Muzikālo gultu kolekcija

Muzikālo gultu kolekcija

Atcerieties klusumu zālē, kad sākas koncerts. Tajā mirklī ikdienas rūpes pazūd, un jūs iegrimstat skaņu jūrā. Vai šis brīdis jums neatgādina sajūtu pirms aizmigšanas?

Vienmēr estētiski pievilcīgas un ļoti ērtas LONAS muzikālās kolekcijas gultas apbur ar savām harmoniskajām melodijām un improvizācijas iespējām. Atkarībā no izvēlētās Muzikālās gultu kolekcijas līnijas jūs atradīsiet klasiskus izstrādājumus ar atšķirīgu raksturu. Ar dažādiem dekoriem, toņiem un rakstiem, kā arī rūpīgi atlasītiem izejmateriāliem šīs gultas ir veidotas tā, lai kļūtu par guļamistabas akcentu, atbilstu katra klienta vajadzībām un nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu. Lai no šī brīža miegā atbalsotos tikai visskaistākās notis.

10 dažādi gultu dizaini

Muzikālajā gultu kolekcijā ietilpst 10 gultas. Unikāli galvgaļi piešķir individualitāti un apvieno komfortu. Desmit dažādas gultas par vienu cenu. Lai atvieglotu gultas modeļa izvēli un neradītu kompromisus attiecībā uz cenu. Izvēlieties no dažādiem gultu izmēriem - no vienvietīgas līdz karaliska izmēra gultai, ar gultas veļas kasti vai bez tās. Jūsu ērtībai piedāvājam arī garākas gultas versiju. Dizaineru un amatnieku līdz pilnībai noslīpētās Muzikālās gultu kolekcijas līnijas ir ne tikai unikāls interjera dizaina risinājums, bet arī kvalitatīva miega garantija.

Izvēlieties gultai piemērotus piederumus

Izvēlieties gultas audumu no plašā klāsta. Tas ietver ne tikai dažāda veida audumus, bet arī bagātīgu krāsu klāstu. Lai saglabātu interjera harmoniju, izvēlieties gultai pieskaņotus aksesuārus, gultu kājas vai dekoratīvos spilvenus, kas sader ar gultu. Matraci izvēlieties atsevišķi. Mēs to izgatavosim un piegādāsim kopā ar gultu. Savukārt LONAS HOME gultas veļa, kas ir vistuvāk ķermenim, aizvedīs jūs krāsainu sapņu valstībā - izvēlieties spilvenus, segas un gultas veļu visai ģimenei. Daudz laba miega.

Filtrs