Gultu režģi

Tā kā pār zemeslodi valda gravitācija un pievilkšanās spēks, skaidrs ir viens – neviena gulta nav iedomājama bez platformas, kas matraci noturētu tam paredzētajā vietā gan cilvēka gulēšanas, gan matrača neizmantošanas laikā. Šim nolūkam tika radītas gultas restes – kopā sastiprināta dēlīšu rinda ar atstarpēm, uz kuras tad turas matracis, neatkarīgi no tā, no kā tas veidots. Ja gultas restes nebūtu izgudrotas, diezin vai būtu iespējams iegūt stabilu un ērtu guļvietu, līdz ar to arī patīkamu un baudāmu miegu. Un par kādu gan gulēšanu var būt runa, ja jādomā, kā neizkrist cauri guļamistabas iekārtas rāmim, vai ne?

3 teikumos par tehniskām lietām

Gultas restes (sauktas arī – gultas režģis) parasti tiek gatavotas no koka, jo tas ir cilvēkam un videi draudzīgs materiāls, kā arī izturīgāks nekā, piemēram, plastmasa, tomēr ne tik ciets un smags kā metāls, piemēram, tērauds. Lai gultas režģis turētos kopā, ir dažādu veidu stiprinājumi. Mūsu piedāvājumā lielākoties pieejami plastmasas stiprinājumi, kombinēti ar tekstila jostu, taču ir arī gultas režģis LG 50, kurš sastiprināts tikai ar tekstila jostām. Lonas gultas restes ir ar regulējamiem izliekumiem, kā arī paredzētas dažādu cietību matračiem.

Plašās izvēles iespējas

Tā kā visas gultasvietas nav vienā izmērā un cilvēki ar vienādām vajadzībām un vēlmēm, tad arī gultas restes visām situācijām neder vienas un tās pašas. Mūsu piedāvājums ir pietiekami plašs, lai katram gribētājam un meklētājam, to skaitā arī Jums, atrastos tieši viņa personīgajām vajadzībām un guļvietas parametriem piemērots gultas režģis. Pie mums, Lonas, pieejami četri izmēru varianti, kādos tiek izgatavotas gultas restes:

  • 200 x 70 cm;
  • 200 x 80 cm;
  • 200 x 90 cm;
  • 200 x 100 cm.

Neatkarīgi no tā, vai Jums ir šaura vienvietīgā, vidusmēra vienvietīgā vai pusotrvietīgā, vai arī karaliska izmēra divvietīgā gulta, pie mums būs atrodams viskvalitatīvākais un vislielāko komfortu nodrošinošais gultas režģis, kurš būs piemērots tieši Jūsu guļvietas izmēriem!

Kā izvēlēties piemērotāko?

Mūsu piedāvājumā esošās redeles pieejamas četros dažādos izmēros. Kā zināt, kāds gultas režģis Jums nepieciešams? Pavisam vienkārši! Nomēriet tam paredzētās guļamistabas iekārtas rāmi, taču atcerieties – tā kā redeles tiek liktas iekšā rāmī nevis uz tā, mērījumi jāveic rāmja iekšpusē. Tad mūsu mājaslapā aplūkojiet pieejamos modeļus:

  • LG 50;
  • LR – G – 50;
  • Sigma;
  • Spark;
  • Comfort.

Izvēlieties sev tīkamāko, aplūkojot to biezuma un citus parametrus! Apskatiet, vai Jūsu izvēlētais modelis ir pieejams nepieciešamajā izmērā, un veiciet pasūtījumu!

Pie mums ir pieejama pirkuma piegāde uz Jūsu norādīto adresi, kas notiks 14  - 28 dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas, padarot Jūsu iepirkšanos pie mums vēl ērtāku un patīkamāku.

Bet pietiek runāt, laiks ķerties pie darbiem! Zemāk apskatiet mūsu gultu režģu piedāvājumu un izvēlieties sev tīkamāko un piemērotāko!

Restes LG 50
No 27,00 €
30,00 €
-10%

23 dēlīši 

Dēlīšu platums 60 mm

Tekstila josta

Restes LR-G-50
No 32,40 €
36,00 €
-10%

17 dēlīši 

Dēlīšu platums 50 mm

Restes SIGMA
No 117,00 €
130,00 €
-10%

28 liekti dēlīši 

Regulējams centrālajā zonā

Dēlīšu platums 35 mm

Restes SPARK
No 126,00 €
140,00 €
-10%

28 liekti dēlīši 

Regulējams centrālajā zonā

Dēlīšu platums 35 mm

Restes COMFORT
No 144,00 €
160,00 €
-10%

42 liekti dēlīši 

Regulējams centrālajā zonā

Dēlīšu platums 35 mm