Sega DESIRE LIGHT

No 150,00€

Mēs nošķiram miegu no atpūtas. Viegla un pūkaina, šī sega uztur ideālu ķermeņa temperatūru. Tādējādi tā ietaupa jūsu ķermeņa enerģiju un ļauj izbaudīt dziļu atpūtu. To novērtēs gan tie, kam patīk silts miegs, gan tie, kas vēlas, lai siltajās vasaras naktīs varētu viegli apsegties.

  Lielākā 200x220 cm sega nesver pat 700 g.

  Dūnas un spalvas pilnībā aizvada lieko mitrumu

  Virsējais audums izgatavots no dūnu necaurlaidīgas kokvilnas

  Mazgājama līdz 60°C temperatūrā

Izmērs
150,00€
Sega DESIRE LIGHT
150,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 15.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Pīļu dūnas un spalvas dziļam miegam un gaišam rītam

Dūnu un spalvu necaurlaidīgs virsējais audums

Segas virsējais audums ir izgatavots no impīlija auduma, kas ir dūnu un spalvu necaurlaidīgs. Tā sastāv no 100% īpaši augstas kvalitātes kokvilnas. Audums ir papildus stepēts, lai veidotu spilvenus. Tie palīdz sadalīt pildījumu tā, lai tas nesagulst vienā vietā un visu ķermeni vienmērīgi apņem siltums.

Gaisīgs dūnu pildījums

Dūnu segas ir vienas no greznākajām. Jo vairāk dūnas tajā ir, jo augstāk tā tiek vērtēta. Tieši dūnas piešķir segai maigumu un ļauj tai uzturēt patīkamu ķermeņa siltumu. Šajā segā ir 90% dūnas, bet pārējā daļa ir spalvas, kas piešķir segai stingrību. Apsedzieties un pamostieties viegli.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas atrodas vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

 Mazgāt veļas mašīnā 60 °C maigā ciklā

 Žāvēt veļas žāvētājā maigā ciklā

 Iespējama ķīmiskā tīrīšana

 Nevar balināt

 Nevar gludināt

Produkta kopšanas ieteikumi >