Klaipēdā atvērts jauns LONAS salons

Par komforta meistariem sauktais uzņēmums LONAS droši iesoļo Klaipēdas tirgū – ostas pilsētā atvērts jau otrais guļamistabu mēbeles un matračus ražojošā uzņēmuma salons. Par godu atvēršanai, Klaipēdas iedzīvotāji visu mēnesi varēs izmantot iespēju pirmie Lietuvā iegādāties jaunās kolekcijas matračus par zemāku cenu.

Tirdzniecības sākums – Klaipēdā

Plašais un mājīgais LONAS guļamistabas mēbeļu un matraču salons "Nemuno baldu centras" tirdzniecības centrā atvērts ceturtdien. Tas ir jau otrais ģimenes vērtībās un tradīcijās balstītais lietuviešu uzņēmuma salons Klaipēdā un vienpadsmitais Lietuvā.

Ostas pilsētā durvis vēra vaļā pirmais salons Lietuvā, kur jau tiek pārdoti jaunās trīskrāsu "Trispalvė" kolekcijas matrači. "Šai kolekcijai tika veltīts viss iepriekšējā gada darbs un sagatavošanās", – atzīmēja uzņēmuma direktors Doms Jakutis.

Kolekcijā  lietuviešu tradīcijas

Sarunu biedrs apgalvo, ka lielākā "Trispalvė" kolekcijas priekšrocība ir tā, ka tradicionālie "LONAS" produkti ieģērbti jaunā "apģērbā" – jaunākie matraču audumi ir no dabiskā lina. "Trispalvė" kolekcijai šāds nosaukums, pēc uzņēmuma direktora teiktā, piešķirts ne nejauši – šī produktu līnija vienkārši ir piesātināta ar lietuviešu mantojumu, tradīcijām.

"Jaunajā kolekcijā bagātīgi ir integrēta lietuvība un kultūras mantojums. Lietuvība, pirmkārt, atspoguļojas audumos, to izšuvumā, tekstūrā. Veidojot audumus, par pamatu tika ņemti senie lietuviešu audumu raksti, ņēmām vērā arī senās lietuviešu matraču ražošanas tradīcijas", - stāsta direktors.

Augstākās kvalitātes materiāli

Jaunajā produktu līnijā tautiskā atmiņa un vērtības savijas ar mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām un veselīgu dzīvesveidu. "Ļoti svarīga kolekcijas īpašība ir tā, ka matraču vai citas produkcijas ražošanā tiek izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, kas ir elpojoši un gaisa caurlaidīgi", – vēl vienu jaunās kolekcijas priekšrocību apraksta sabiedrības vadītājs. Pēc D. Jakutis teiktā, katrs LONAS klients ir ļoti individuāls un visiem tiek piemeklēti to vajadzībām visatbilstošākie produkti, tāpēc klienti tiek aicināti izvēlēties no sešiem matračiem, kuri tiek ražoti saskaņā ar trīs dažādām tehnoloģijām – ļoti gaisa caurlaidīgi atsperu, ķermenim pielāgojošies viskoelastāna un sevī modernākās tehnoloģijas apvienojošie lateksa matrači. Visa kolekcija ir "ieģērbta" trīs dažādos audumos, kas izceļas ar liniem raksturīgām siltām krāsām. "Saskaņā ar katra klienta individuālām vajadzībām mēs varam piedāvāt augstākās kvalitātes komfortu", – apliecina D. Jakutis.

Garantija – 10 gadi

Trīskrāsu kolekcijas matračiem dodam 10 gadu garantiju un 30 nakšu izmēģinājuma periodu. "Izvēloties matraci, galvenais noteikums ir – izmēģināt, izmēģināt un vēlreiz izmēģināt, jo katrs ērtību jūtam un saprotam ļoti individuāli", – uzsvēra sarunu biedrs. Par godu jaunā salona atvēršanai, Trīskrāsu kolekcijas matračus ostas pilsētas iedzīvotāji līdz pat 20. februārim varēs iegādāties lētāk – šai produkcijai tiek piemērota 10% atlaide.

Ekspozīcija nevis noliktava

Aptuveni 300 m2 lielā salona ierīkošanai bija nepieciešamas 30 tūkst. eiro investīcijas, taču telpa nav pieblīvēta ar daudziem dažādiem produktiem, bet gan vilina ar gaišumu un mājīguma sajūtu.

"Mums ir svarīgi, lai mūsu klients atnāk kā uz savām mājām, tāpēc uz ekspozīciju mēs lūkojamies nedaudz citādāk nekā vairums citu pārdevēju. Cenšamies, lai šeit ir jauki, lai produkti atklājas telpā un nevajag lietu apskatīt kā šaurā noliktavā", – skaidroja D. Jakutis.

Ne tikai labi matrači

Ir novērots, ka, lai izveidotu perfektu miega sistēmu, nepietiek tikai ar labu matraci, nepieciešama arī augstas kvalitātes pamatne, uz kuras tiks novietots matracis. Tāpēc ceturtdien durvis vērušajā salonā var iegādāties arī LONAS ražotās gultas.

Salonā var izvēlēties no 10 gultu modeļiem un liela daudzuma dažādu citu mēbeļu un aksesuāru.

LONAS cenšas ne tikai radīt kvalitatīvu produkciju, bet arī kļūst par savu klientu draugiem, tāpēc pērkot matraci vai gultu, piegāde un produkcijas montāža – papildu neko nemaksā.