Garantijas termiņš: 2 GADI

Pateicamies ir priecājamies, ka esat izvēlējušies LONAS gultu. Lai Jūs varētu izgulēties mierīgi un ērti, esam izstrādājuši Jums produktu izmantošanas vadlīnijas. Saskaņā ar ieteikumiem Jūs varēsiet ne tikai ilgāk baudīt matraci, bet arī izmantot ražotāja dotās garantijas.

Jūs esat izvēlējušies LONAS mūzikas kolekcijas gultu

Mēs piedāvājam jau daudzu patērētāju novērtētas un iecienītas Mūzikas kolekcijas gultas. Improvizējot dažādu gultu, aksesuāru un materiālu kombinācijas padarīs Jūsu guļamistabu par mājīgu, stilīgu un, galvenais, par unikālu miera oāzi. Precīzs LONAS meistaru roku darbs, kvalitatīvi materiāli un rafinēts gultu dizains nodrošinās visaugstākā  līmeņa komfortu. Katram no Jums. Novēlām patīkamu atpūtu!

Vispārīgie nosacījumi:

1. Pieņemot preci:

    1.1. Apskatiet preci no ārpuses (audumus, krāsu utt.), vai ir redzami mehāniskie bojājumi un citi defekti, vai tie nav.

    1.2. Nepilnību gadījumā, tos parādiet darbiniekiem, kuri ir piegādājuši preces, un aizpildiet aktu, kuru jāapstiprina ar abu pušu parakstiem.

2. Garantija netiek piemērota:

    2.1. Ja pircējs nav ievērojis ražotāja ieteikumus un preci ir lietojis nepareizi (skat. sadaļu Ražotāja ieteikumi).

    2.2. Ja produkts tika izjaukts, labots vai tika bojāta konstrukcija bez ražotāja piekrišanas.

    2.3. Ja pircējs garantijas laikā nav iesniedzis pirkuma kvīti vai garantijas sertifikātu.

    2.4. Ja atgrieztā gulta ir neatbilstoši iepakota vai arī prece ir neiepakota vispār. Transportēšanas laikā gultai ir jābūt iepakotai tā, lai tā netiktu notraipīta.

    2.5. Par specifisku smaržu, kas piemīt materiāliem, ko izmanto gultu ražošanā. Preces aromāts nav ražošanas defekts. Lielākajai daļai produktu var būt specifiska smarža, bet vēdināmās telpās tā izzūd 5–7 dienās. Cilvēki, kuri ir jutīgāki pret smakām, smaku var saost ilgāk. Tomēr nevajag uztraukties - ražošanā tiek izmantoti tikai sertificēti materiāli, kas nekaitē veselībai.

3. Ja Pircējs vēlas iesniegt pretenziju par nekvalitatīvu preci, viņa rīcībā ir jābūt pirkuma dokumentam, jāiepazīstas ar garantijas nosacījumiem, tie jāpilda un garantija jāapstiprina ar savu parakstu.

4. Pretenziju Pircējs iesniedz rakstveidā tirdzniecības vietā, kur ir iegādājies LONAS produktu vai arī vērsties tieši pie ražotāja, nosūtot vēstuli uz kvalitātes nodaļas e-pastu: kvalitate@lonas.lv.

5. Pēc pretenzijas saņemšanas pārdevējs apņemas 3 (trīs) darba dienu laikā sazināties ar Pircēju un, ja ir nepieciešams, saskaņot produkta apskati, kuras laikā varētu izvērtēt gultas stāvokli un defektu cēloņus.

Garantijas termiņi:

1. Gultas tekstilizstrādājuma daļai garantijas laiks ir 2 (divi) gadi. To piemēro, ja garantijas periodā ir izirusi vīle, sabojājas rāvējslēdzējs vai rodas citu materiālu, vai arī ražošanas procesa defekti. Auduma dabiska nolietošanās nav uzskatāma par defektu.

2. Gultas rāmim ar redeļu pamatni un pacelšanas mehānismu garantijas laiks ir 2 (divi) gadi. Ja ir iesniegta pretenzija un produkta defektiem var būt piemērojama garantija, LONAS nomaina produkta defektētas detaļas vai visu preci pret jaunu, tādu pašu vai līdzīgu.

