Palagi

Palagi

LONAS palagi ar gumiju

LONAS palagi ar gumiju ir paredzēti gan pieaugušo, gan bērnu matračiem. Visi mūsu palagi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes 100% Premium kokvilnas satīna, kas ir ārkārtīgi mīksts, plāns un maigs, tomēr vienlaikus arī blīvs un izturīgs materiāls. Vienkrāsaini spīdīgie audumi ir noturīgi pret izbalēšanu, pateicoties īpašām šķiedru sagatavošanas un aušanas metodēm, tāpēc Jūsu augstākās kvalitātes palagi kalpos ilgu laiku.

LONO klāstā ietilpst vienvietīgi un divvietīgi palagi ar gumiju standarta izmēros. Dubultajiem matračiem varat izvēlēties 140x200, 160x200, 180x200 un 200x200 izmērus. Vienvietīgajiem matračiem ir pieejams 90x200 palags ar gumiju, savukārt bērnu matračiem pieejami 60x120 vai 70x140 palagi. Der zināt, ka varam izgatavot vienvietīgus un divvietīgus palagus līdz pat 30 centimetrus augstiem matračiem. Bērnu palagi ar gumiju ir šūti tā, lai derētu līdz 10 cm augstiem matračiem. Dažādu izmēru augstākās kvalitātes palagi nodrošinās to, ka ikvienam ģimenes loceklim ir mierīgs, patīkams miegs un viegli kopjama gultas veļa.

Kāpēc izvēlēties palagus ar gumiju?

Palaga audums miega laikā visvairāk saskaras ar ķermeni. Tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo palagu, lai nodrošinātu pilnībā ērtu un kvalitatīvu atpūtu. Bet kādu palagu izvēlēties? Šo jautājumu mēs dzirdam diezgan bieži.  Mūsu izvēle ir palagi ar gumiju maksimālam komfortam. Daudzos gadījumos palagi bez gumijas miega laikā saritināsies, sagumzīsies zem ķermeņa un veidos grumbas, kas var radīt diskomfortu - grumbas nospiež un kairina ādu, radot nogurdinošu traucēkli miega laikā.

LONO palagu klāstā ir stingri palagi ar gumijām stūros un gludām malām, kas padara tos ļoti viegli uzklājamus uz matrača, nodrošinot stabilu, mīkstu un patīkamu gulēšanas pamatni. Mūsu palagi ar gumiju ir paredzēti ne tikai ērtai atpūtai, bet arī estētiskai miega videi. Tā kā palaga stingrā gumija pārklāj matraci no visām pusēm, guļamvietai nav izvirzītu, nelīdzenu malu, tāpēc gulta vienmēr izskatās glīta un kārtīga.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties palagu ar gumiju?

LONAS klāstā atrodami palagi ar gumiju dažādos izmēros un krāsās gan pieaugušajiem, gan bērniem mierīgam un ērtam miegam. Tomēr ir svarīgi pievērst uzmanību dažām lietām, izvēloties labāko palagu savām gulēšanas vajadzībām.

Audums palagam ar gumiju

Palagi, kas izgatavoti no dabīgiem audumiem, ir vislabākie saldam miegam, tāpēc visi LONO palagi ar gumiju ir izgatavoti no 100% Premium kokvilnas satīna. Šī garšķiedras kokvilna ir pazīstama arī kā Ēģiptes kokvilna, kas ir atzīta par labāko pasaulē. Šī kokvilna tiek austa Itālijā, lai iegūtu vislabāko kokvilnas satīnu – ārkārtīgi mīkstu, vieglu, tomēr stipru un izturīgu materiālu. Kad audumi nonāk Lietuvā, mūsu meistari ar rokām darina augstākās kvalitātes gultas veļu – šādi top arī mūsu palagi ar gumiju. LONAS satīna palagi ar gumiju ir augsti novērtēti savas kvalitātes un patīkamo sajūtu dēļ, ko tie sniedz miega laikā – palagi ir elpojoši, pielāgojas ķermeņa temperatūrai un sniedz svaiguma un tīrības sajūtu, turklāt visi palagi ir izgatavoti no Oeko -Tex® sertificētiem materiāliem, kas ir pilnīgi droši un piemēroti zīdaiņiem un bērniem.

Palaga ar gumiju izmērs

Tikai pareizā izmēra palagi ar gumiju nodrošina maksimālu komfortu. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties tādu pašu izmēru kā Jūsu matracim. Mūsu klāstā ir vienvietīgie un divvietīgie palagi ar gumiju. Populārākā izvēle ir 160x200 palagi ar gumiju, kas paredzēti tāda paša izmēra matracim un nodrošina vēl patīkamāku un ērtāku gulēšanas pamatni. Mazākiem dubultmatračiem pieejami palagi ar gumiju140x200, savukārt mūsu klāstā pieejamie lielākie  palagi ar gumiju ir 180x200 un 200x200 izmēros. Vienvietīgajiem matračiem pieaugušajiem vai bērniem 90x200 matračiem derēs 90x200 palags ar gumiju tādos pašos izmēros, savukārt bērnu matračiem piedāvājam populārākos izmērus 60x120 un 70x140.

Palaga ar gumiju dizains

Satīna palagi ar gumiju apvieno kā auduma, tā ideālā izmēra priekšrocības. Palagu krāsas un toņus ieteicams pieskaņot gultasveļai, lai saglabātu harmonisku un estētisku gultas stilu. LONAS palagi ar gumiju ir pieejami vienkrāsainā dizainā ar burvīgu satīna spīdumu, lai Jūs varētu viegli atrast piemērotu palagu, kas atbilstu esošajam vai plānotajam gultas veļas komplektam un piešķirt savai guļamistabai smalku eleganci, harmoniju un greznību.

Gumijas palagi pieaugušajiem un bērniem

LONO klāstā atradīsiet labākos palagus visu ģimenes locekļu vajadzībām, tāpēc augstākās kvalitātes, mīksti, videi draudzīgi un izturīgi palagi ar gumiju ir pieejami gan pieaugušo, gan bērnu gultām. Atgādinām, ka palagi pieejami vieglai un ātrai iegādei tiešsaistē no mūsu internetveikala – tas ir tikpat vienkārši, kā iepirkties citos tiešsaistes veikalos. Tomēr, ja Jums ir vēl kādi jautājumi par palagu izmēru, kvalitāti vai krāsu, aicinām sazināties ar mūsu ekspertiem, kuri atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties piemērotāko palagu saldam un ērtam miegam.

Filtrs