Gultas

14 400 – vai Jūs ticat, ka tik daudz dažādu kombināciju var izveidot, izmantojot Lonas.lv ražotās gultas, gultas audumus un aksesuārus? Tā tiešām ir! Kombinācijas ir pārsteidzoši daudzveidīgas, tāpēc visas Lonas gultas ir nosauktas vārdos, kas saistās ar mūziku – vienu no variācijām bagātīgākajiem mākslas veidiem: Forte, Piano, Sonata, Solo, Soprano... Uzziniet, cik radoši varat izvēlēties Lonas.lv gultu!

1. Mūsdienīgs dizains atšķirīgām gaumēm – kura no gultām patīk Jums?

Nav šaubu, ka gulta ir guļamistabas centrālais objekts. Ja guļamistabas interjers tiek ierīkots no jauna, tad gulta var būt pirmā mēbele, kurai pieskaņot pārējos elementus. Taču, ja gulta tiek iegādāta pēdējā, tā ir jāpieskaņo esošajam stilam. Lonas.lv gultas galvenokārt atšķiras pēc galvgaļa: ar dekoratīviem kvadrātiem, klasiskām apmalēm, elegantā minimālisma stilā... Izvēlēties savai gaumei un interjeram atbilstošāko!

2. Jāveic izvēle starp 60 veidu gultas audumiem

Vai Jums tuvāki neitrālie toņi, vai drosmīgas un košas krāsas ekstravagantam interjeram? Grūti iztēloties, kā izskatīsies gulta, piemēram, fuksijas rozā vai pludmales smilšu krāsā? Izvēloties preci interneta veikalā, uzpiediet uz interesējošās krāsas un mājaslapa parādīs, kā šī krāsa izskatās gultai. Audumu krāsas un materiāli ir daudzveidīgi, tāpēc izvēle jāizdara bez steigas un rūpīgi apdomājot pirkumu gan no estētiskā viedokļa, gan kopšanas. Lonas.lv gultas iespējams apvilkt ar Easy clean tehnoloģijā ražotu audumu, kas nozīmē, ka dažādus traipus būs vieglāk iztīrīt, izmantojot tikai ūdeni un ziepes.

3. Spilveni komfortam vai skaistumam, vai abiem?

Spilvens ir lielisks aksesuārs, lai interjeru padarītu mājīgāku, krāsaināku. Taču, pirmkārt, spilveni ir paredzēti ērtībām un saldam miegam.

Lonas.lv piedāvā dažādu izmēru un formu spilvenus – sākot no neliela 40x40 cm liela kvadrātiņa līdz garenam cilindram un ērtam muguras spilvenam, ko piestiprina pie gultas galvgaļa. Izvēloties spilvenu, jāatbild uz jautājumu – kādam nolūkam tas tiks izmantots? Miniatūrie spilventiņi ir dekoratīvi, savukārt muguras spilveni piemēroti cilvēkiem, kas pirms miega lasa. Uz plata spilvena draudzīgi nolikt galvas varēs divi, savukārt bērnam būs piemērots mazāks spilvens.

4. Jāizvēlas mēbeles, kas papildinās gultas funkcijas

Lai gultā varētu malkot siltu tēju vai labu vīnu romantiskās noskaņās, parocīgi nolikt telefonu vai grāmatu, noderēs stabils un glīts naktsgaldiņš. Savukārt gultasveļu vai citas mantas būs ērti ievietot pufos ar vāku. Lonas ražo divu veidu pufus – kvadrāta un taisnstūra formā, abos var ne tikai glabāt mantas, bet uz tiem arī apsēsties.

Vai izcili komfortabla un vizuāli skaista gulta ir tas, par ko Jūs sapņojat? Laba gulta izceļas arī ar augstu kvalitāti, izturību, kā arī plašām aksesuāru izvēles iespējām. Ieskatieties Lonas.lv piedāvājumā! Iespējams, kāda no 10 Lonas gultām iederēsies Jūsu guļamistabā.

Mūzikas gultu kolekcija

Tāpat kā mūzikā, arī gultas, aksesuāru un materiālu izvēlē iespējamas dažādas improvizācijas. 14 400 – tieši tik daudz dažādas kombinācijas Jūs iegūsiet, improvizējot ar mūsu piedāvājumu, lai pārvērstu savu guļamistabu jaukā, gaumīgā un unikālā miera oāzē.

Gulta MATCH
No 1 900,00 €

Šī gulta – simbolizē diženumu, atturīgumu un ekskluzivitāti vienā.

Gulta SWING
No 1 900,00 €

Šī gulta – mājīguma un drošības patvērums. Galvas gala dizains – mīksts, ar vertikāliem un izceltiem dūrieniem, sānos saliekts, guļamistabas vidē piešķir gultai ekskluzivitāti.

Gulta SQUARE
No 1 900,00 €

Šī gulta – tā ir klasiska, ar kvadrātiem sadalītā galvas gala interpretācija.

Bērnu gulta DOBILAS
No 895,00 €

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiem!

Bērnu gulta LIEPA
No 695,00 €

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiem!

Bērnu gulta LIEPA kreisā puse
No 895,00 €

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiemi!

Bērnu gulta LIEPA labā puse
No 895,00 €

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiem!

Gulta RONDO®
No 900,00 €

Zems, noapaļots galvgalis, dekorēts ar vertikālām iešuvēm

Gulta OPERA®
No 1 000,00 €

Īpaši augsta gulta ar vertikāliem galvgaļa pāršuvumiem

Gulta BOSS™
No 1 000,00 €

Ar lielajiem, mīkstajiem kvadrātiem dekorētais galvgalis ieskaus mierā visu guļamistabu

Gulta FORTE®
No 900,00 €

Galvgaļa klasiskais izliekums – glīts akcents guļamistabā

Gulta PIANO®
No 1 050,00 €

Klasiska stila gulta ar izliektu, paaugstinātu galvgali, ko rotā vertikālas līnijas

Gulta CAPRICCIO
No 1 000,00 €

Moderna gulta ar platām, horizontālām līnijām dekorētu galvgali

Gulta SONATINA®
No 900,00 €

Kompakta gulta ar taisnu, gracioza un viļņveida silueta galvgali

Gulta KANTATA
No 1 000,00 €

Stilīgs, ar platu apmali dekorēts galvgalis, kas ierāmēs miega telpu un akcentēs tās simetriju

Gulta SOPRANO®
No 1 000,00 €

Stilīga gulta ar nelieliem, mīkstiem kvadrātiem dekorētu galvgali