Virsmatrači

Virsmatrači

Rādīt filtru

LONAS virsmatrači- ērtākam miegam

Virsmatrači ir kā plānāka matrača versija, kas ir izstrādāta, lai uzlabotu jūsu miega komfortu. Tas pielāgojas jūsu ķermenim un pielāgo guļamās virsmas īpašības, amortizējot, iesaiņojot, kompensējot virsmas nelīdzenumus vai spraugas sajūtu uz dīvāna. Tas ir arī gudrs risinājums pagaidu guļvietas izveidei viesiem. Tāpēc tas ir optimālākais un izmaksu ziņā visizdevīgākais risinājums, lai uzlabotu miega kvalitāti. 

LONAS matraču pārvalki ir inovatīvu materiālu un rūpīgas roku darba kombinācija, kas sniedz vēl lielāku brīvību tiem, kuri meklē individuālus risinājumus, lai uzlabotu savu guļamvietu. Matrača pārvalks var būt gan pagaidu, gan pastāvīgs risinājums. Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus, un mūsu meistaru roku darbs nodrošina izturību un efektivitāti. Matrači ir efektīvi abpusēji - tie pielāgojas gulēšanas virsmas nelīdzenumiem, neitralizējot vai mīkstinot tos, un ķermeņa līnijām, piešķirot tam stabilitāti un komfortu miega laikā.

Kuras ir labākās virsmatrači?

Miega kvalitāti nosaka daudzi objektīvi un subjektīvi faktori. Tāpēc labākie matraču pārvalki ir tādi, kas atspoguļo indivīda miega paradumus un vajadzības. Tieši tādi ir LONO matrača pārvalki, kas ir izstrādāti, lai padarītu gulēšanu vēl patīkamāku un ērtāku.

Izvēloties matrača pārvalku, jāņem vērā daži galvenie kritēriji. Jūsu atbildes palīdzēs noskaidrot, kurš matrača veids un kādi materiāli un funkcijas varētu būt jums piemērotākie. Padomājiet par to, vai jums patīk gulēt mīkstāk vai cietāk? Vai jums miega laikā mēdz svīst? Vai jums ir grūti atrast ērtu gulēšanas pozīciju? Kāds izmērs jums ir nepieciešams? Neatkarīgi no jūsu atbilžu galarezultāta, jūs atradīsiet matrača pārvalku ar jūsu izvēlētajām īpašībām populārāko (ko var viegli kombinēt arī ar standarta gultām) vai nestandarta izmēru kategorijās.

Virsmatrači izmēri

LONAS matraču pārvalki ir izstrādāti tā, lai tie atbilstu standarta matrača izmēriem, tāpēc jums nebūs neērtību, ja jūsu esošais LONAS matracis vai jebkurš cits matrača izstrādājums būs standarta izmēru. Ja jums ir īpašas vajadzības un pieprasījumi pēc nestandarta izmēriem, tad šajā gadījumā klāstā ir pieejami nestandarta matraču pārvalki, kurus var izgatavot gan mazākus par mazāko standarta izmēru, gan lielākus par lielāko standarta izmēru.

Savukārt standarta izmēri ir pielāgoti parastajiem vienvietīgo un divvietīgo matraču un gultu izmēriem. Vienvietīgām guļamvietām matrači ir 90x200 un 80x200. Izvēlēto 120x200 matraci var izmantot kā vienguļamo vai divguļamo matraci atkarībā no pielietojuma. Mūsu izmēri divvietīgām virsmām ir mūsu šaurākie divvietīgo matraču paliktņi 140x200, mūsu vidējie matraču paliktņi 160x200 un mūsu platākie matraču paliktņi 180x200. Visiem tiem ir stiprinājuma sloksnes, tāpēc neatkarīgi no izmēra katru no tiem var viegli piestiprināt pie matrača.

