Elegante gultas veļas kolekcija

Elegante gultas veļas kolekcija

Elegante kolekcija

Vienkrāsaino gultas veļas kolekciju esam nosaukuši par Elegante kolekciju. Lai ienestu eleganci katrā guļamistabā. Mēs esam izvēlējušies mierīgu pasteļtoņu un dziļi tumšo krāsu paleti. Ēģiptes kokvilnu no 100% augstākās kvalitātes kokvilnas satīna audusi augstākās klases amatnieku komanda Itālijā. Šis audums tiek izmantots, lai izveidotu stilīgus un izturīgus gultas veļas komplektus.

Kolekcijai Elegante mēs esam izvēlējušies 100% augstākās kvalitātes kokvilnu, kas austa satīnā, jo šis audums ir ļoti plāns un mīksts, bet izturīgs un blīvs (300 TC (diegu skaits)), lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku. Itāļu meistari krāso audumus, lai tie neizbalētu pēc daudzām mazgāšanas reizēm, un sviesta apdares (angļu v. butter finishing) tehnoloģija piešķir audumam maigumu un spīdumu. Svarīgi atzīmēt, ka visa Elegante gultas veļa ir izgatavota no Oeko-Tex® Standard 100 sertificētiem audumiem. Tas nozīmē, ka ražošanas procesā tiek izmantoti tikai droši materiāli, kas piemēroti gulēšanai pat zīdaiņiem.

Ja vēlaties, lai jūsu guļamistabā būtu maigs mirdzums, un jūs pārsteigtu ikreiz, kad uzklājat mīkstu gultas veļu, izvēlieties Elegante kolekciju. Mēs esam pieskaņojuši ne tikai vienkrāsainus palagus ar gumiju, bet arī papildu spilvendrānas. Izmantojot vairākus saskaņotus Elegante kolekcijas produktus, jūs varat radīt atšķirīgu noskaņu savā guļamistabā, izmantojot dažādus segas pārvalkus, spilvendrānas un palagus.

Filtrs