta LIEPA labā puse
No 895,00 €

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiem!