Populārākie LONAS matrači 2020

Lai gan matracis ir atbildīgs par mūsu veselību un labsajūtu, tā mekl¬ēšana var pārvērsties grūtu pārbaudījumu. Šī iemesla dēļ, lai vienkāršotu meklēšanas procesus, esam jums izveidojuši kopsavilkumu un novērtējuši, kādus matračus šajā pusgadā mūsu klienti visbiežāk ir izvēlējušies. Mēs apkopojām atsauksmes un šodien prezentējam populārākos LONAS matračus 2020!

TRĪSKRĀSU KOLEKCIJA

Neapšaubāmi TRĪSKRĀSU KOLEKCIJAS matrači ir viena no biežākajām mūsu pircēju izvēlēm. Šie produkti nakts laikā ideāli pielāgojas konkrēta cilvēka ķermeņa līnijām, tajā pašā laikā tiem piemīt relaksējoša iedarbība. Radot šo līniju, LONAS meistari sasnieguši unikālo rezultātu – viņi apvienoja vismodernākās matraču ražošanas tehnoloģijas ar Lietuvas kultūras mantojumu, tādejādi izveidojot dabiskos linu šķiedras matračus ar unikālu dizainu, nodrošinot visaugstāko komforta līmeni, antibakteriālās īpašības.

LONAS TRĪSKRĀSU KOLEKCIJA>

Kā populārākos matračus šajā kolekcijā, kas šogad saņēmuši vispozitīvākās klientu atsauksmes, LONAS meistari izšķir:

Matracis TYLA® – daudzpusība un gaisa caurlaidība

Matrača TYLA pamatni veido 7 anatomiskajās zonās sadalīts kabatveida mikroatsperu bloks, kas lieliski pielāgojas ķermenim, nepārraida ķermeņa radīto kustību vibrācijas uz matrača otru pusi un nodrošina anatomiski pareizu mugurkaula stāvokli. Matrača virsējais slānis veidots no "Memospace™" materiāla, kas ir izstrādāts pamatojoties uz NASA kosmiskajām tehnoloģijām. Tas lieliski pielāgojas ķermenim, atslābina muskuļus un ir gaisa caurlaidīgs.

LONAS matracis TYLA>

Matracis TYLA® PLIUS – daudzpusība, gaisa caurlaidība PLUS antibakteriālās īpašības

Vidējas cietības TYLA PLIUS matrača pamatne izveidota no stingra kabatveida mikroatsperu bloka, kas nakts laikā ideāli pielāgojas cilvēka ķermeņa līnijām. Tomēr pastāv arī atšķirības. Matrača virsējo slāni veido noņemams ekoloģiskais un elastīgais “GreenLine®” lateksa virsmatracis. Pateicoties unikālām lateksa īpašībām, virsmatracis nodrošina papildu komfortu un novērš gan putekļu ērcīšu, gan pelējuma rašanos.

Matracis HARMONIJA® – ideāla pielāgošanās ķermeņa formām

Matracis HARMONIJA nakts laikā ideāli pielāgojas cilvēka ķermeņa formām. Tā pamatne izveidota no ilgmūžīgā, augstas kvalitātes elastības, gofrētā poliuretāna putu materiāla “Lono-Tec II®”. Materiāls ir profilēts ar viļņiem, tāpēc uzlabo gaisa caurlaidību un nodrošina labāku komfortu nakts laikā. Attiecīgi matrača virsējais slānis veidots no “Memospace™” materiāla, kas atslābina muskuļus un pielāgojas cilvēka ķermeņa anatomijai.

LONAS matracis HARMONIJA>

Matracis HARMONIJA® PLIUS – ārkārtīgi precīza pielāgošanās ķermeņa formām, PLUS noņemams virsmatracis

Matracis HARMONIJA PLIUS – vidējas cietības miega kompanjons, kas nakts laikā ideāli pielāgojas cilvēka ķermeņa līnijām. Elpojošs un augstas elastības materiāls “Lono-Tec II®” rada ērtu miega pamatni. Matrača virsējais noņemams viskoelastāna porolona virsmatarcis profilēts kubiņu formā – tas garantē vēl precīzāku matrača pielāgošanos ķermenim.

