Sega LEVANDA

No 159,00€

Šī daudzpusīgā sega patiks tiem, kas sapņo par miegu lavandas mākonī. Šī sega patiks gan bērniem, gan vecākiem, gan vecvecākiem - tā palīdzēs nomierināties no dienas rūpēm, atslābināties un ātrāk aizmigt. Lavandas ziedlapiņas segā ir tieši tik daudz, lai izdalītu patīkamu un vieglu aromātu, ne pārāk intensīvu. Turklāt lavandas smarža nepatīk kodēm un odiem, tāpēc jūs varat gulēt pie atvērta loga pat vasarā. Miegs ir dziļš un mierīgs.

  Ar 100% lavandas ziedlapiņām un to vieglo aromātu

  Mīksta un spīdīga, pateicoties satīna auduma kokvilnas virsējam audumam

  Kokvilnas pildījums ļauj ādai elpot

  Sega labi uzsūc un iztvaiko mitrumu

Izmērs
159,00€
Sega LEVANDA
159,00€
Piegāde - 2 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

100% kokvilna ar īstām lavandas ziedlapiņām dziļam miegam un gaišam rītam

Kokvilnas satīna virsējais audums ar hidrofīlu pārklājumu

Kokvilna ir ļoti izturīga pret nodilumu, tāpēc tā ir klasiska izvēle ne tikai apģērbiem, bet arī gultas veļai. Visur, kur nepieciešams uzticams un ilgmūžīgs audums, kokvilna ir risinājums. Satīna audums ir spīdīgs un rada patīkamu pieskāriena sajūtu ādai, savukārt hidrofīlais pārklājums vēl labāk absorbē un iztvaiko mitrumu.

Kokvilnas pildījums ar lavandas ziedlapiņām

Kokvilnas šķiedras ir dobas. Tāpēc par kokvilnas šķiedrām saka, ka tās "elpo". Tā spēj uzsūkt ļoti lielu daudzumu mitruma, kas neļauj sviedriem nosēsties uz ādas un ļauj ķermenim justies svaigam visu nakti. Starp kokvilnas šķiedrām iestrādātās lavandas ziedlapiņas visu nakti izdalīs patīkamu aromātu, tāpēc jūs gulēsiet dziļi un pamodīsieties atsvaidzināts.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas atrodas vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.