Gultas 180x200

Gultas 180x200

LONAS gultas 180x200

LONAS gulta 180x200 ir paredzēta pilnvērtīgai un ērtai atpūtai. Divguļamās gultas ir ļoti ietilpīgas, nodrošina maksimālu komfortu divām personām un rada greznu un estētisku miega vidi. Visas LONAS gultas ir rūpīgi izgatavotas ar rokām mūsu meistaru rokām, tikai no augstākās kvalitātes materiāliem, kas garantē konstrukcijas izturību un izturību.

Atkarībā no jūsu individuālajām miega vajadzībām un mājokļa iekārtojuma varat izvēlēties 180x200 gultu no divām mūsu kolekcijām - Musical Collection un Continental Collection. Visas mūsu gultas šajās kolekcijās ir unikālas un pielāgojamas, izvēloties divguļamo gultu ar vai bez veļas skapja, gultu ar vai bez matrača, gultu ar vai bez matrača, gultu ar vai bez polsterēta galvgalda. Mēs piedāvājam vairāk nekā 500 dažādu krāsu, faktūru un rakstu, no kuriem izvēlēties savu karaliskā izmēra gultu, lai jūsu guļamistaba kļūtu ne tikai par estētikas, bet arī laba miega oāzi.

Kam ir ieteicama 180x200 gulta?

LONAS klāstā ir tikai gultas, kas nodrošina kvalitatīvu atpūtu. Tāpēc, meklējot labāko divguļamo gultu, mēs saviem klientiem iesakām ņemt vērā telpas lielumu, miega vajadzības un gulētāja ķermeņa uzbūvi. Kam ir ieteicamas 180x200 divguļamās gultas? Mēs iesakām šo izmēru gultas tiem, kam ir lielākas guļamistabas. Plašā guļamistabā šāda izmēra gultas pamatne lieliski aizpilda interjeru, neaizņemot pārāk daudz vietas, tāpēc tajā var viegli ievietot citas svarīgas mēbeles un nodrošināt estētisku un patīkamu miega vidi. 

Divguļamās gultas 180x200 ir ieteicamas arī tiem, kam ir svarīga personīgā telpa, guļot divatā. Neatkarīgi no gulētāju svara un auguma šis izmērs ļauj ērti izstiepties un neierobežo kustības, tāpēc, pat guļot pārī, jūs varat izveidot sev ērtu guļamvietu un pilnīgi mierīgi un kvalitatīvi atpūsties.

Kas ir labākais, ko piedāvā 180x200 divguļamā gulta no kolekcijas Musical?

LONAS muzikālo gultu kolekcijā ir vairāki gultu izmēri, tostarp 180x200 gulta. Šīs kolekcijas gultas ir izgatavotas atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem, un, lai nodrošinātu stabilitāti, izturību un izturību, ir izmantoti augstas izturības paneļi. Audums ir pieejams vairāk nekā 500 dažādās krāsās, faktūrās un rakstos, un šīs kolekcijas izcilība ir dažāda veida galvgaļi. Izvēlieties no 10 dažādiem dizainparaugiem divguļamai gultai ar vēlamā augstuma galvgaldu. Guļamistabas gulta 180x200 ar greznu paaugstinātu galvgaldu ir ideāli piemērota tiem, kuri meklē ne tikai ērtu atpūtas vietu, bet arī izteiksmīgu interjera akcentu. Divguļamā 180x200 gulta ar zemu galvgaldu pastiprina mierīgas un stilīgas guļvietas sajūtu. Tie, kas novērtē minimālismu, var izvēlēties arī gultu bez galvgalda, kas padarīs guļamistabu mazāk uzkrītošu un radīs plašākas telpas sajūtu.

Praktiskā guļamistabā ir divguļamā gulta 180x200 ar gultas veļas kastēm. Plašā gultas veļas kaste palīdz uzturēt kārtību un ir daudzfunkcionāla, jo tajā var glabāt ne tikai gultas veļu, bet arī citus priekšmetus, kas aizņem papildu vietu telpā. Svarīgi arī atzīmēt, ka Music kolekcijas gultas tiek piegādātas bez matrača, tāpēc jūs varat izmantot savu esošo matraci un ietaupīt naudu. Ja jums ir nepieciešama gulta ar matraci, mēs palīdzēsim jums atrast labāko risinājumu un piemontēsim matraci jūsu gultai.

Ar ko īpašas ir divvietīgās gultas Continental 180x200?

Continental gultas piedāvā bezkompromisa kvalitāti un izcilu komfortu. Citiem vārdiem sakot, tas ir labākais, ko esam radījuši ērtam miegam. Šīs augstākās kvalitātes LONAS gultas ir izgatavotas no īpaši izturīga masīvkoka un aprīkotas ar tahtām, matračiem un matrača pārvalku, kas nodrošina greznu atpūtu. Svarīgi, ka abi guļošie partneri var izvēlēties dažādus matračus, lai tie atbilstu viņu individuālajām miega vajadzībām.

Greznās un stilīgās gultas Continental 180x200 ir augstākas par parastajām šāda izmēra gultām, kas palielina komforta sajūtu. Šo augsto un plašo gultu dizains rada miera un intimitātes atmosfēru. Mīkstas un pieskārieniem patīkamas materiālu tekstūras, mīksti un ērti dažāda veida galvgaļi un nomierinošas krāsas, kas palīdzēs jums atpūsties un gulēt. Continental divguļamās gultas 180x200 mūsu meistari izgatavo individuāli ar rokām - jūs izvēlaties gultas auduma krāsu, faktūru, rakstu, galvgalda veidu un matrača cietību. Tas ļauj jums izveidot relaksācijas oāzi, kas atbilst jūsu personīgajiem miega paradumiem un vajadzībām un pie kuras vēlaties atgriezties.

Kā izvēlēties gultu 180x200?

Joprojām ir neatbildēti jautājumi un jums ir nepieciešams padoms, kā izvēlēties sev piemērotāko 180x200 gultu? LONAS kvalitātes miega eksperti vienmēr ir gatavi palīdzēt. Nevilcinieties sazināties, mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem, precīzi un profesionāli novērtēsim jūsu vēlmes un kopā atradīsim risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām kvalitatīvai atpūtai.