Ražotāja ieteikumi/gultas kopšana:

1. Nodrošiniet pietiekamu ventilāciju telpās, kurā stāvēs gulta.

2. Aizliegts lēkāt uz produktiem (tādejādi var bojāt preces konstrukciju).

3. Nepieciešams nodrošināt, lai gultas rāmis ar redelēm atbilstu matracim gadījumā, ja gultas rāmis ar redelēm ir mazāks nekā Jūsu matracis.

4. Gultas tekstilizstrādājuma daļas tīrīšanai nelietojiet agresīvas sadzīves ķīmikālijas. Ieteicams izmantot mēbeļu audumu ārējā izskata uzturēšanai piemērotus līdzekļus vai veļas ziepju šķīdumu.

5. Ja esat iegādājušies gultu ar kopjamiem audumiem, lūdzu, ņemiet vērā, ka šo audumu virsma ir pārklāta ar teflonu, tāpēc visus traipus no to virsmas varēs noņemt daudz vieglāk: ādas netīrumus var notīrīt ar dzēšgumiju, plankumus uz audumiem var noņemt lejot ūdeni un lieko ūdeni nosusināt ar papīra dvieli, līdz traips izzūd pavisam. Gadījumā, ja traipus grūti iztīrīt, ūdens vietā izmantojiet veļas ziepju šķīdumu bez krāsvielām.

6. Ja ekspluatēšanas laikā pēc ilgstošas redeļu mehānisma cilāšanas gultas konstrukcija sāk čīkstēt, redeļu pacelšanas mehānisma savienojumiem izmantojiet tehnisko eļļu, šķidro silikonu vai citus dzidros taukus, atkārtoti pievelciet gultas skrūves.

Jūsu ērtībai:

1. Gultu piegāde un salikšana Lietuvā, Latvijā un Igaunijā ir bez maksas (izņemot Kuršu kāpu Lietuvā un salu Igaunijā).

2. Tiek pievienota detalizēta gultu montāžas instrukcija. Gultu ieteicams montēt divatā.

3. Bagātīga audumu krāsu un faktūru izvēle. Dizaineri rūpīgi izvēlēs audumu paleti un palīdzēs izveidot unikālu guļamistabas stilu, apvienojot dažādus gultas korpusa, galvgaļu un aksesuāru audumus.

4. Audumus varat izvēlēties patiecoties “Easy clean” tehnoloģijai. Šī tehnoloģija ļauj viegli (bez ūdens, ziepēm vai dzēšgumijas) no auduma virsmas noņemt piena, kafijas, tējas, sulas, šokolādes, tomātu mērces, jogurta, dažādu rakstāmpiederumu, pelnu traipus.

5. Audumi atbilst Oeko-Tex 100 standartam – ir videi draudzīgi, neizdala gaistošas vielas, tāpēc neizraisa alerģiju un ir piemēroti pat zīdaiņiem.

6. Augsta blīvuma un īpaši elastīgas redeles ir piemērotas visu tipu matračiem. Gultas redeles izgatavotas no bērza saplākšņa. Presēta un elastīga konstrukcija ir piemērota dažādu tipu matračiem (atsperu, lateksa, viskoelastīgiem, poliuretāna putu). Šāda redeļu konstrukcija ir ne tikai uzticama, bet arī ergonomiska. Zem gultas – liela veļas kaste ar “elpojošu pamatni”, kas nodrošina matrača un gultas veļas higiēnu.

7. Uzticamas gultu konstrukcijas sastāvā ir izturīga līmētā koksne. Bērza saplāksnis ir viena novisuzticamākajām izejvielām, ko izmanto mēbeļu industrijā. Saplākšņa priekšrocības – ilglaicīgs, ūdensizturīgs un cieta, izturīga virsma.

ŠIE IETEIKUMI UN VISPĀRĒJIE GARANTIJAS APKALPOŠANAS NOTEIKUMI ATTIECAS UZ VISĀM LONAS GULTĀM