Durvis vēra vaļā īpaša modi diktējoša LONAS MĀJA

LONAS, stilīga un komfortabla miega tirgus līderi Lietuvā, atklāja jaunu un mājīgu kā māja saLONU.

LONAS MĀJA

LONAS MĀJA

Ceturtdienas vakarā, tikai 2 nedēļas pirms jaukākajiem gada svētkiem, plašai dizaineru un arhitektu sabiedrībai tika prezentēta unikāla tikšanās un sadarbības oāze – LONAS MĀJA, kas atrodas tirdzniecības centrā Ogmios miestas, Viļņā. Atklāšanas ceremonijā jaunais saLONS viesus uzņēma milzīgā 500 kv. m. platībā divos stāvos, ar milzīgiem projektoriem un Mūzikas LONAS gultu kolekcijas jaunumiem, kas pārvērtās krāsainos dzērienos: Smiltsērkšķis (gulta JAZZ), Sūnas (gulta OPERA) un Mellene (gulta RONDO).

LONAS - Gulta OPERA

OPERA - Īpaši augsta gulta ar vertikāliem galvgaļa pāršuvumiem

Ieejot LONAS MĀJĀ, pārsteidz galvenais interjera akcents – melns mīksts marmors, kas izgatavots no pārstrādātā porolona atlikumiem. “Viens no prioritārajiem mērķiem, kuru mēs atbildīgi īstenojam jau vairākus gadus, ir ražošanas atkritumu samazināšana visos LONAS grupas uzņēmumos. Marmora porolons – tikai viens no pārsteidzošajiem atklājumiem ar arhitektu Jokūbu Jurgeli (Jokūbas Jurgelis) no 2XJ studijas, kas iedrošina radoši izmantot porolonu jaunā vidē”, saka LONAS direktors Doms Jakutis (Domas Jakutis).

LONAS - šeima

LONAS ģimene

Vakara gaitā tika izdalīts daudz balvu, apbalvoti šogad ar LONAS visvairāk strādājušie interjera dizaineri, kā arī dzimšanas dienā tika apsveikta stiliste Juste Kubilinskaite - Tarvīdiene (Justė Kubilinskaitė-Tarvydienė), kura sacīja: “Mēle nepagriežas LONAS saukt par uzņēmumu vai kompāniju. LONAS ir ģimene”. Klātesošo sirdis sildīja Česlova Časa (Česlovas Časas) kolekcija un mazo priekšnesumi, kā arī barda, Lietuvas mūzikas pasaulē pazīstama kā Pagulbis, un LONAS tētu tēta Kazimiera Jakuča (Kazimieras Jakutis) dziesmas.

LONAS

Viesi

LONAS MĀJAS koncepcijas izveidošanā un realizēšanā LONAS ģimenes dibinātāji Jakuči ieguldīja gandrīz 100 tūkstoši eiro. Tas ir 13. LONAS saLONS, no kuriem 11 atrodas Lietuvā, un 2 – Latvijā.