Atjaunotā Muzikālā gultu kolekcija JAU TIRDZNIECĪBĀ!

Atminieties klusumu zālē, kad sākas koncerts. Tajā mirklī pazūd ikdienas rūpes un jūs ienirstat skaņu jūrā. Vai šis mirklis jums nelīdzinās sajūtai pirms aizmigšanas?

Miega mūzika

Sadarbībā ar dizaineriem un fizioterapeitiem LONAS jau vairāk nekā 25 gadus rūpējas par jūsu atpūtas kvalitāti. Visu šo gadu laikā mēs iedvesmu vienmēr esam smēlušies ģimenes vēsturē, tāpēc mūzika nav atstāta novārtā. Mēs ticam, ka miegs ir kas vairāk par nakts atpūtu. Tā ir jūsu mūzika. Savukārt mēs palīdzēsim jums to radīt. Atjaunotajā Muzikālajā gultu kolekcijā ir trīs jaunas gultas, no kurām viena — moduļu sistēma visdrosmīgākajiem.

Gulta OPERA

Liels, tātad drošs un omulīgs. Šīs gultas galvgali esam paaugstinājuši, lai radītu telpā stabilitātes sajūtu. Ritmiskas, vertikālas iešuves skaita miega stundas. Iešuvju raksta iedvesmas avots ir senie etnogrāfiskie audumi.

OPERA ir liela apjoma, vairāku daļu mākslas darbs, kurā piedalās orķestris un solisti. Tā apvieno visas mākslas formas – mūziku, tēlotājmākslu, teātri, deju un literatūru.

LONAS - Gulta OPERA

Īpaši augsta gulta ar vertikāliem galvgaļa pāršuvumiem

Gulta OPERA

LONAS - Gulta OPERA

Gulta RONDO

Tiem, kuri meklē ritmu, esam radījuši gultu ar mīkstām, iešūtām taktīm. Šis noapaļotais galvgalis telpā ienes vieglu rotaļīgumu. Vienīgā zemā gulta ar īpaši mīkstu galvgali.

RONDO ir skaņdarbs ar greznu formu un skanīgu melodiju, kas radies no franču tautasdziesmām.

LONAS - Gulta RONDO

Zems, noapaļots galvgalis, dekorēts ar vertikālām iešuvēm

Gulta RONDO

LONAS - Gulta RONDO

Gulta JAZZ

Improvizācijas meistariem esam atstājuši brīvas iespējas galvgali, ko veido mīksti kvadrāti, nokomplektēt pašiem. JAZZ no minimālistiskas gultas var izplesties līdz arhitektoniski integrētam interjera risinājumam.

JAZZ ir profesionāls improvizācijas mūzikas žanrs, kam raksturīgs individuāls skanējums, regulārs ritms, kas pastāvīgi atkārtojas, un kolektīva vai solo improvizācija, kas pēc iepriekšējas vienošanās, taču ne obligāti, fiksēta nošu rakstā.

LONAS - Gulta JAZZ

Brīvība improvizēt un radīt unikālu interjera risinājumu

Gulta JAZZ

LONAS - Gulta JAZZ

LONAS - Gulta JAZZ

Moduļu sistēmai JAZZ ir neierobežotas galvgaļa kompozīcijas iespējas — no minimālisma līdz arhitektoniski integrētam interjera risinājumam. Lai izveidotu unikālu galvgali, piedāvājam trīs dažāda tipa segmentus (45 cm x 45 cm) — viengabala, ar horizontālu un diagonālu vīli. Jūsu ērtībai gultas karkasu iespējams pasūtīt arī atsevišķi.

LONAS - Gulta JAZZ

Mūzikas gultu kolekcija

Visām Muzikālās kolekcijas gultām ir viena cena — lai atvieglotu gultas modeļa izvēli un cenas dēļ nebūtu jāmeklē kompromiss. Interjera risinājums JAZZ mainās atkarībā no jūsu vīzijas, tāpēc arī cenu aprēķināsim individuāli.

Gulta BOSS  Gulta PIANO  Gulta FORTE  Gulta CAPRICCIO  Gulta SONATINA  Gulta KANTATA  Gulta SOPRANO

Guļamistabas aksesuāri un gultu audumi

Esam papildinājuši tik ļoti nepieciešamo aksesuāru sortimentu — izvēlieties guļamistabas stilam pieskaņotas gultas kājas, apgaismojuma sistēmu, gultas kabatu, pufus, skapīšus vai ērtus spilvenus. Plašajā audumu krāsu, toņu un rakstu klāstā noteikti atradīsiet sev vispiemērotāko.

LONAS - Aksesuāri

Praktiskas detaļas jūsu guļamistabai

Pufs un skapītis  Spilveni  Gultu režģi