Lai uzlabotu Jūsu interneta pārlūkošanas pieredzi, tiek izmantoti sīkfaili. Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Vairāk informācijas skatiet SIA „Lonas Latvija” Konfidencialitātes politikā. Es piekrītu
Kāpēc LONAS?
Kādēļ LONAS?

Gandrīz trešo daļu dzīves mēs pavadām miegā. Turklāt miegā pavadītās stundas būtiski ietekmē aktivitātes atlikušajā diennakts daļā. Mūsu darbaspējas, enerģijas līmenis, garastāvoklis ir atkarīgs no tā, cik labi esam izgulējušies. Tieši tāpēc lietuviešu uzņēmums LONAS kopš 1993. gada ir uzņēmies rūpes par to, lai cilvēkiem būtu pieejamas kvalitatīvas un komfortablas mēbeles miega stundām: gultas, matrači, virsmatrači, spilveni, guļamistabas pufi un galdiņi. Uzziniet, kādēļ ir vērts izvēlēties LONAS izstrādājumus!

Rūpīgs roku darbs

Lielākā daļa LONAS matraču ražošanas procesa tiek veikta ar rokām. Pieredzējušie lietuviešu meistari vienlaicīgi ražo tikai vienu matraci, lai panāktu maksimālu kvalitāti, kas klientiem ir vissvarīgākā.

Garantija, ka prece nepievils

10 gadu garantija matračiem un divu gadu garantija virsmatračiem – tik ilgi Jūsu iegādātās preces var kalpot nevainojami. Izstrādājumu mūžu iespējams pagarināt, saudzīgi lietojot un rūpīgi kopjot.

Bagātīga izvēle dažādām vajadzībām

LONAS aktuālajā piedāvājumā ir 10 gultas vairākos izmēros, 12 aksesuāri, 60 audumu veidi, 13 tīrāmie audumi un simtiem krāsu variācijas. Aprēķināts, ka izmantojot pilnīgi visu LONAS produkciju, sanāk ap 14 400 kombināciju. Tā ir Jūsu iespēja iekārtot savu sapņu miera ostu!

Materiāli, kam var uzticēties

Visi ražošanā izmantotie materiāli ir sertificēti – sākot no atsperēm matracim līdz īpašam vides aizsardzības ieliktnim L-Slip® un mūsdienās ļoti populārajām “Memory putām”. Lonas.lv interneta veikalā pie precēm ir norādīts to sastāvs, materiāla īpašības, kā arī ieteikumi kopšanai.

Šo materiālu citur neatradīsiet

Lono-Tec™ ir unikāls LONAS produkts. Tas ir putu poliuretāns, kas ir ilgmūžīgs un ar pastiprinātu gaisa caurlaidību. Lono-Tec™ izmanto ērtu virsmatraču un matraču ražošanā. Materiāls izstrādāts, pielietojot vairāk nekā divdesmit gadus ilgu matraču ražošanas pieredzi un inovatīvas tehnoloģijas.

Memospace® materiāls

Svarīgs komfortu palielinošs LONAS matraču elements – unikālais viskoelastāna materiāls Memospace®.  Šis materiāls ir gaisa caurlaidīgs, lieliski pielāgojas ķermenim, atslābina muskuļus un ir izstrādāts pamatojoties uz NASA kosmiskās tehnoloģijas.

Ieliktnis L-Slip®

Speciāls aizsardzības ieliktnis L-Slip®, kas tiek izmantots daudzos LONAS matračos. Pagarina to kalpošanas laiku, samazina nolietošanos, aizsargā mājas vidi pret poliuretāna vai lateksa daļiņām.

Lonofibre® matrača pārvalks

Maigais un stilīgais pārvalks "Lonofibre®" diegts ar unikālu rakstu no trikotāžas auduma, kura sastāvā ir dabiskās lina šķiedras un 1 cm biezs viskoelastāna materiāls "Memospace®", kas audumam piešķir īpašu pufīgumu un patīkamu pirmā pieskāriena sajūtu.

Apbalvojumi

Uzņēmuma LONAS apbalvojumi:

Matracis TYLA®*** – kļuva par "Lietuvas gada produktu 2012" un saņēma Zelta medaļu.

Matracis MŪZA®*** – kļuva par "Lietuvas gada produktu 2013" un saņēma Zelta medaļu.

Matracis HARMONIJA®*** – kļuva par "Lietuvas gada produktu 2013" un saņēma Zelta medaļu.

Matracis MŪZA®** – kļuva par "Lietuvas gada produktu 2013" un saņēma Sudraba medaļu.

Gulta BOSS – kļuva par "Lietuvas gada produktu 2014" un saņēma Zelta medaļu.

Matracis LONIUKAS – kļuva par "Lietuvas gada produktu 2016" un saņēma Zelta medaļu.

LONOFIBRE™ matrača pārvalks – kļuva par "Lietuvas gada produktu 2017" un saņēma Zelta medaļu.

Stiprākais Lietuvā 2012-2018

STIPRĀKAIS LIETUVĀ 2012-2018