LONOFIBRE™ – tradīciju, mantojuma un tehnoloģiju uzvara

Uzņēmuma LONAS matrača pārvalkam LONOFIBRE™ konkursā “Lietuvas gada produkts 2017” piešķirta zelta medaļa mēbeļu rūpniecības grupā. 2017. gadā uzņēmums LONAS atjaunoja klientu novērtētus un iecienītus matračus un to pārvalkus. Tādejādi radās jaunā trīskrāsu kolekcija. Gada produkta balvas ieguvēja – šī inovācija – ir jaunā uzņēmuma LONAS seja.

Pieturēties savu senču pārbaudītajām vērtībām 

LONAS, radot trīskrāsu matraču kolekciju un to audumu, meklē jau pārbaudītas un atzītas senču patiesības un vērtības. Meklējot risinājumus, LONAS meistari domāja par cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot veselīgā un stilīgā vidē. Tika meklēts līdzsvars starp iespējām, ko piedāvā jaunākās tehnoloģijas, cieņu tradīcijām un Lietuvas kultūras mantojumam. Tieši tāpēc atjaunotajā kolekcijā un matrača pārvalka auduma LONOFIBRE™ aušanai izmantots lins. Tas ir viens no retajiem gadījumiem, kad ražotāji ņem vērā senču radītus un koptus gan audumus, gan to rakstus, ko pārmanto no paaudzes paaudzē.

LONOFIBRE™ – audums, kas apvieno mūsdienīgumu, tradīcijas un komfortu

Tautas tradīciju un mantojuma iedvesmots, LONAS meistaru radītie matraču pārvalki LONOFIBRE™, kam piemīt unikāla struktūra, tiek šūti no trikotāžas, kas satur dabīgu linšķiedru, tāpēc ir ieguvuši dabiskās krāsas un faktūras. Turklāt audums ir stepēts ar centimetru biezu viskoelastīgo materiālu MEMOSPACE™, kas audumam piešķir īpašu vieglumu un patīkamu pirmā pieskāriena sajūtu.

Līniju izkārtojums un spraugas starp tām audumā tika atjaunotas, pamatojoties uz 20. gs. pirmās puses tā sauktā “šienika” (matrača) pārvalka piemēriem, kas atrodami Lietuvas Nacionālā muzeja kolekcijā. Vienkāršais horizontālo līniju ritms palīdzēja atklāt saskarnes ar audumiem, savijot šķērseniskos audu pavedienus, kas kļuvuši par vēsturi un kādreiz plaši izmantoti seno lietuviešu matraču (“šieniku”) šūšanai.

LONOFIBRE™ – ir matrača pārvalks, kam piemīt izturība un antibakteriālās īpašības, kas palīdz uzturēt matrača higiēnu un mitruma līmeni. Audums vienmēr radīs patīkamu svaiguma sajūtu, jo to var daudzreiz mazgāt un vēdināt. Šo mājīgu matrača apģērbu var pielāgot jebkuram matracim.

Jaunā LONAS seja ir dizaineres Rasas Balaises darbs. Viņas galvenais mērķis, strādājot pie šī materiāla, bija piešķirt LONAS matračiem pēc iespējas vairāk dabiskuma, ekskluzīva stila un īpatnēja rakstura.

LONAS – Lietuvas uzņēmums, kura pamatā ir ģimene vērtības un tradīcijas. Uzņēmums dibināts 1993. gadā un vairāk nekā 20 gadu lolo labākās matraču ražošanas tradīcijas un rada inovācijas lielāka komforta un veselīgākas dzīves nodrošināšanai.