Segas

Segas

LONAS segas

LONAS HOME segas nodrošina pilnīgu miega komfortu visai ģimenei. Mūsu lietuviešu segas ir piemērotas gan pieaugušajiem, gan bērniem, izgatavotas ar rokām no augstākās kvalitātes materiāliem, mīkstas, pūkainas, viegli kopjamas un ilgmūžīgas. Savukārt tiem, kas meklē segas ar dažādām īpašībām, aplūkojiet mūsu dažādos pildījumus. Mēs cenšamies nodrošināt sabalansētu klāstu, tāpēc izstrādājam savus produktus tā, lai katra sega atbilstu visaugstākajiem kvalitātes standartiem un nodrošinātu vislabāko iespējamo pieredzi pat visprasīgākajiem gulētājiem.

Veidojot miega vidi, vienmēr par prioritāti jāizvirza individuālās miega vajadzības un ieradumi. Izvēloties segu, ļoti svarīgs ir arī sezonālais raksturs. LONO sortimentā ir gan segas ar dabīgo dūnu un vilnu, gan arī segas, kas izgatavotas no augu izcelsmes šķiedrām, piemēram, lina, kokvilnas, TENCEL™ lyocell vai kapoka, kā arī sintētiskās segas, kas piemērotas alerģiskiem cilvēkiem. Vēl viens svarīgs kritērijs ir izmērs, un kvalitatīvas segas ir pieejamas 200x200, 200x220 un 220x240 izmēros, lai nodrošinātu komfortu diviem cilvēkiem. Vienvietīgām segām var izvēlēties no 100x140, 140x200 un 150x200 izmēriem. 

Kādu segu izvēlēties?

Atpūtas kvalitāti nosaka daudzi faktori, un viens no svarīgākajiem ir segas izvēle. Galu galā tieši sega ir tā, kas visu miega laiku apskauj mūsu ķermeni. Izvēloties piemērotu segu, kas izgatavota no piemērota materiāla, kas vislabāk atbilst jūsu individuālajām vajadzībām, varat iegūt daudz kvalitatīvāku miegu, izvairīties no alerģijām, spēcīgas svīšanas un traucējumiem miega laikā. Tāpēc mums bieži jautā: kādas ir labākās segas? Vislielākās priekšrocības ir dabīgām segām, kas ļauj ķermenim maksimāli elpot un atpūsties. Tomēr, izvēloties segu, ir svarīgi pievērst uzmanību arī citām īpašībām, kas ir būtiskas pilnīgam miega komfortam.

Segas izvēle, pamatojoties uz sastāvu

LONAS piedāvā kvalitatīvas lietuviešu segas, kas izgatavotas no alpakas vilnas, dabīgās pūkas un spalvām, TENCEL™ liocell un kapok šķiedras, lina un kokvilnas. Kā izvēlēties segu pēc tās sastāva? Galvenais ir pārzināt dažādu materiālu īpašības un priekšrocības.

Alpakas vilnas segas nodrošina īpašu siltuma un mājīguma sajūtu. Ir svarīgi zināt, ka tas pats alpakas vilnas daudzums ir par 30 % siltāks nekā parasta vilna. Turklāt šīs īpaši siltās segas ir ļoti mīkstas, maigas, labi uzsūc mitrumu un viegli pielāgojas videi un ķermeņa temperatūrai. Tāpēc pat ziemā varat atvērt logu, lai izbaudītu svaigu vēsumu, ko sniedz alpakas vilnas sega, un saglabāt ķermeņa vēsumu. Svarīgi, ka alpakas vilnas šķiedra nesatur lanolīnu - tipisku vilnas taukvielu, kas ir galvenā putekļu ērcīšu barība. Tāpēc alpakas vilnas segas ir hipoalerģiskas, un alpakas vilnas izturīgā, stiprā un viendabīgā šķiedra ļauj to izmantot izstrādājumos, nejaucot ar citām šķiedrām.

Pūnu segas ļoti ātri sasilda un atslābina ķermeni. Šīs LONO segas tiek augstu novērtētas to pūkainības un izturības dēļ. Vēl viena pūra segu priekšrocība ir tā, ka tās pilnībā aizvada lieko mitrumu un miega laikā uztur ideālu ķermeņa temperatūru. Vēl viena lieta, kas jāzina par pūra segām, ir tā, ka, jo lielāks ir pūkas daudzums segā, jo tā ir mīkstāka, vieglāka un pūkaināka. Savukārt spalvas pasargā segu no izkrišanas, uztur to izturīgu un piešķir segai papildu svaru tiem, kam ir grūtāk apgulties.

TENCEL™ liocell un kapok šķiedras segas ir izgatavotas no koksnes šķiedras un ir lieliska izvēle tiem, kam nepieciešama atvēsinoša sega. Tā kā šīs segas ir ļoti labi elpojošas, tās nodrošina ķermeņa termoregulāciju, kas nozīmē, ka siltajā sezonā tās novērš karstuma uzkrāšanos un novērš stipru svīšanu. Pateicoties unikālajam sastāvam, tās ir īpaši piemērotas cilvēkiem ar jutīgu ādu vai elpošanas problēmām.

