Segas

Segas

LONAS HOME segas

LONAS HOME īpaši izgatavotās segas ir piemērotas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Dabiskās dūnu un spalvu segas rada ideālu mikroklimatu miegam, vilnas segas ir siltas, bet nepārkarst. Segas, kas izgatavotas no augu izcelsmes šķiedrām, piemēram, lina, kokvilnas, TENCEL™ liocela vai kapoka, ļauj ādai elpot un nav alerģiskas, bet sintētiskās segas ir piemērotas alerģiskiem cilvēkiem. Izgatavotas no izturīgiem, augstākās kvalitātes materiāliem, tās ir mīkstas, pūkainas un viegli kopjamas, tāpēc kalpos gadiem ilgi. Kad iegrimstat LONAS HOME gultā, jūs jutīsieties svaigi un viegli kā mākonī.

Vienvietīgas un divvietīgas segas tiešsaistē

Izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, LONAS HOME guļamistabas segas nodrošina pilnīgu miega komfortu visai ģimenei. Mājīgas, viegli kopjamas, ar perfektu sastāvu un sezonālo piemērotību, tās ir ideāli piemērotas pieaugušajiem, bērniem un zīdaiņiem. Jūs varat izvēlēties dažāda izmēra segas, kas atbilst jūsu vajadzībām:

  Vienvietīgas segas: 100x140 (zīdaiņiem un bērniem), 140x200, 150x200;

  Divvietīgas segas: 200x200, 200x220 un 220x240.

Visas LONAS HOME segas ir marķētas ar starptautisko ekoloģisko Oeko-Tex® standarta sertifikātu, tāpēc tās nodrošinās siltumu un komfortu ne tikai jums, bet arī bērniem ar jutīgu ādu.

Izvēlieties segas atbilstoši sezonai

LONAS salonos un interneta veikalā ir pieejama vasaras, ziemas un universālo segu izvēle. Vieglas un plānas vasaras segas nodrošinās jums siltumu un mājīgumu siltajā sezonā, savukārt īpaši mīkstas un siltas ziemas segas sniegs jums papildu komfortu aukstākajos ziemas vakaros. Un, ja jūsu guļamistabā visu gadu ir nemainīga temperatūra, izvēlieties universālas segas. LONAS HOME segas ir veidotas dažādiem gadalaikiem:

  Rudenī un ziemā - dūnu, vilnas vai sintētiskas segas ar pildījumu, kas lielāks par 250 g/m2. Ziemas segas sildīs aukstākā temperatūrā - radīs vieglu siltuma un svaiguma sajūtu, neļaujot pārkarst.

  Pavasarim un vasarai ideāli piemērotas plānas un vieglas segas ar pildījumu, kas nepārsniedz 250 g/m2. Izvēlieties segu ar linu, kokvilnu vai dūnām un spalvām.

  Universālas dūnu, vilnas, kokvilnas vai sintētiskās segas lieliski saglabā nemainīgu ķermeņa temperatūru miega laikā un ir piemērotas lietošanai visos gadalaikos. Mēs esam atlasījuši un izvēlējušies pildījumu no 200 līdz 400 g/m2, lai tās būtu piemērotas nakts lietošanai./p>

 

Izvēlieties segas, pamatojoties uz sastāvu

Jūsu miega kvalitāti ietekmē arī segu materiāli - pievērsiet uzmanību ne tikai sezonai, bet arī sastāvam:

  Alpakas vilnas segas labi uzsūc mitrumu un viegli pielāgojas videi un ķermeņa temperatūrai. Tas pats alpakas vilnas daudzums ir par 30% siltāks nekā parasta vilna. Turklāt vilna ir mīkstāka. Svarīgi atzīmēt, ka alpakas vilnas šķiedras nesatur lanolīnu - tipiskos vilnas taukus, kas ir galvenā putekļu ērcīšu barība. Tāpēc alpakas vilnas segas ir hipoalerģiskas. Alpakas vilnas ilgnoturīgā, spēcīgā un viendabīgā šķiedra ļauj to izmantot izstrādājumos, nejaucot ar citām šķiedrām.

Dūnu segas ir īpaši novērtētas to izturības dēļ. Tās ir ļoti pūkainas, mīkstas, elpojošas un ātri sasilst. Jo lielāks dūnu saturs segā, jo tā ir mīkstāka, vieglāka un pūkaināka. Savukārt spalvas neļauj segai savelties, saglabā tās stingrību un piešķir tai svaru tiem, kas vēlas apsegties ar smagāku segu.

  TENCEL™ liocela un kapoka šķiedras segas ir izgatavotas no koksnes šķiedras, un to īpašības ir vēl labākas nekā kokvilnas. Tās ir elpojošas, tāpēc tās ir ideāli piemērotas siltajam gadalaikam cilvēkiem ar noslieci uz svīšanu, jutīgu ādu vai elpošanas problēmām. Šīs segas lieliski uzsūc mitrumu un iztvaiko to vidē, tādējādi saglabājot optimālu ķermeņa temperatūru.

  Kokvilnas segas vai segas ar linu ir ilgmūžīgas, ārkārtīgi dabīgas, hipoalerģiskas, mitrumu uzsūcošas un ļoti labi elpojošas, tāpēc tās ir ideāli piemērotas siltākam gadalaikam.

Filtrs