Spilvens LYRA

No 85,00€

Šis ir klasiskas formas spilvens ar modernu pildījumu. Spilvens ir izgatavots no Dunlop lateksa. Tas palīdz radīt patīkamu svaiguma sajūtu gan ziemā, gan vasarā. Papildu profilējums ar caurumiem nodrošina labu gaisa caurlaidību, kas ātri iztvaiko lieko mitrumu. Tas viss veicina labāku atpūtu un veselīgāku ādu.

  Dunlop latekss svaigumam

  Spilvena forma nodrošina lielisku atbalstu kaklam

  Caurumu profilēšana uzlabo gaisa cirkulāciju

  Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

  Antibakteriāls pārvalks ar lina šķiedru, ko var mazgāt līdz 60°C temperatūrā

Izmērs
85,00€
Spilvens LYRA
85,00€
Piegāde - 2 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Lina un kokvilnas duets dziļam miegam un viegliem rītiem

Antibakteriāls pārvalks ar lina šķiedru

Noņemamais un mazgājamais pārvalks ar lina šķiedru palīdz saglabāt to tīru un mīkstu. Tas nesatur putekļu ērcītes, un lina auduma sastāvs labi iztvaiko mitrumu un tam piemīt antibakteriālas īpašības. Pārvalku var mazgāt līdz 60°C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Talalay latekss, kas pielāgojas

Šis modernais materiāls rada patīkamu mikroklimatu. Tas saglabā svaigumu visa miega laikā, kas veicina labu miega kvalitāti un uzmundrinošu sajūtu, kad pamostaties. Latekss arī lieliski pielāgojas ķermeņa līnijām un nodrošina vienmērīgu atbalstu.

L-Slip® spilvenu aizsargājošs ieliktnis

Tā funkcija ir savākt poliuretāna putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt spilvendrānu.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Similar products