Virsmatrači veidi un to īpašības

Izvēloties matrača pārvalku, vispirms jāuzdod jautājums par to, kādu funkciju vēlaties, lai tas pildītu, t. i., vai vēlaties esošajai guļvietai piešķirt lielāku mīkstumu vai stingrību? Tas nosaka izstrādājuma veidu, kas palīdzēs jums atrisināt miega diskomforta problēmu. Šādi mēs iedalām mūsu matraču pārvalkus kategorijās. Mēs piedāvājam unikālu LONAS matraču pārvalku kolekciju mīkstināšanai un iepakošanai. Tā sastāv no viskoelastīgā un poliuretāna putu matračiem, kuru pamatā ir Memospace® un Lono-Tec® materiālu īpašības.

Polsterēti matrača spilventiņi kompensēs matrača vai gultas lielākas deformācijas, mazinās dīvāna-guļamvietas spraugas radīto diskomfortu un ir ideāli piemēroti pagaidu guļamvietas izveidei, uzņemot viesus. Mīksto viskoelastīgo matraču pārvalku izgatavošanā izmantots Memospace® materiāls, kas lieliski pielāgojas ķermeņa izliekumiem un temperatūrai. Tie ir izstrādāti, lai palielinātu polsterējumu un kompensētu izteiktus izciļņus. Matrača spilventiņi, kas izgatavoti no videi un veselībai draudzīgām poliuretāna putām un Lono-Tec® materiāla, palīdzēs izlīdzināt nelielus izciļņus un nodrošinās mazāku amortizāciju. 

Cietināti matrača spilventiņi izlīdzina nelīdzenumus vienā guļamās virsmas pusē, vienlaikus nodrošinot lielāku stingrību tajā pusē, uz kuras guļat. Cietie matrača spilventiņi ir izgatavoti no augsta blīvuma Lono-Tec® materiāla un poliuretāna putām, turklāt tiem ir papildu gofrēta virsma. Šo materiālu kombinācija nodrošina ļoti labu atbalstu ķermenim. Poliuretāna putu matrači ļauj labāk sadalīt ķermeņa svaru, atslābinot muskuļus un atbrīvojot locītavas no slodzes. Šo materiālu izvēlas arī tie, kam miega laikā mēdz svīst, jo Lono-Tec® materiāls ir ļoti labi elpojošs un veicina ķermeņa elpošanu.

Neatkarīgi no tā, kādu veidu un funkcijas izvēlaties, tas var būt ļoti pievilcīgs veids, kā ceļojumos ņemt līdzi kvalitatīvu miegu. Tas var būt lielisks sabiedrotais, ja jums jāguļ citā gultā, nevis savā. Protams, atkarībā no matrača pārvalka izmēra, kompakti iesaiņotam tam vajadzētu būt viegli atrast vietu automašīnā.

Virsmatrači funkcijas

Matracim ir vairākas galvenās un vairākas sekundārās funkcijas. Pirmās un vissvarīgākās ir: uzlabot miega kvalitāti, nodrošinot esošās guļamās virsmas polsterējumu vai polsterējumu, un kompensēt guļamās virsmas nelīdzenumu vai dīvāna-guļamvietas spraugas sajūtu. Mūsu matraču pārvalki ir izgatavoti no tādiem materiāliem un tādā veidā, ka tie spēj uzlabot miega kvalitāti pat tad, ja tie ir tik plāni. Tāpēc daudzos gadījumos tas ir viens no optimālākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā panākt labu nakts atpūtu par viszemāko iespējamo cenu. Galu galā matrača pārvalka iegāde izmaksās daudz lētāk nekā matrača uzlabošana.

Pārējās divas matraču funkcijas, kuras vēlamies uzsvērt, ir vairāk sekundāras, taču laika gaitā tās kļūst arvien svarīgākas. Kā papildu slānis matrača pārvalks aizsargā galveno matraci no netīrumiem. Ja runa ir par tīrīšanu, vieglāku un plānāku matraci ir daudz vieglāk kopt nekā smagāku un biezāku. Visbeidzot, matrača pārvalks darbojas kā tilts starp ķermeni un gultu vai matraci, absorbējot lielāko kontaktu un berzi. Tādējādi tas aizkavē galvenās guļamās virsmas nolietošanos un paildzina tās kalpošanas laiku.  

