Lai uzlabotu Jūsu interneta pārlūkošanas pieredzi, tiek izmantoti sīkfaili. Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Vairāk informācijas skatiet SIA „Lonas Latvija” Konfidencialitātes politikā. Es piekrītu
Kāpēc LONAS?
Paredzēts tieši jums

Visa LONAS produkcija ir īpaši pielāgota jūsu vajadzībām un izstrādāta kopā ar Lietuvas ārstiem, kineziterapeitiem un pazīstamiem produktu dizaineriem.

Roku darbs. Lielākā daļa LONAS matraču ražošanas procesa ir rūpīgs roku darbs.

Radīts un izgatavots Lietuvā. Kopš 1993. gada mēs radām, izgatavojam un pilnveidojam LONAS produktus veselīgākam un labākam jūsu miegam.

No pasūtījuma līdz piegādei. Pasūtītos un izgatavotos LONAS produktus mēs piegādāsim paši ar savu transportu, un mūsu kurjeru komanda uznesīs matraci līdz pat jūsu gultai, bet LONAS gultu piegādās un jūsu mājās saliks bez maksas.

Trīskrāsu, Klasiskās un bērnu kolekcijas matrači

Katrs matracis tiek izgatavots atbilstoši konkrēta klienta vajadzībām un vēlmēm. Ražošanas process ir ļoti personalizēts, tāpēc vienlaikus tiek ražots tikai viens matracis.

Matrači

Gaisa caurlaidīgi materiāli. Ražošanā izmantotie materiāli ir īpaši gaisa caurlaidīgi, pilnīgi nekaitīgi un piemēroti pat zīdaiņiem (sertifikāts Oeco-tex®).

Lono-Tec® materiāls. LONAS matraču pamatni veido unikālais Lono-Tec® putu poliuretāna materiāls. Šis materiāls ir ilgmūžīgs un īpaši gaisa caurlaidīgs. Tas ir ekskluzīvs LONAS produkts, kurā apvienota divu gadu desmitu pieredze matraču ražošanā un tehnoloģijas.

Memospace® materiāls. Svarīgs LONAS matraču elements, kas palielina komfortu, ir unikālais viskoelastīgais materiāls Memospace®. Šis materiāls ir gaisa caurlaidīgs, lieliski pielāgojas ķermenim, atslābina muskuļus un ir balstīts uz NASA kosmosa tehnoloģijām.

L-Slip® ieliktnis. Īpašs aizsargājošs L-Slip® ieliktnis, kas tiek izmantots lielākajā daļā LONAS matraču. Paildzina to kalpošanas laiku, samazina nolietojumu, pasargā mājas vidi no poliuretāna vai lateksa putekļiem.

Lonofibre®. Maigais un stilīgais Lonofibre® pārvalks ar unikālu nošuvuma rakstu no trikotāžas auduma, kas satur dabisko lina šķiedru un 1 cm biezu viskoelastīgo materiālu Memospace®, kas audumam piešķir īpašu čauganumu un patīkamu pirmā pieskāriena sajūtu.

 

Muzikālā gultu kolekcija

LONAS matrači ir sarežģīti izstrādājumi, kas apvieno daudzas mūsdienīgas tehnoloģijas. Lai nodrošinātu vislabākās ekspluatācijas īpašības un ilgmūžību, mēs piedāvājam īpaši šiem matračiem radītas LONAS gultas. LONAS gultas tiek ražotas atbilstoši paaugstinātām ilgmūžības un gaisa caurlaidības prasībām. LONAS matracis un gulta ir ideāls komplekts miegam.

LONAS HOME mājas tekstils

Gultas veļas komplekti un palagi, ko dizaineri radījuši no dabīgiem audumiem, kalpos ilgi, bet krāsas un raksti priecēs katru reizi, kad ieskatīsieties guļamistabā. Ienirstot speciāli LONAS HOME izgatavotajos pēļos, jūs jutīsieties svaigi un viegli kā mākonī: segas un spilveni ir piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem. Guļamistabas un mājas mājīgumam izvēlieties unikāla dizaina gultas pārklājus, mājas aromātus, siltus jo siltus pledus vai rotaļīgus pufus, bet vannas istabā radiet savu stilu ar moderniem dvieļiem un pūkainiem peldmēteļiem.

LONAS apbalvojumi

Matracis TYLA®*** kļuva par "Lietuvas gada produktu 2012" un tika apbalvots ar Zelta medaļu.

Matracis MŪZA®*** kļuva par "Lietuvas gada produktu 2013" un tika apbalvots ar Zelta medaļu.

Matracis HARMONIJA®*** kļuva par "Lietuvas gada produktu 2013" un tika apbalvots ar Zelta medaļu.

Matracis MŪZA®*** kļuva par "Lietuvas gada produktu 2013" un tika apbalvots ar Sudraba medaļu.

Gulta BOSS kļuva par "Lietuvas gada produktu 2014" un tika apbalvots ar Zelta medaļu.

Matracis LONIUKAS kļuva par "Lietuvas gada produktu 2016" un tika apbalvots ar Zelta medaļu.

Matrača pārvalks LONOFIBRE® kļuva par "Lietuvas gada produktu 2017" un tika apbalvota ar Zelta medaļu.