Trīskrāsu matraču kolekcija

Trīskrāsu matraču kolekcija

Trīskrāsu kolekcija ir mūsu kvalitātes un komforta etalons, sākot no autentiska izstrādājuma dizaina līdz pat iekšējām detaļām. Visi šīs kolekcijas matrači ir izstrādāti, pamatojoties uz fizioterapeitu ieteikumiem. Matrači ir aizsargāti un dekorēti ar audumiem ar rakstiem, kas atdarina senos lietuviešu matračus - šienikas (cisu maisi).

Uzlabota matrača konstrukcija un maksimāls komforts

Šajā kolekcijā atradīsiet TYLA®, HARMONIJA® un MŪZA® matračus, kurus jau novērtējuši un iecienījuši daudzi klienti. Trīskrāsu kolekcijas matrači pielāgojas ķermeņa līnijām un tiem piemīt relaksējošas īpašības. Šajos modernajos matračos apvienotas jaunākās tehnoloģijas un veselīgs dzīvesveids ar mūsu nacionālo mantojumu un tradīcijām. Šīs kolekcijas galvenās dizaina iezīmes ir dabīgās lina šķiedras un toņi. LONAS meistaru rūpīgais roku darbs, kvalitatīvie materiāli un izsmalcinātā matraču konstrukcija nodrošina visaugstāko komforta līmeni. Katram. Labu atpūtu!

TYLA® - daudzpusība un elpojamība

Tie ir ļoti labi elpojoši, uzticami un viegli kopjami. Tie nodrošina optimālu atbalstu ķermenim un nodrošina mierīgu un ērtu miegu. TYLA® un TYLA® PLUS piedāvā laika gaitā pārbaudītu konstrukciju, izcilu komfortu un daudzpusību.

HARMONIJA® - ideāla pielāgošanās ķermeņa formām

Matrači nodrošina visaugstāko komforta līmeni, pielāgojoties ķermeņa līnijām, un tiem piemīt īpašas muskuļus atslābinošas īpašības. HARMONIJA® un HARMONIJA® PLUS matrači izmanto jaunākās tehnoloģijas un unikālu konstrukciju, lai nodrošinātu perfektu un veselīgu atpūtu.

MŪZA® - greznība un izcils komforts

Iedvesmojoša izturības, greznības un izcila komforta kombinācija. MŪZA® un MŪZA® PLUS lateksa matrači apvieno jaunākās tehnoloģijas, ārkārtīgu elastību un gaisa caurlaidību, kas nodrošina ne tikai higiēnu, bet arī siltuma regulāciju. Neatkarīgi no tā, kuru variantu izvēlaties, MŪZA® matrači atjaunos jūsu ķermeni miega laikā.

Filtrs