Virsmatrači ortopēdiskās īpašības

Slikts miegs un nogurums, pamostoties no rīta, ne vienmēr nozīmē, ka jūsu guļamvieta ir slikta, nolietojusies un vairs nav izmantojama. Nesteidzieties mainīt savu gultu vai matraci, jo, izstrādājot matračus, mēs konsultējāmies ar profesionāliem ortopēdiem. Mēs uzzinājām, ka bieži vien viss, kas nepieciešams jūsu ķermenim, ir stabilāks vai vaļīgāks atbalsts, vai mazliet pielāgoties spējīgāka gulēšanas virsma jūsu ķermeņa izliekumiem, vai muskuļiem labvēlīgāka vide.

Citiem vārdiem sakot, varbūt jums ir nepieciešams tikai plāns atbalsts uz guļvietas virsmas? Konsultācijas ar speciālistiem un labāko risinājumu meklējumi ir nesuši augļus - mūsu matraču pārvalki ir arī ortopēdiskie pārvalki ar funkcijām, kas ļauj jums atrisināt reālas ķermeņa diskomforta problēmas miega laikā.

Viskoelastīgais Memospace® materiāls, kas izstrādāts NASA astronautiem, ir maigi uzsūcošs un rada viegluma sajūtu, samazinot ķermeņa slodzi. Pretējs ir Lono-Tec® poliuretāna putu materiāls, kas rada cietāku ķermeni un lielāku stingrību miega laikā. Šīs vajadzības ir ļoti individuālas, tāpēc mēs izmantojam savas zināšanas un pieredzi, lai izstrādātu produktus, kas vislabāk atbilst jūsu miega paradumiem un vajadzībām.       

Virsmatrači antialerģiskās īpašības

Viena no nepatīkamākajām lietām, kas var notikt miega laikā vai no rīta, ir alerģiska reakcija uz dažādiem alerģiskiem aģentiem, kas atrodas miega vidē. Tāpēc mēs esam izstrādājuši īpašu Lonofibre® tehnoloģiju, kas novērš šādus nevēlamus pārdzīvojumus miega laikā. Katrs mūsu matrača pārvalks ir pārklāts ar Lonofibre® pārklājumu. Pārsegam ir papildu polsterējuma slānis, kas nodrošina matrača tīrību un higiēnu. Aizsargslānis novērš putekļu ērcīšu vairošanos, bet lina saturs paātrina mitruma iztvaikošanu. Pārklāju var viegli atvienot un vajadzības gadījumā noņemt, lai izmazgātu.

Arī paši matraču spilventiņi satur papildu aizsargmateriālu, kas neveicina alerģiju izraisītāju vairošanos. Matrača spilventiņi, kas izgatavoti no ļoti labi elpojoša Lono-Tec® II materiāla, ir pilnībā izturīgi pret pelējumu, sēnītēm un putekļu ērcītēm. Mazgājamais pārvalks ļauj nodrošināt higiēnu tik bieži, cik vēlaties. Tāpēc antialerģiskie matraču pārvalki ir kvalitatīvs risinājums tiem, kas meklē risinājumus ārkārtas higiēnas apstākļos.       

Kā izvēlēties virsmatrači?

Miegs un tā kvalitāte ir ļoti individuāla, un to var būtiski ietekmēt arī objektīvi faktori. Miegs ir arī jūsu atpūtas kvalitātes pamats. Tā kā viens no tiem ir neatdalāms no otra, ir ļoti svarīgi, lai tas, uz kā guļat, atbilstu jūsu ķermenim un jūsu miega vajadzībām. Ja, izvēloties matrača pārvalku, jums joprojām ir vairāk jautājumu nekā atbilžu, iesakām izlasīt mūsu padomu rakstu - Kā izvēlēties matrača pārvalku? Visbeidzot, ir labi zināt, ka Lonas matračus ir tikpat viegli izvēlēties tiešsaistē kā citus produktus. Ir vērts atzīmēt, ka pēc pirkuma veikšanas piegāde aizņems tikai 2 darba dienas un garantija aizsargās jūsu produktu līdz pat 2 gadiem.