Gultas veļas komplekti 200x200

Gultas veļas komplekti 200x200

LONAS gultas veļas komplekti 200x200

LONAS gultasveļas komplekts 200x200 ir izplatīta izvēle tiem, kas vēlas ērti gulēt mīkstā gultasveļā un viegli mainīt segas un spilvenus. Šie kvadrātveida divvietīgie gultasveļas komplekti, tāpat kā visa mūsu gultasveļa, ir izgatavoti no augstākās kvalitātes 100% Premium kokvilnas satīna, tāpēc tie ir īpaši mīksti un elastīgi, kas nodrošina patīkamu gulēšanas pieredzi.

LONO piedāvā vienkrāsainus un maigu rakstu gultas veļas komplektus 200x200 no Elegante un Moderno kolekcijām. Neatkarīgi no dizaina izvēles visa mūsu gultasveļa ir izgatavota ar vislielāko rūpību un atbildību - katra šuve tiek gludināta ar rokām, tiek izmantoti sertificēti materiāli un jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu gultasveļas ilgmūžību, bet krāsas un rakstus izvēlas mūsu dizaineri, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo saderību. Ikviens var izvēlēties divvietīgu gultasveļas komplektu, kas nodrošina patīkamāku pieredzi un kvalitatīvāku atpūtu, ņemot vērā individuālās vajadzības.

Ar ko 200x200 gultas veļas komplekti ir īpaši?

LONAS 200x200 gultasveļas komplekti ir paredzēti divguļamajām gultām, lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku un patīkamāku miega vidi. Šis izmērs ir viens no praktiskākajiem mūsu klāstā, jo tam ir kvadrātveida forma. Tā kā visas segas pārvalka malas ir vienādas, tas nozīmē, ka jums nav jādomā, kura puse ir garākā, tāpēc to ir visvieglāk un visātrāk nomainīt tīrības dienās.

LONO gultasveļas komplekts 200x200 sastāv no 1 standarta izmēra segas pārvalka un 2 spilvendrānām 50x70. Tāpat kā visi mūsu gultasveļas komplekti, arī gultasveļa 200x200 ir izgatavota tikai no vislabākā kokvilnas satīna, kam piemīt īpaša maigums, gludums un grezns spīdums. Augstākās kvalitātes kokvilnas satīns pat tad, ja tas ir ļoti plāns un mīksts, ir ļoti blīvs un kalpos daudzus gadus. Tas padara Premium kokvilnas gultasveļu 200x200 satīna audumā par vienu no labākajām izvēlēm tiem, kuri meklē ilgmūžīgu gultasveļu, kas nodrošina īpaši mājīgu un kvalitatīvu atpūtu.

Elegants gultas veļas komplekts 200x200

LONO gultasveļas komplektu 200x200 var izvēlēties no vienkrāsainās Elegante kolekcijas, kas apbur ar smalku greznību. Šajā kolekcijā dominē mierīgi pasteļtoņi un dziļas, tumšākas krāsas, kas rada nomierinošu un relaksējošu miega atmosfēru. Neatkarīgi no tā, vai jums ir atšķirīgs guļamistabas iekārtojums vai citas stilistiskas intereses, varat izvēlēties gultasveļas komplektu ar unikālu dizainu.

Visa Elegante gultasveļa ir izgatavota no Ēģiptes kokvilnas, kas atzīta par labāko pasaulē. Profesionālu meistaru komanda Itālijā auž 100 % augstākās kvalitātes kokvilnas satīnu, kas krāsots tā, lai tas neizbalētu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm, un tam ir "sviesta apdares" tehnoloģijas maigums un spīdums. Kad audumi nonāk Lietuvā, mūsu meistari no tiem ar rokām izgatavo elegantu un izturīgu gultasveļu, kas rotā divguļamās gultas un ļauj jums baudīt greznu un pilnvērtīgu atpūtu.

Moderns gultas veļas komplekts 200x200

Kolekcijā Moderno ir pieejama krāsaina rakstu gultasveļa 200x200. Šī kolekcija ir īpaša ar to, ka tās raksti un krāsas mainās līdzīgi gadalaikiem, tāpēc katrs gultasveļas komplekts aicina jūs sajust un izbaudīt burvīgo gadalaiku maiņu. Visa Moderno gultasveļa, tostarp gultasveļas komplekts 200x200, ir izgatavota no diviem kokvilnas satīna audumiem, kas ļauj gultasveļu izmantot no dažādām pusēm. Atklājot rakstaino pusi, gulta kļūs par interjera akcentu, savukārt vienkrāsainas un rakstainas kombinācijas piešķirs vieglu rotaļīgumu.

Modern Collection gultasveļa arī ir izgatavota no Ēģiptes kokvilnas satīna. Mūsu dizaineri rūpīgi izvēlas rakstus un krāsas, un audumu digitāli apdrukā spāņu amatnieki. Digitālās apdrukas tehnoloģija nodrošina, ka krāsviela dziļi iesūcas dzijā un gultasveļas krāsas nemainās pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm, tāpēc spilgtā un mīkstā gultasveļa ir ļoti ilgi lietojama. Kad izšūtie audumi nonāk Lietuvā, gultasveļu šuj mūsu meistaru rokās, rūpīgi gludinot katru šuvi, tāpēc, izvēloties smalki rotaļīgo 200x200 gultasveļas komplektu, varat rēķināties ar ilgnoturīgu kvalitāti un patīkamākajām sajūtām miega laikā.

Meklējat gultas veļas komplektu 200x200?

Ja vēlaties iegādāties augstākās kvalitātes, stilīgu gultasveļu 200x200 izmēros, kas priecēs jūs gadiem ilgi, atgādinām, ka visus LONAS gultasveļas komplektus var ļoti vienkārši un ātri pasūtīt tiešsaistē, lai jūs varētu baudīt maksimālu komfortu un estētisku miega vidi. Vēl kādi jautājumi? Sazinieties ar mums vai apmeklējiet tuvāko fizisko veikalu, lai pārliecinātos par mūsu gultasveļas kvalitāti, maigumu un burvīgo spīdumu.

Filtrs