1. Vispārīgā informācija

Slēgtā akciju sabiedrība UAB „Lonas“, kas nodarbojas ar vairumtirdzniecību un tirdzniecību salonos, juridiskās personas reģ. numurs 156871188, juridiskā adrese Ukmergės iela 18, Jonava, tālr. +371 676 60106, e-pasts: [email protected], juridiskā adrese Ukmergės g. 18, Jonava, tālr. +371 676 60106, e-pasts: [email protected] (turpmāk tekstā - „Lonas“) ievēro savu Apmeklētāju un Pircēju privātumu. Mēs garantējam, ka interneta veikals Lonas.lv Jūsu sniegto informāciju lietos un uzglabās droši.Tomēr pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzam, izlasiet Privātuma politiku, lai vēlāk izvairītos no pārpratumiem. Lonas patur tiesības grozīt Privātuma politiku, atkarībā no pašreizējiem un/vai jaunizveidotiem Lietuvas un Eiropas Savienības tiesību aktiem.

Izmantojot Lonas.lv elektroniskā veikala sniegtos pakalpojumus, Jūs apstiprināt, ka piekrītat Lonas Privātuma politikai.

 

  1. Savākta informācija

Visa Apmeklētāju un/vai Pircēju personiskā informācija tiek pārvaldīta saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Mēs pieprasām Pircēju vārdu, uzvārdu, adresi, elektroniskā pasta adresi un tālruņa numuru, lai varētu apstiprināt Jūsu pasūtījumu, to savlaicīgi izgatavot un piegādāt uz pareizo adresi.

Mēs nenododam Jūsu personas datus trešajām personām, kas nav saistītas ar Jūsu pasūtījumu. Savāktā Jūsu personīgā informācija paliek pie mums. Šo informāciju mēs izmantojam, lai piegādātu Jums preces, sazinātos ar Jums sakarā ar pasūtījumiem vai citiem jautājumiem, izrakstītu PVN faktūrrēķinu utml.

Mēs neizpaužam Jūsu personisko informāciju uzņēmumiem vai privātpersonām, izņemot šādus gadījumus: lai veiktu noteiktus nepieciešamos pasākumus - lai piegādātu pasūtījumus caur partneriem (piemēram, kurjeru pakalpojumi), pieņemtu maksājumus (piemēram, Paysera.lv). Bez Jūsu piekrišanas Jūsu personiskie dati netiks izmantoti citiem mērķiem, izņemot minētos mērķus, ja vien to nepieprasīs piemērojamie likumi vai tiesību akti.

Apmeklētāji un/vai Pircēji, sniedzot mums savus personiskos datus piekrīt, ka mēs varam pārvaldīt Personas datus tikai mērķiem, kas minēti iepriekš.

 

  1. Datu aizsardzība

Lonas kopš darbības sākuma rūpējās un aizsargāja jebkuru Apmeklētāju un Pircēju informāciju no nesankcionētas piekļuves, neatļautas pārveidošanas, atklāšanas vai iznīcināšanas. Lonas darbinieki un Partneri ir informēti par Personas datu aizsardzības prasībām un tās ievēro.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekad nepieprasām elektroniskajās vēstulēs norādīt Jūsu paroles. Pircējs ir atbildīgs par sava konta informācijas un paroles konfidencialitāti. Visi citi Jūsu norādītie personas dati tiek saglabāti, izmantojot fiziskos, elektroniskos un citos pārvaldīšanas līdzekļus.

 

  1. Sīkfaili

E-veikals Lonas.lv izmanto vairāku veidu sīkdatnes, ar kuru palīdzību Jūsu apmeklēšana Lonas.lv mājas lapā ir vienkāršāka un efektīvāka.

Vienas sīkdatnes ir izstrādātas, lai uzlabotu pārlūkošanas kvalitāti e-veikalā Lonas.lv, piemēram, ievietojot produktu grozā, nākamreiz, kad ieslēgsiet Lonas.lv - šo produktu atradīsiet grozā.

Citas sīkdatnes izmanto statistikas nolūkos, piemēram, kāds Apmeklētāju skaits pagājušajā mēnesī tika sasniegts Lonas.lv vai kuras lapas tika visvairāk apmeklētas.

