-50%

Bērnu palags ar gumiju MARGOT

No 15,00€ 30,00€

Mēs izgatavojam gultas veļu gan pieaugušajiem, gan bērniem no mīksta un īpaši izturīga kokvilnas satīna. Mēs uzskatām, ka uz mīkstiem gultas veļas palagiem gulēt ir saldāk. Un maziem bērniem ir nepieciešams daudz miega. Turklāt palags neaizbēgs gan pēc aktīvas dienas, gan pēc piedzīvojumiem bagātiem sapņiem.

  Ilgnoturīgas krāsas

  Mīksti un maigi audumi

  Audums ar spīdumu

  Piemērots bērnu matračiem 10 cm augstumā

  Ar stingru gumiju stūros un gludām malām

  Izturīgs iepakojums, ko var izmantot kā maisiņu

Izmērs
15,00€
30,00€
Izpārdots
Bērnu palags ar gumiju MARGOT
15,00€
Izpārdots
Piegāde - 11 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Izmēri
Sastāvs
Garantija

Palags neaizbēgs pat pēc piedzīvojumiem pilniem sapņiem

Mēs šujam palagus, lai tie atbilstu zīdaiņu un bērnu matračiem līdz 10 cm augstumam. Tikai stūros esošā elastīgā gumija stingri notur palagu uz matrača, savukārt palaga garās malas pieguļ līdzeni bez gumijas un apvijas ap matraci no visām pusēm.

Katras valsts meistari, kas dara to, ko prot vislabāk

Šī garšķiedru kokvilna, kas pazīstama arī kā Ēģiptes kokvilna, ir atzīta par labāko kokvilnu pasaulē. Itāļu meistari no šīs kokvilnas ir izveidojuši kokvilnas satīnu - ārkārtīgi vieglu un izturīgu audumu, kura blīvums ir TC300. Bērnu palagus ar gumiju ir izgatavojuši rūpīgi Lietuvas šuvēji.

Tagad mēs tos nododam jūsu rokās un jūsu mājās, kur tie kalpos jums gadiem ilgi.

Dizains, kas paceļ jūsu guļamistabu pāri ikdienai

Ar gludu, spīdīgu virsmu un bagātīgām, piesātinātām krāsām ļaujiet savām acīm un ķermenim izbaudīt smalku greznību.

Šim audumam ir izvēlētas tikai augstākās klases krāsvielas, kas ir noturīgas pret izbalēšanu, tāpēc tas pat pēc vairākiem gadiem saglabā pasakaini piesātinātas krāsas. Turklāt gultasveļas audumos izmantota „butter finishing“ tehnoloģija, kas tiem piešķir zīdainu spīdumu.

Ilgtspējīgs un noderīgs iepakojums

Mēs domājām par ilgtspēju: iepakojuma maisiņiem izvēlējāmies tos pašus audumus, ko izmantojam gultas veļai. Šādā veidā esam atbrīvojušies no liekas plastmasas un lietderīgi izmantojuši audumu atgriezumus. Turklāt maisiņus var izmantot atkal un atkal - tas ir ērti ceļojot vai glīti ievietojot palagus pēc mazgāšanas.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mūsu gultas veļai izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus. Produkti ar šo sertifikātu nesatur alergēnus, formaldehīdu, smagos metālus un aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.