28 gadi kopā

1993. gadā dibinātais matraču, gultu un guļamistabas aksesuāru ražošanas uzņēmums LONAS jau vairāk nekā 28 gadus kopj šīs nozares labākās tradīcijas un izmanto inovācijas lielākam komfortam un veselīgākai dzīvei. Sadarbībā ar dizaineriem un fizioterapeitiem uzņēmumam LONAS ir izdevies radīt produktus, kas pelnījuši jūsu atzinību par kvalitatīva miega nodrošināšanu.

Uzņēmuma ikdienas darbs balstās uz ģimenes vērtībām un tradīcijām, jo jau divas LONAS dibinātāja Kazimiera Jakuša ģimenes paaudzes veiksmīgi piedalās matraču, gultu, guļamistabas aksesuāru un LONAS HOME mājas tekstila izstrādē un ražošanā Lietuvā.

Katru pasūtījumu mēs izgatavojam atsevišķi, un lielāko daļu ražošanas procesa veido roku darbs. Ātrums ir svarīgs, taču mēs efektivitāti ikvienā solī mērām ar kvalitāti. Tas nodrošina nevainojamu kvalitāti un visaugstāko komforta līmeni. 

Veidojot vai atjaunojot guļamistabu, izvēlieties tikai kvalitatīvus produktus, kas vērsti uz veselīgāku dzīvi un komfortu!

Laba miega vajag daudz. No 1. marta līdz 31. maijam tuvākajā LONAS salonā, internetā vai pa tālruni pērkot par 300 EUR un vairāk – visām precēm tiek piemērota dzimšanas dienas atlaide!

Pērkot par 300 EUR un vairāk -5% visām precēm

Pērkot par 500 EUR un vairāk -10% visām precēm

Pērkot par 1000 EUR un vairāk -15% visām precēm

Pērkot par 1500 EUR un vairāk -20% visām precēm.

Gultas Matrači LONAS HOME Bērniem

Muzikālā gultu kolekcija. Mūsu ērtības meistaru izgatavotās gultas tiek radītas ar dizaineru palīdzību, tādējādi nodrošinot, ka jaunās gultas izskatīsies lieliski gan šodien, gan pēc dažiem gadiem. LONAS Muzikālā gultu kolekcija sastāv no deviņām gultām un moduļu sistēmas JAZZ. Unikālie gultu galvgaļi piešķir individualitāti, bet komforts apvieno.

Tāpat kā meistari izgatavo instrumentus, tā LONAS izgatavo gultas. To pamatā ir izturīgs rāmis, kas izgatavots no bērza saplākšņa, blīvs režģis, kas palīdz atklāt matrača labākās īpašības, un plaša gultas kaste ar gaisa caurlaidīgu apakšu. Tas garantē mierīgu un komfortablu atpūtu, kad elpojošs ir gan matracis, gan gultas veļa.

Izvēlieties gultas dizainu, saskaņojot ar telpas kopējo stilu, dominējošajām krāsām. Gultas audumu izvēle ir tiešām liela – vairāk nekā 400 dažādu krāsu, toņu un faktūru. Plaša izturīgu, sintētisku un dabīgu audumu izvēle, kuri ir viegli tīrāmi vai izturīgi pret mājdzīvnieku nagiem. Ja vēlaties, lai gulta kļūtu par istabas galveno akcentu, tad lielāka uzmanība jāpievērš izteiksmīgam galvgalim un guļamistabas aksesuāriem – naktsskapīšiem, pufiem, kājiņām vai apgaismojuma risinājumiem. Gulta ne tikai kļūs par istabas akcentu, bet arī nodrošinās komfortu, skatoties televizoru vai lasot grāmatu.

Gultas Aksesuāri #LONASdesign 

Trīskrāsu un KIasikas matraču kolekcija. Katra cilvēka vajadzības un fiziskie dati ir atšķirīgi, tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi to ņemt vērā, izvēloties matraci. Ja lielāko daļu laika guļat uz muguras, matracim jāsaglabā taisna mugurkaula līnija, ja uz sāniem – jānodrošina pareiza plecu un iegurņa zonu iegrime. Matracis nedrīkst būt ne par cietu, ne par mīkstu, tam ideāli jāpielāgojas cilvēka ķermeņa formām.

Mūsu speciālisti, kas jau gandrīz trīs gadu desmitus rada klientiem komfortu, savām rokām ir saražojuši vairāk nekā 500 tūkst. individuālu matraču. Tie visi izgatavoti no elpojošiem, sertificētiem materiāliem, kas izstrādāti kopā ar fizioterapeitiem. Uzlabotajai Trīskrāsu matraču kolekcijai mēs piedāvājam 30 dienu izmēģinājuma iespēju un 10 gadu kvalitātes garantiju.

Pavisam LONAS sortimentā ietilpst 15 dažādu tipu atsperu, lateksa, viskoelastīgie vai poliuretāna putu matrači, katram no tiem piemīt konkrētas izteiktākas īpašības, kas ļauj izvēlēties atbilstoši cilvēka personiskajām īpašībām. Piemēram, matrači, kas ir īpaši gaisu caurlaidīgi matrači, ideāli pielāgojas ķermeņa formām, cieti, vidēji cieti, mīksti, piemēroti cilvēkiem ar alerģijām utt. Lai baudītu ideālu atpūtas harmoniju, iesakām gultas un matrača duetu pasūtīt kopā.

Triju krāsu kolekcija  Klasiskā kolekcija 

LONAS HOME mājas tekstils. Izvēloties gultas veļu, jāpievērš uzmanība materiālu dabiskumam. Vislabākās komforta īpašības ir tādiem dabīgiem materiāliem kā kokvilna vai lins. Kokvilnas gultas veļu raksturo kvalitāte un izturība, bet tajā pašā laikā tas ir ārkārtīgi mīksts un patīkami pieguļošs materiāls. Savukārt lins izceļas ne tikai ar dabiskumu, bet arī ar antialerģiskām īpašībām – no tā izgatavota gultas veļa ieteicama alerģiskiem cilvēkiem.

LONAS HOME jūs atradīsiet gan vienkrāsainus, gan dizaineru radītus 100% PREMIUM kokvilnas satīna gultas veļu gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pateicoties jaunākajām ražošanā izmantotajām digitālās drukas tehnoloģijām, pat pēc vairākiem desmitiem mazgāšanas reižu raksti joprojām būs spilgti un nemainīgi. Savukārt, pateicoties īpašajai diegu sagatavošanas un aušanas tehnoloģijai, vienkrāsainie audumi neizbalē un ir ļoti izturīgi.

Mūsu komforta meistari īpašu uzmanību pievērš gaisu caurlaidīgiem, sertificētiem un ilgmūžīgiem materiāliem, kas nodrošina ne tikai ērtāku, bet arī veselīgāku dzīvi. Liela daļa sortimenta tiek izstrādāta kopā ar produktu dizaineriem, tāpēc LONAS izstrādājumi ir ne tikai ērti, bet arī eleganti iekļaujas dažādos guļamistabu interjeros.

Gultas veļas komplekti Palagi Segas Spilveni 

Guļamistabas mājīgumam Vannas istabas tekstils