KLASISKĀ KOLEKCIJA

No līderes pozīcijām neatkāpjas arī KLASISKĀ KOLEKCIJA matrači. Laika gaitā pārbaudītos, izturīgus un elastīgus matračus pēdējos gados īpaši iecienījuši LONAS klienti. Šie matrači individuāli reaģē uz ķermeņa spiedienu, nodrošina pastiprinātu muguras atbalstu, vienmērīgu svara sadalījumu pa matrača virsmu un mierīgu atpūtu visu nakti.

Pateicoties lieliskas cenas un kvalitātes attiecībai ļoti daudz komplimentu saņem šīs kolekcijas VEGA matrači. Šādi matrači ir ļoti novērtēti, jo tie izveidoti no stingra kabatveida mikroatsperu bloka, sniedz spēcīgu atbalstu ķermenim un nepārnes ķermeņa radītās kustības miega laikā.

Matracis VEGA PLIUS – iztur lielu ķermeņa masas slodzi

VEGA PLIUS ir praktisks matracis ar dažādas cietības pusēm. Viena matrača puse ir cietāka, otra mīkstāka. Pateicoties stingrajam poliuretāna putu materiālam matrača iekšējā slānī, kas padara matraci cietāku un nodrošina spēcīgu atbalstu, VEGA PLIUS matračus augsti vērtē tie, kuriem ir lielāks ķermeņa svars.

Matracis MULTI VEGA – universāls, piemērots tiem, kuri meklē īpašas ērtības

MULTI VEGA – kvalitatīvs un ļoti praktisks kabatveida mikrobloku matracis ar dažādas cietības pusēm. Virsējā matrača puse izgatavota no īpaši mīksta un unikāli ērta “Lono-Tec I®” materiāla. Apakšējais matrača slānis ir izgatavot no izturīga, stipri gofrēta poliuretāna putu materiāla, kas naktī masē ķermeni.

Matracis VEGA VISKO – ortopēdisko problēmu risināšana un caurlaidspēja

Vidējas cietības matracis VEGA VISKO nodrošina maksimālā gaisa caurlaidību un lieliskās ortopēdiskās īpašības. Virsējais viskoelastīgais matrača slānis atslābina muskuļus, lieliski pielāgojas ķermeņa līnijām un palīdz noturēt mugurkaulu pareizā stāvoklī.

Matracis VEGA – ideāla cenas un kvalitātes attiecība

VEGA matracis lieliska izvēle tiem, kas meklē kvalitatīvu matraci par zemāku cenu. Vidējas cietības, kabatveida atsperu matracim piemīt ortopēdiskās īpašības, bet unikāls poliuretāna putu materiāls “Lono-Tec I®” ieskauj matrača pamatni no abām pusēm un ļauj tam elpot.

Jaunums: VEGA LATEX matracis

Lai gan tikko parādījies tirgū, VEGA LATEX matracis ar savām īpašībām pārspēj daudzus citus. Galvenā šī matrača īpašība – virsējais slānis ir no 3 cm bieza lateksa, kas izgatavots no 50% dabīgā kaučuka. Šāda materiāla struktūra garantē izturību, elastību un novērš gan putekļu ērcīšu, gan pelējuma rašanos. Turklāt perforēti caurumi, kas veidojas lateksā, palielina gaisa caurlaidību un lieliski iztvaiko mitrumu miega laikā.

LONAS matracis VEGA LATEX>

LONAS matrači – kvalitatīvam jūsu miegam

Mūsu mērķis – nodrošināt klientu miega komfortu. Šī iemesla dēļ LONAS piedāvā plašu augstas kvalitātes matraču klāstu, kas atbilst individuālajām vajadzībām un lieliski pielāgojas ķermeņa formām. Visu to mērķis ir garantēt mierīgu un saldu jūsu miegu.

Tomēr mēs katrs esam individuāls un komforta sajūtu uztveram, pamatojoties uz individuālo pieredzi un personīgajām īpašībām. Šī iemesla dēļ visiem saviem klientiem piedāvājam iespēju izmēģināt matraci 30 diennaktīs. Šajā laikā jūs varēsit paši pārliecināties, vai matracis pareizi pielāgojas jūsu ķermenim un nodrošina kvalitatīvu un pilnvērtīgu miegu.

Apmeklējiet tuvāko SALONU vai sazinieties ar LONAS konsultantiem, kuri ir gatavi jums palīdzēt, pēc ŠEIT norādītajiem kontaktiem.