Lai uzlabotu Jūsu interneta pārlūkošanas pieredzi, tiek izmantoti sīkfaili. Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Vairāk informācijas skatiet SIA „Lonas Latvija” Konfidencialitātes politikā. Es piekrītu

Kā pareizi kopt gaišo un tumšo gultas veļu ? Padomi, kas nav atrodami tehniskajā dokumentācijā

Ir vispārzināms, ka gultas veļa guļamistabā – ne tikai komforta, bet arī interjera sastāvdaļa, kas uzlabo telpas estētiku, tāpēc gan kvalitatīva miega, gan produkta izskata izturīgumam nepieciešamas zināšanas un pūles.

Tīra, patīkami smaržojoša gultas veļa – atpūta ķermenim un prātam pēc aktīvas un smagas darba dienas, tajā ir daudz patīkamāk gulēt, tāpēc speciālisti iesaka gultas veļu mazgāt regulāri un atkarībā no dzīvesveida ik pēc 1–3 nedēļām.

Kā pareizi kopt gaišo un tumšo gultas veļu Padomi, kas nav atrodami tehniskajā dokumentācijā lonas HOME lonas.lv

Grezna, ekskluzīvo audumu gultas veļa ne tikai sagādā īpašu baudu miega laikā, bet arī ir kā guļamistabas interjera rotājums, tāpēc svarīgi par to pienācīgi rūpēties, lai ievērojamas investīcijas kvalitatīvā miegā un guļamistabas skaistumā daudzus gadus ieviestu mājīgumu un iepriecinātu.

Lai gan rūpēties par bagātīgajiem gultas piederumiem nav pārāk grūts uzdevums, tomēr ir vērts vienmēr atcerēties, ka augtas kvalitātes materiāliem un izejvielām, kas ir audzētas īpašos apstākļos, ir nepieciešama arī atbilstoša kopšana. Tā kā mēs uzglabājam un rūpējamies par greznāku apģērbu, tā jums ir jāuzglabā arī greznāki gultas piederumi. Lūk, daži padomi, kā mazgāt gultas veļu, un baudiet brīnišķīgu nakts miegu!

“Lonas”, UAB komanda daudz laika velta savu produktu testēšanai un izmantošanai ikdienas dzīvē, lai saviem klientiem izveidotu un sniegtu atbilstošas kopšanas instrukcijas. Gultas veļa tiek šūta no Premium klases 100% kokvilnas satīna audumiem (vienkrāsas un raibaudumu digitālās drukas tehnoloģija) un mīkstinātiem 100% garšķiedras liniem.

Gultas veļas kopšana, mazgāšana un žāvēšana. Lielākās gultas veļas kopšanas kļūdas

Gaišas un tumšas krāsas veļas kopšanas atšķirības

Parasti gultas veļas tehniskajā dokumentācijā var atrast obligāto informāciju par produkta sastāvu un ražotāja ieteikto kopšanas informāciju. Neskatoties uz audumu unikalitāti, krāsošanas metodēm, krāsu intensitāti, sniegtā informācija ir izmantota standartformātā. Mēs aicinām jūs iepazīties ar kopšanas būtiskām atšķirībām – kā pareizi kopt dažādu krāsu intensitātes gultas veļu.

Kā pareizi kopt gaišo un tumšo gultas veļu? Padomi, kas nav atrodami tehniskajā dokumentācijā  lonas HOME lonas.lv

Vai pirms izmantošanas ir jāmazgā jaunā gultas veļa?

Gultas veļa tie iegūta ilgā un sarežģītā ražošanas procesā, proti, auduma aušana, krāsošana, krāsu nostiprināšana, šūšana, iepakošana utt. Pirms izmantošanas ieteicams to izmazgāt. Gultas veļa varbūt zaudē to sākotnējo komerciālo izskatu, kuru gribās izbaudīt, taču tā būs tīra, maiga un mīksta. Krāsošanas procesā izmantotā tehnoloģija bieži padara audumu cietāku, bet pēc skalošanas gultas veļa kļūst daudz maigāka un patīkamāka, pieskaroties ķermenim.

Dabiskie veidi, kā veļu pasargāt no izbalēšanas

Pastāv ticamība, ka audumi, kas ir drukāti, izmantojot jebkādu tehnoloģiju, ko piemēro gultas veļas šūšanai, var izbalēt, tāpēc ir svarīgi produktus kopt pareizi. Mēs uzsveram mazgāšanas līdzekļu nozīmi – tiem jābūt pēc iespējas maigākiem un bez balinošām sastāvdaļām (šādi mazgāšanas līdzekļi ir piemēroti tikai baltai gultas veļai), optimāli zema mazgāšanas temperatūra, bet dabiskai dezinficēšanai jāizmanto gludināšanas programmu augstā temperatūrā.

Lai pēc iespējas ilgāk saglabātu gultas veļas piesātinātas un spilgtas krāsas, jūs varat izmēģināt šos dabiskos līdzekļus, kas aizsargā audumus no izbalēšanas:

Lai gan laika gaitā jebkāda gultas veļa un audumi dabiski novalkājas, uzmanība produktam un tā rūpīga uzglabāšana var ievērojami pagarināt to kalpošanas laiku. Ja mazgāšanas laikā veiksiet papildu piesardzības pasākumus un ievērosiet mazgāšanas padomus, gultas veļas krāsas paliks košas, bagātīgas un dzīvīgas, bet jūsu miegam un guļamistabas interjeram darīs maksimālo komfortu un skaistumu!

"LONAS HOME" GULTAS VEĻAS KOMPLEKTI >  "LONAS HOME" PALAGI >