Matracis LONIUKAS – gada produkts 2016

Piektdien valdība apbalvojusi uzvarētājus, kuri katru gadu tiek vērtēti Lietuvas uzņēmumu ražotās produkcijas novērtēšanas konkursa "Lietuvas gada produkts – 2016" ietvaros. LONAS matracis LONIUKAS, kas izceļas ar unikālajām kodola īpašībām, tika apbalvots ar zelta medaļu. LONIUKAS pamatne ir izgatavota no ilgmūžīga, gaisa caurlaidīga materiāla "Lono-Tec II™", kuram piemīt augsta elastība. Bērnu matracī ir integrēta unikāla vēdināšanas sistēma "NetFresh™". Tā samazina svīšanu, palīdz ātrāk iztvaikot mitrumam, nodrošina vēl labāku gaisa caurlaidību un drošu zīdaiņa miegu. Masējošā matrača virsma nodrošina pareizu zīdaiņa muskuļu attīstību, uzlabo asinsriti.

Zelta un sudraba medaļas ieguvušo produktu un pakalpojumu uzņēmumu vadītājiem apbalvojumus pasniedza Ministru prezidents Sauļus Skvernelis (Saulius Skvernelis), Lietuvas rūpnieku konfederācijas prezidents Roberts Dargis (Robertas Dargis) un ekonomikas ministrs Mindaugs Sinkevičs (Mindaugas Sinkevičius).

No valstī strādājošiem vairāk nekā 7000 ražošanas un apstrādes nozares uzņēmumiem šī gada konkursā divos līmeņos izvērtēti pieteikumi – par zelta medaļu vērtiem atzīts 81 produkts un pakalpojums, bet par sudraba – 11 produkti un pakalpojumi.
Konkursa "Lietuvas gada produkts" galvenais mērķis – palielināt augstas kvalitātes lietuviešu produkcijas konkurētspēju, iepazīstināt ar valsts rūpniecības produkciju, precēm un pakalpojumiem vietējos un starptautiskos patērētājus, kā arī mudināt izvēlēties kvalitatīvu lietuviešu produkciju un attīstīt Lietuvas uzņēmējdarbību.

Konkurss "Lietuvas gada produkts" tiek organizēts 20. reizi pēc kārtas.