Trešās sīkdatnes tiek izmantotas mārketinga nolūkos, piemēram, ja Jūs aktīvi meklējat matračus vai gultas, Jūs varat redzēt Lonas.lv vizuālo produktu vai akciju reklāmu, kamēr Jūs pārlūkojat populāru jaunumu portālu vai apmeklējat sociālo tīklu portālus.

Jūs jebkurā brīdī varat izdzēst visus sīkfailus vai arī ieslēgt Privātas pārlūkošanas logu.

 

  1. Tiešais mārketings

Tiešā mārketinga mērķis ir informēt mūsu Apmeklētājus, Pircējus un Biļetenu abonentus par jauniem Lonas produktiem, akcijām un pašreizējām atlaidēm.

Mēs cienām Jūsu tiesības izvēlēties, vai vēlaties saņemt tiešā mārketinga paziņojumus pa tālruni un/vai pa e-pastu. Jūs varat atteikties no informatīvo biļetenu saņemšanas pa telefonu, SMS un/vai e-pastu, informējot mūs pa tālruni +371 676 60106, e-pastu: pastu [email protected] vai arī noklikšķinot uz saites „Anulēt abonementu" biļetena apakšā.

 

  1. Apmeklētāju un Pircēju tiesības

Elektroniskā veikala Lonas.lv Apmeklētāji un Pircēji jebkurā brīdī var atsaukt savu piekrišanu saņemt sīkfailus no Lonas. To varat izdarīt, izdzēšot sīkfailus savā pārlūkprogrammā, mainot pārlūkprogrammas privātuma iestatījumus attiecībā uz izsekošanu vai ieslēdzot Privātas pārlūkošanas logu.

Jūs varat atteikties no tiešā mārketinga telefona zvaniem, SMS un/vai biļetenu saņemšanas uz e-pastu, informējot mūs pa tālruni +371 676 60106, e-pastu [email protected] vai noklikšķinot uz saites „Anulēt abonementu" biļetena apakšā.

 

  1. Privātuma politikas izmaiņas

Lonas ir tiesības grozīt šo Privātuma politiku. Ja turpmāk izmantojat mūsu vietnes sniegtos pakalpojumus, tas nozīmē, ka ievērojat šos noteikumus. Visas domstarpības un strīdi tiek atrisināti sarunu ceļā. Ja vienošanās nav panākta, strīdi tiek risināti saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem.

 

  1. Pamatjēdzieni

Personas datu pārvaldnieki:

- Slēgtā akciju sabiedrība UAB „Lonas“, kas nodarbojas ar vairumtirdzniecību un tirdzniecību salonos, juridiskās personas reģ. numurs 156871188, juridiskā adrese Ukmergės iela 18, Jonava, tālr. +371 676 60106, e-pasts [email protected]

Apameklētājs – cilvēks, kura apmeklē Lonas.lv elektronisko veikalu.

Pircējs – cilvēks, kas pasūtīja un apmaksāja par Lonas.lv elektroniskajā veikalā pārdodamiem produktiem/pakalpojumiem.

E-veikals – Lonas.lv veikals, kas atrodas adresē www.lonas.lv.

Personas dati – visi Apmeklētāja vai Pircēja dati, kas tiek saņemti apmeklēšanas un/vai iegādes laikā e-veikalā Lonas.lv.

Personas datu apstrāde – jebkura darbība vai jebkura operācija vai to secība, piemēram, personas datu vākšana, reģistrēšana, šķirošana, uzglabāšana, lietošana utt.

Partneris – juridiska persona, kas ir noslēgusi līgumu ar Lonas par pakalpojumu sniegšanu, piemēram, preces piegādi uz Pircēja norādīto adresi noteiktā datumā.

Sīkdatne – noteikta informācija, kas tiek nosūtīta no e-veikala Lonas.lv uz Apmeklētāja un/vai Pircēja datoru un tiek uzglabāta Apmeklētāja un/vai Pircēja datorā.

Tiešais mārketings – darbība, kuras mērķis ir informēt Apmeklētājus un/vai Pircējus par Lonas.lv jaunumiem, akcijām vai arī lūgt viedokli par iegādāto produktu, apkalpošanu utml. pa tālruni vai e-pastu.

Privātuma politika – šis dokuments, paredzēts Apmeklētājiem un Pircējiem, kuri pārlūko elektronisko veikalu Lonas.lv.