Lonas.lv Gultas - Gulta JAZZ™

Gulta JAZZ™

Gultas

Improvizācijas meistariem esam atstājuši brīvas iespējas galvgali, ko veido mīksti kvadrāti, nokomplektēt pašiem. JAZZ no minimālistiskas gultas var izplesties līdz arhitektoniski integrētam interjera risinājumam.

JAZZ ir profesionāls improvizācijas mūzikas žanrs, kam raksturīgs individuāls skanējums, regulārs ritms, kas pastāvīgi atkārtojas, un kolektīva vai solo improvizācija, kas pēc iepriekšējas vienošanās, taču ne obligāti, fiksēta nošu rakstā.

LONAS - Gulta JAZZ

UZMANĪBU! Cena norādīta tikai gultas rāmim ar gultas kājām BASIC. Moduļi JAZZ, ozolkoka vai metāla kājas, skapīšus, pufi un citi guļamistabas piederumi tiek pasūtīti atsevišķi.

Moduļu sistēma JAZZ

loader
Izmērs
200x120 Sold out 764,99 €
200x140 Sold out 965,00 €
200x160 Sold out 850,00 €
200x180 Sold out 895,00 €

614,99 €

522,75 €

 • Ekrānā redzamās krāsas var nedaudz atšķirties no patiesajām krāsām

 • Matracis nav iekļauts cenā

19 darba dienu laikā
Lonas.lv Gultas - Gulta JAZZ™
Viegli tīrāmi audumi
Plašāk
Pacelšanas mehānisms
Plašāk
Droša gultas konstrukcija
Plašāk
Iespēja izveidot galvgali
Plašāk
Lonas.lv Gultas - Gulta JAZZ™ Iespēja izveidot galvgali

Iespēja izveidot galvgali

Improvizāciju meistariem sniedzam brīvību sakomplektēt galvgali no mīkstiem kvadrātiem. JAZZ no minimālistiskas gultas ir iespējams izvērst līdz arhitektoniski integrētam interjera risinājumam.

Moduļu sistēma JAZZ

Lonas.lv Gultas - Gulta JAZZ™ Uzticamība

Uzticamība

LONAS gultu karkasi izgatavoti no īpaši izturīgas, līmētas bērza koksnes, kas ir daudz stingrāka par līmētu kokskaidu plātni. Tādā veidā garantējam LONAS gultu ilgmūžību.

Lonas.lv Gultas - Gulta JAZZ™ Stilīga konstrukcija

Stilīga konstrukcija

Izturīgās un uzticamās konstrukcijas dēļ gultas kājgaļa stūrus ražojam un montējam 45 grādu leņķī, tā piešķirot gultai eleganci. Gultas karkass no ārpuses aplīmēts ar speciālu mīkstu materiālu, kas piešķir gultai stilīgu un ērtu plūdlīnijas formu un apaļīgumu.

Lonas.lv Gultas - Gulta JAZZ™ Gultas veļas kaste

Gultas veļas kaste

Paceļot redeles, atradīsiet ērtu un plašu gultas veļas kasti ar gaisa caurlaidīgu dibenu.

Ērts matrača un redeļu pacelšanas mehānisms — speciāli pielāgots divguļamajām gultām un LONAS matračiem.

Lonas.lv Gultas - Gulta JAZZ™ Redeles

Redeles

Redeles izgatavotas no elastīgām un izturīgām 2 x 30 lamelēm, kuru platums 35 mm, bet biezums 8 mm, tāpēc tās ir piemērotas lietošanai ar visu veidu matračiem. Redeļu izvietojums ir blīvs (~3 cm atstarpes starp lamelēm), tāpēc tās nodrošina to, ka matracis neiegrims starpās un saglabās pareizu formu ilgu laiku.

Lonas.lv Gultas - Gulta JAZZ™ Audumi

Audumi

Sortimentā atradīsiet visu materiālu spektru — no sintētiskiem līdz dabiskiem materiāliem, kā arī bagātīgu krāsu un toņu izvēli. Īpaši daudz ir dabiskas šķiedras un viegli tīrāmu, kā arī pret mājdzīvnieku nagiem izturīgu audumu.

Lonas.lv Gultas - Gulta JAZZ™ Aksesuāri

Aksesuāri

Izvēlieties gultai pieskaņojamas guļamistabas mēbeles un dekoratīvos spilvenus no Jums tīkama auduma. Atvieglojiet ikdienu ar pie galvgaļa stiprināmu lampu lasīšanai. Izveidojiet savu gultu ar vissvarīgāko akcentu — kājām; piedāvājam četrus dažādus gultas kāju variantus.

Lonas.lv Gultas - Gulta JAZZ™ Gultu ārējie izmēri

Gultu ārējie izmēri

1. Platums — 189 / 169 / 149 cm

2. Garums — 211 cm

3. Augstums — 32 cm + kājas augstums (Gultas kāja BASIC — 5 cm; Spīdīga metāla gultas kāja — 10 cm; Ozola gultas kāja — 12 cm; Augsta metāla gultas kāja — 17 cm)

Gultas