Matrači 140x200

Matrači 140x200

LONAS matracis 140x200 

LONAS matrači 140x200 ir paredzēti gan divguļamām, gan vienguļamām gultām un ir iecienīti to lietotāju vidū, kuri dod priekšroku maksimālam komfortam un meklē kompaktus risinājumus guļamistabai. Šādu izmēru matračinodrošina perfektu līdzsvaru starp efektīvu telpas sajūtu un kvalitatīvu miegu. Visi mūsu matrači ir izgatavoti atbilstoši visaugstākajiem miega kvalitātes standartiem, izmantojot tikai uzticamus, sertificētus materiālus, ar lielām zināšanām un rūpīgu roku darbu. Šo iemeslu dēļ 140x200 matracis var būt optimāla izvēle tiem, kas meklē kompaktu risinājumu gan vienatnei, gan pāriem. 

LONAS piedāvā plašu 140x200 matraču klāstu, kas ļauj ikvienam atrast ideālo guļamvietu savām individuālajām vajadzībām. 140x200 matraču klāstā ir gan vienguļamie matrači, gan divguļamie matrači atkarībā no tā, vai Jums patīk vienguļamā matrača plašums, vai arī Jums nav nepieciešams vairāk vietas, ja to lietojat kopā ar partneri. Mūsu sortimentā ir lateksa, viskoelastiskie, poliuretāna putu, ortopēdiskie un atsperu matrači 140x200cm izmērā. Atkarībā no saviem miega paradumiem un sajūtām varat izvēlēties mīkstu, vidēji mīkstu vai cietu matraci. Savai 140x200 gultai varat izvēlēties arī vienu no divām LONAS matraču kolekcijām - Tricolour vai Classic. 

Ar ko ir īpaši Tricolour un Classic kolekciju 140x200 matrači? 

LONAS matrači 140x200 ir izplatīta izvēle kompaktām divguļamām gultām vai tiem, kas vēlas vairāk vietas, guļot vienatnē. Šiem matračiem, ko ar rokām izgatavojuši mūsu meistari, piemīt visas ērtam un veselīgam miegam nepieciešamās īpašības - tie efektīvi pielāgojas ķermeņa formai, nodrošina lielisku atbalstu mugurkaulam, ļauj muskuļiem atpūsties un nodrošina, ka no rīta nesāp mugura. Tā kā visi LONAS matrači ir sabalansēti, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes miega pieredzi, Jūs varētu jautāt: ar ko atšķiras Tricolour un Classic kolekciju matrači? 

Tricolour kolekcijas matračiir paredzēti maksimālai efektivitātei un veselīgai atpūtai. Tāpēc, izvēloties 140x200 gultas matraci no Tricolour kolekcijas, Jūsu miega kvalitāte tiks pacelta jaunā līmenī, jo šie matrači izceļas ar vismodernākajām matraču tehnoloģijām, kuras nodrošina vēlamo elastību, lielisku gaisa caurlaidību un ļoti efektīvas higiēnas īpašības, kā arī ar temperatūras regulēšanu un izturīgu konstrukciju. 

Classic kolekcijas matračiir ideāls augstākās kvalitātes un ekonomiskuma apvienojums. Tie ir klientu iecienīti un gadu gaitā kļuvuši par klasiku tiem, kas meklē optimālus risinājumus, lai uzlabotu savu atpūtu. Matrači 140x200 ir izgatavoti no sertificētiem, izturīgiem, elpojošiem un elastīgiem materiāliem, kas palīdz visam ķermenim atpūsties un labi atpūsties. Laika pārbaudīti risinājumi un vienmēr modernā un uzticamā izvēlēto audumu klasika padara šīs kolekcijas matračus ērtus un iecienītus. 

Cietie vai mīkstie matrači 140x200? 

Kurš ir labākais matracis šiem izmēriem: stingrs vai mīksts? Šis ir biežs jautājums, ko uzdod klienti, kuri meklē 140x200cm izmēra matraci, kas vislabāk atbilst viņu miega vajadzībām. LONAS eksperti iesaka vispirms labi izpētīt savus gulēšanas paradumus. 

Cietie gultas matrači ir ieteicami cilvēkiem, kuri guļ uz vēdera, jo tie nodrošina stingru atbalstu visam ķermenim un palīdz noturēt mugurkaulu pareizā stāvoklī. Arī cilvēkiem, kuri sver vairāk, ir vecāki un kuriem ir mugurkaula problēmas, ir ieteicams gulēt uz stingra matrača. 

Vidēji cieti matrači ir labākais variants, kas apvieno gan cieta, gan mīksta matrača priekšrocības. LONAS vidēji cietie matrači lieliski atbilst bērnu, pieaugušo un vecāka gadagājuma cilvēku miega vajadzībām, tāpēc tie ir vispopulārākie mūsu klientu vidū. 

Mīkstie matračiir piemērota izvēle jutīgākiem gulētājiem, jo tie ļauj ķermenim atpūsties un iemigt dziļā, mierīgā miegā. LONAS mīkstie matrači pielāgojas ķermeņa izliekumiem un svaram, nodrošina lielisku atbalstu un atslābina nogurušos un saspringtos muskuļus, tāpēc tie nepievils cilvēkus, kuri cieš no muskuļu, locītavu vai muguras sāpēm. 

Kādi ir labākie matrači 140x200? 

LONAS piedāvājumā ir dažādu veidu matrači Jūsu izvēlētajos izmēros: lateksa, viskoelastiskie, poliuretāna putu vai atsperu matrači 140x200cm izmērā. Lateksa matračinodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un nepārraida partnera kustības. Viskoelastīgie matrači ir piemēroti cilvēkiem, kas cieš no locītavu sāpēm, jo šis materiāls sasilda ķermeni un mazina ekstremitāšu nejutīgumu. Atsperu matračimūsdienās ir viena no visdaudzpusīgākajām izvēlēm, jo tie ļauj matracim pielāgoties cilvēka svaram. Poliuretāna putu matračiir elpojoši un mitrumu caurlaidīgi, un tie ir higiēnisks risinājums cilvēkiem, kuri daudz svīst. Ja ciešat no muskuļu vai muguras sāpēm, ortopēdiskie matrači ir vislabākā izvēle no pieejamā klāsta. Biežs mūsu klientu jautājums ir: no kā ir izgatavoti labākie matrači? Nav vienotas atbildes, jo visi LONAS matrači tiek izgatavoti pēc pasūtījuma, lai vislabāk atbilstu individuālajām miega vajadzībām un ieradumiem. 

Lai nodrošinātu vislabāko miega pieredzi tieši Jums, mēs vienmēr esam gatavi sniegt Jums padomu par labāko matraču kolekciju vai materiāliem un labāko cietību, lai miegs būtu ērts, veselīgs un mierīgs. 

 

Filtrs