Lonas.lv Gultas - Gulta SQUARE

Gulta SQUARE

Gultas

Šī gulta – tā ir klasiskā galvgala, kas ir sadalīts kvadrātiskās rūtiņās, interpretācija. Tās atšķirīgo raksturu atspoguļo ritms starp dažāda lieluma kvadrātiem, bet līniju veidotais reljefs akcentē auduma mīkstumu. Dienas laikā gar reljefu slīdošā gaisma izceļ materialitāti un patīkamu formas raksturu.

loader
Izmērs
140x200 Sold out
160x200 Sold out
180x200 Sold out
200x200 Sold out

2 300,00 €
18 darba dienu laikā
Lonas.lv Gultas - Gulta SQUARE
Mīksts, stilīgs galvgalis
Plašāk
PREMIUM konstrukcija
Plašāk
Virsmatracis
Plašāk
Matracis
Plašāk
Tahta
Plašāk
Lonas.lv Gultas - Gulta SQUARE Mīksts, stilīgs galvgalis

Mīksts, stilīgs galvgalis

Stilīgs un mīksts galvgalis, dekorēts ar dažāda lieluma kvadrātiem un taisnstūriem.

Lonas.lv Gultas - Gulta SQUARE PREMIUM konstrukcija

PREMIUM konstrukcija

Šī kontinentālā (ang. continental) gulta tiek attiecināta uz PREMIUM segmentu: masīvs īsta koka rāmis ar koka redelēm un 2-slāņu kabatveida atsperēm + matracis ar īpaši garām kabatveida atsperēm + virsmatracis, izgatavots no īpaša lateksa. Visām LONAS gultām ir 2 gadu garantija.

Lonas.lv Gultas - Gulta SQUARE Virsmatracis

Virsmatracis

Kontinentālās gultas augšējais slānis ir izgatavots no “VitaTalalay INTUITION®” lateksa. Šis latekss – ir īpašs, jo ir izgatavots, izmantojot TES tehnoloģiju – absorbē siltumu, kad tā ir par daudz, un to izstaro, kad ir nepieciešams, tāpēc vasarā tas paliek vēss un ziemā silts.

Lonas.lv Gultas - Gulta SQUARE Tahta

Tahta

Jāatzīmē, ka gultas pamats, kas ir izgatavots no īstā koka, nav ar tukšu vidu: tas ir piepildīts ar pat 2 kabatveida atsperu slāņiem (augšējais slānis ir sadalīts 7 anatomiskajās zonās).

Lonas.lv Gultas - Gulta SQUARE Audumu sortiments

Audumu sortiments

Krāsas rada noskaņu, bet audumi – harmoniju. Miega mūzikas veidotāji esat jūs, tāpēc esam izveidojuši plašu audumu klāstu, lai atklātu jūsu iespējas. Šajā sortimentā jūs atradīsiet pilnu materiālu klāstu – no sintētiskiem līdz dabīgiem, kā arī plašu krāsu un toņu izvēli. Īpašu uzmanību esam pievērsuši gan dabīgo šķiedru, gan viegli tīrāmiem audumiem, kā arī audumiem, kas ir izturīgi pret mājdzīvnieku nagu skrāpējumiem.

Lonas.lv Gultas - Gulta SQUARE Aksesuāru izvēle

Aksesuāru izvēle

Papildinot mūzikas kompozīciju, mēs esam izveidojuši atbilstošas guļamistabas mēbeles, spilvenus, iespēju izvelēties apgaismojumu. Tie ir kā papildu instrumenti, kas harmoniski iederēsies jūsu jaunās gultas stilā.

Lonas.lv Gultas - Gulta SQUARE Gultas ārējie izmēri

Gultas ārējie izmēri

 1. Platums – 225 / 205 / 185 / 165 cm
 2. Garums – 211 cm
 3. Augstums – 130 cm + kājas augstums (Spīdīgu metāla gultas atbalsta kāju komplekts 10 cm – iekļauts cenā)

Gultas