Virsmatrači

Virsmatrači

Rādīt filtru

Virsmatrači

Ja jūsu miegs nav tik salds, kā vēlētos, iespējams, pie vainas ir matracis. Uzlabojiet veco matraci ar virsmatraci. Tas palīdzēs dažādos veidos: mīkstinot esošo matraci, izlīdzinot matrača izgulētās vietas un samazinot plaisas sajūtu uz dīvāna - guļamvietas. Tas ir arī gudrs risinājums, lai izveidotu pagaidu guļvietas viesiem.

LONAS virsmatracis - ērtākam miegam

Mēs piedāvājam unikālu LONAS virsmatraču kolekciju, kas ātri un efektīvi pacels jūsu atpūtu jaunā līmenī. LONAS virsmatrači ir paredzēti tiem, kuri vēlas vēl vairāk komforta ikdienas atpūtai, kā arī cilvēkiem, kuri jūt nepieciešamību uzlabot savu lietoto dīvānu vai neērto gultas matraci. Mīkstos, stingri veidotos virsmatračus izmanto, lai mīkstinātu esošo matraci, izlīdzinātu matrača izgulētās vietas vai mazinātu plaisas sajūtu uz dīvāna - gultas.

Ķermenim pielāgojami virsmatrači

LONAS virsmatrači pielāgojas individuālām ķermeņa formām, atslābina muskuļus, dabiski sadala svaru un nodrošina ērtu un mierīgu atpūtu. Augstas kvalitātes materiāli un izturīga konstrukcija nodrošina ilgstošu virsmatraču lietošanu, ievērojami uzlabojot matrača kvalitāti un ļaujot jums baudīt mierīgāku miegu. Atkarībā no savām īpašajām prasībām varat izvēlēties dažāda augstuma un cietības virsmatračus. Izstrādājumiem ir 2 gadu garantija.

Izvēloties virsmatraci tiešsaistē, ir svarīgi ņemt vērā:

  • Virsmatrača mērķis vai tas, kā jums patīk gulēt. LONAS piedāvā 2 veidu virsmatračus: virsmatračus, kas paredzēti, lai mīkstinātu guļamvietu, un virsmatračus, kas paredzēti, lai pārklātu guļamvietu. Tāpēc jums jāizvēlas matracis, pamatojoties uz to, kā jums patīk gulēt - uz mīkstāka vai cietāka pamata.
  • Materiāli, no kuriem matracis ir izgatavots, vai jūsu individuālās miega vajadzības. Ja miegā daudz svīstat, laba izvēle ir vieglāk elpojošs matrača pārvalks no Lono-Tec® materiāla. Ja jums ir grūti atrast ērtu gulēšanas pozu, izvēlieties matraci ar Memospace® materiālu, kas labāk pielāgojas jūsu ķermenim. Daži virsmatrači ir izgatavoti no materiāla, kas labāk pielāgojas ķermeņa formai (Memospace®), savukārt citi ir izgatavoti no elpojošāka materiāla (Lono-Tec®), kas neļauj ķermenim bagātīgi svīst.