Для улучшения Вашего опыта просмотра Интернета используются файлы cookie. Вы в любое время можете удалить все файлы cookie в своем браузере. Для получения более подробной информации смотрите Политику конфиденциальности SIA «Lonas Latvija». Согласен

Подушек

Lonas.lv Подушек - Подушка LINĖ

Подушка LINĖ

Klasiskas formas spilvens ir izgatavots no stilīga 100 % dabīga lina pārvalka, un iekšējā maināmā daļa ir piepildīta ar poliestera šķiedras bumbiņām. Spilvena iekšējā daļa ar rāvējslēdzēju, lai varētu regulēt spilvena augstumu, no tā izņemot poliestera šķiedras bumbiņas. Ļoti patīkams pieskārienam, maigs un stilīgs lina pārvalks tiek šūts no 1 cm bieza auduma, kas 100 % sastāv no dabīgas linšķiedras.

Spilvena pārvalks ar rāvējslēdzēju, un to var mazgāt temperatūrā līdz 60 °C vai iespējama arī sausā ķīmiskā tīrīšana. Spilvenam ir standarta izmērs (50 x 70 cm), tādēļ, ja nepieciešams, dabīgā lina pārvalku var izmantot arī citiem spilveniem. Lina antibakteriālās īpašības palīdz uzturēt atbilstošu spilvena higiēnu un mitruma līmeni. Tajā nekrājas putekļu ērcītes.

Повышенная воздухопроницаемость
Повышенная воздухопроницаемость
Размер
50x70 40,00 € 28,00 €
Нестандартные размеры калькулятор
Минимальные размеры: 100x60; Mаксимальная: 240x240

40,00 €

28,00 €
1
Доставка в течение 2 рабочих дней
Aналогичные продукты
Подушка Meda
Ot 55,00 €

Ортопедическая подушка специальной формы

Memospace®

Натуральное льняное волокно

Подушка Lyra
Ot 55,00 €

Ортопедическая подушка классической формы

Латекс Talalay

Натуральное льняное волокно

Подушка Nora
Ot 55,00 €

Ортопедическая подушка классической формы

Memospace®

Натуральное льняное волокно