Kokvilnas segas vai segas, kas izgatavotas no lina, ir ilgmūžīgas, ārkārtīgi dabīgas, hipoalerģiskas, mitrumu uzsūcošas un labi elpojošas. Tāpēc no šiem materiāliem izgatavotas segas ieteicams izvēlēties siltajam gadalaikam, kad miegā vēlaties justies īpaši svaigi un viegli.

Segas izvēle, ņemot vērā gadalaiku

Ļoti bieži, mainoties gadalaikiem, mēs mainām arī segas, lai nodrošinātu pilnvērtīgu un ērtu miegu. Mūsu klāstā ir universālas, vasaras un ziemas segas, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Ja jūsu guļamistabā visu gadu ir nemainīga temperatūra, iesakām izmantot daudzpusīgās LONAS segas. Šīm daudzpusīgajām sintētiskajām, vilnas vai pūkainajām segām ir lieliska spēja uzturēt nemainīgu ķermeņa temperatūru miega laikā, un tās ir piemērotas lietošanai jebkurā gadalaikā. Mēs esam izvēlējušies un sadīguši pildījumu no 200 līdz 400 g/m2, lai nodrošinātu maksimālu komfortu.

Tiem, kas meklē siltu ziemas segu, ir pieejamas sintētiskās, pūkainās un vilnas segas ar vairāk nekā 250 g/m2 pildījuma. Šīs siltās segas ziemai un rudenim efektīvi saglabā siltumu pie zemākas apkārtējās vides temperatūras, radot vieglu siltuma un svaiguma sajūtu, nepārkarstot.

Vasaras segas ir vieglas un plānas, un to pildījums ir mazāks par 250 g/m2. Maksimālam komfortam un svaigumam vasaras un pavasara segas var būt izgatavotas no kapokas šķiedras, lina, kokvilnas, pīļu pūkām un spalvām.

Segas izvēle pēc izmēra

Segas izmērs arī nosaka jūsu miega komfortu un kvalitāti. Segas izmērs parasti ir pielāgots gultas izmēram. Tas ir pareizais ceļš, meklējot segu zīdaiņiem vai bērniem, jo pārāk liela sega mazai gultai var radīt diskomfortu un traucēt bērna miegu. Izvēloties segu lielākai vienvietīgai vai divvietīgai gultai, ir ļoti svarīgi apsvērt, vai sega nav pārāk šaura vai pārāk plata un kādi ir jūsu gulēšanas paradumi, t. i., vai jums patīk samīļoties un ietērpties ar daudzām segām, vai arī jūs vienkārši ietinaties un guļat zem tām. LONAS segas ir paredzētas visām vajadzībām, un tās ir piemērotas pieaugušajiem, bērniem un zīdaiņiem.

 

Divvietīgas segas visām vajadzībām

Mūsu divvietīgās segas ir ideāli piemērotas pāriem, ģimenēm un vientuļiem cilvēkiem. Tāpēc iesakām izvēlēties jums piemērotāko divvietīgās segas izmēru. 200x220 sega ir visizplatītākā izvēle divguļamajām gultām tiem, kam patīk ērta un mājīga atpūta zem vienas segas. Savukārt 220x240 sega ir paredzēta tiem, kas vēlas baudīt karalisku atpūtu un īpašu telpas sajūtu, un tā ir lielākā mūsu piedāvājumā. Kvadrātveida sega 200x200 ir ļoti praktiska izvēle gan pāriem, gan vientuļniekiem, lai gulētu komfortabli.

Viena sega gan pieaugušajiem, gan bērniem

Populārākā izvēle vienvietīgiem cilvēkiem ir 140x200 sega. Šāda izmēra vienvietīga sega ir pietiekami plata, lai apņemtu ķermeni un nodrošinātu pilnībā ērtu atpūtu, tāpēc tā ir ideāli piemērota pieaugušo vienvietīgām gultām, pusaudžu un bērnu gultām, kā arī divvietīgām gultām, kurās vēlaties gulēt zem atsevišķām segām. Arī vienvietīgām gultām bieži tiek izvēlēta 150x200 sega, kas ir nedaudz platāka un tāpēc populārāka pusaudžiem vai pieaugušajiem, kuriem ir lielākas gultas. Kvalitatīvai atpūtai zīdaiņiem un bērniem ideāli piemērota ir 100x140 bērnu sega. Šīs bērnu segas ir lieliski piemērotas mazākām gultām, un, tāpat kā visas mūsu segas, tās ir marķētas ar starptautisko Oeko-Tex® Standard ekosertifikātu, tāpēc pat bērniem ar jutīgu ādu tās nodrošina drošību un komfortu.

Vai meklējat kvalitatīvu segu?

Ja jums ir kādi jautājumi par to, kura sega vislabāk atbilst jūsu miega vajadzībām, sazinieties ar LONO ekspertiem. Mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem, lai jūs varētu izvēlēties segu tiešsaistē tikpat vienkārši un atbildīgi kā daudzus citus produktus. Ja jums ir iespēja, aicinām jūs arī apmeklēt tuvāko LONO salonu, kur mūsu eksperti jūs sagaidīs un palīdzēs izvēlēties lietuviešu segu, kas garantē kvalitatīvu atpūtu.

Filtrs