Gultas 120x200

Gultas 120x200

LONAS gultas 120x200

LONAS gulta 120x200 ir populāra izvēle gan pieaugušajiem, gan pusaudžiem. Šīs platās gultas ir izgatavotas tā, lai pēc iespējas labāk atbilstu viena cilvēka miega un personīgās atpūtas telpas vajadzībām. Tāpat kā visas mūsu gultas, arī vienguļamās gultas 120x200 ir izgatavotas ar rokām, izmantojot tikai augstākās kvalitātes materiālus, kas nodrošina Lietuvas gultu izturību, izturību un uzticamību.

Lai iegādātos stilīgu un mūsdienīgu vienguļamo gultu, izvēlieties no vienmēr estētiski pievilcīgās LONAS Muzikinės kolekcijas, kas piedāvā maksimālu komfortu. Šīs kolekcijas gultas ir veidotas tā, lai kļūtu par nepārprotamu kvalitatīvas atpūtas sinonīmu un vienlaikus par guļamistabas akcentu gan klasiskā, gan modernā mājas interjerā. Atkarībā no savām personīgajām vēlmēm varat izvēlēties gultas auduma krāsu, rakstu un faktūru no vairāk nekā 500 variantiem. Atkarībā no vajadzībām, piemēram, lielākas funkcionalitātes vai estētiskiem risinājumiem, varat izvēlēties 120x200 gultu ar gultas veļas skapi, zemu vai paaugstinātu mājīgu gultu un mīkstu galvgaldu. Ikviens var atrast guļamvietu pamatni, kas vislabāk atbilst viņa individuālajām vajadzībām, nodrošina labu nakts atpūtu un papildina guļamistabas iekārtojumu.

Gulta 120x200 - pieaugušajiem un pusaudžiem

Izvēloties gultu vientuļam cilvēkam, mēs bieži dzirdam jautājumu: kāda izmēra gulta man jāizvēlas? Tiem, kas novērtē telpu un vēlas pilnīgu komfortu, mēs iesakām izvēlēties platu vienguļamo gultu 120x200. Šāds izmērs sniedz lielu brīvību atpūtas laikā un ļauj izbaudīt ērtu miegu. Tāpēc, ja jūsu istabā ir pietiekami daudz vietas, tā var būt lielisks ieguldījums kvalitatīvā atpūtā vairāku gadu garumā.

LONO sērijas 120x200 gultas lieliski atbilst gan pieaugušo, gan pusaudžu vēlmēm. Bērnu gultas ir populāras vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, optimālais izmērs. Strauji augošiem pusaudžiem ir svarīgi, lai gultai būtu garuma un platuma rezerve - lai viņi varētu ērti izstaipīties, mainīt pozas vai pat atpūsties gultā. Vienvietīgai 120x200 platai gultai būtu jāapmierina brīvības un telpas vajadzības. Pusaudžus aizrauj arī mūsdienīgs gultas dizains - viņi var izvēlēties sev vēlamo krāsu, rakstu un faktūru no vairāk nekā 500 variantiem, tādējādi izveidojot sev tīkamāko gultas stilu. Pieaugušos 120x200 vienguļamās gultas pārsteidz ar saviem augstajiem kvalitātes standartiem kā risinājums gan ikdienas lietošanai, gan viesu istabai vai lauku mājai. Tā kā šīs LONAS gultas ir izgatavotas no augstas stiprības paneļiem, tas garantē stabilu konstrukciju un ilgstošu komfortu.

Vienvietīgās gultas 120x200 no kolekcijas Musical priekšrocības

LONAS LONAS Muzikālo gultu kolekciju, precīzāk, 120x200 gultu, var izvēlēties no tās klāsta. Šīs kolekcijas gultas raksturo klases un ekskluzivitātes apvienojums, kas ļauj izveidot savdabīgu, stilīgu un estētisku guļamvietu, kuru var viegli pielāgot jūsu mājas interjeram. Tomēr šīs kolekcijas unikālais un ļoti estētiskais dizains nav vienīgā priekšrocība. Musical kolekcijas gulta piedāvā līdzsvaru starp estētiku, funkcionalitāti un pilnīgu komfortu.

Praktiska un funkcionāla: gulta 120x200 ar gultas veļu

Ja meklējat praktisku vienguļamo gultu, LONAS eksperti iesaka ņemt vērā arī funkcionalitāti. Gultas ar gultas veļu ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas maksimāli izmantot telpas telpu, atrast papildu uzglabāšanas vietu un uzturēt tīrību un kārtību. Īpaši ietilpīgā gultasveļas kastē varēsiet ne tikai glīti uzglabāt gultas veļu, bet tā kalpos arī kā vieta, kur glabāt retāk izmantotus priekšmetus, piemēram, grāmatas, žurnālus vai sezonālo apģērbu. Ja gulta ar gultas veļas kasti nav domāta jums, mūsu piedāvājumā ir arī vienguļamās gultas 120x200 bez gultas veļas kastes. 

Visaptverošs komforts: gulta 120x200 ar galvgaldu

Viens no kolekcijas "Musical Beds" akcentiem ir mīkstie un mājīgie galvgaļi, kas ir daudzpusīgi gan no estētiskā, gan funkcionālā viedokļa. Mēs piedāvājam izvēlēties dažāda veida galvgaldu ar dažādiem dekoriem, lai pielāgotos individuālām vajadzībām. Vienvietīgās gultas 120x200 ar zemu galvgaldu bieži vien izvēlas nelielai un mājīgai guļvietai. Gultas ar paaugstinātu galvgaldu biežāk izvēlas tie, kuri vairāk laika pavada gultā - viņiem patīk lasīt grāmatas vai skatīties filmas, ērti atguļoties. Tiem, kuri neuzskata galvgaldu par prioritāti, LONAS piedāvā minimālistisku vienguļamo gultu 120x200 bez galvas, kas lieliski papildinās mūsdienīgu interjeru.

Nepieciešama gulta ar matraci 120x200?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visas 120x200 gultas no kolekcijas Musical tiek pārdotas bez matrača, kas ļauj viegli uzstādīt jūsu esošo matraci un izvairīties no papildu izmaksām. Ja ir pienācis laiks atjaunināt savu guļamvietu un jums nepieciešama gulta ar 120x200 matraci, iegādājoties gultu no mūsu Musical Collection, mēs piedāvājam arī LONAS matračus, kas atbilst dažādām vajadzībām un miega paradumiem. Tāpēc, ja jums ir kādas personīgas vēlmes vai rodas papildu jautājumi, nevilcinieties sazināties ar mūsu speciālistiem, mēs esam gatavi nodrošināt jums maksimālu komfortu un kvalitatīvu atpūtu.

Filtrs