Bērnu matrači 80x180

Bērnu matrači 80x180

LONAS matrači bērniem 80x180

LONAS bērnu matrači 80x180 ir paredzēti veselīgam un kvalitatīvam miegam bērniem un pusaudžiem. Šādu izmēru bērnu matrači ir piemēroti lielākām un platākām vienvietīgām gultām. Tiem ir cietākas īpašības, un tas viss, lai nodrošinātu, ka šī guļamvieta vislabāk atbilst veselīgas un ērtas atpūtas vajadzībām. Tāpat kā visus mūsu matračus, arī 80x180 matračus ar rokām ir izgatavojuši mūsu meistari, un tie ir izgatavoti no drošiem, augstākās kvalitātes materiāliem ar Oeko-Tex® sertifikātu.

LONO klāstā ir cieti un vidēji cieti matrači bērniem 80x180. Atkarībā no bērna individuālajām miega vajadzībām varat izvēlēties lateksa, viskoelastīgo vai poliuretāna putu matraci. Svarīgi, ka visiem 80x180 matračiem ir antibakteriāls pārvalks, kas atvieglo matrača kopšanu un palīdz radīt svaigāku un tīrāku miega vidi. Tātad šie augstākās kvalitātes izstrādājumi ļaus jūsu bērnam atklāt pilnīgi veselīga un ērta miega sajūtu.

Kādas ir 80x180 matraču bērniem īpašības?

Kvalitatīvs bērnu miegs ir visu vecāku rūpes, tāpēc svarīgs uzdevums ir atrast bērnam piemērotu matraci. Tā kā jaunais ķermenis atrodas intensīvas attīstības stadijā un katrs bērns līdz pat pusei dienas pavada gultā, pareizajam atpūtas pamatam bērnam jāatbilst kvalitatīva un veselīga miega pamatstandartiem. LONAS matrači bērniem 80x180 ir izstrādāti tā, lai vislabāk atbilstu bērnu miega vajadzībām, veicinātu kvalitatīvu atpūtu un, pats galvenais, netraucētu dabiskajiem augšanas procesiem. Lai saprastu, kas mūsu 80x180 matračus padara tik īpašus, ir svarīgi iepazīties ar to galvenajām īpašībām.

Piemērota cietība

Visi LONAS matrači bērniem 80x180 ir cietāki, lai jūsu augošā bērna mugurkauls miegā būtu stingrāks. Ir svarīgi zināt, ka bērniem un pusaudžiem kvalitatīvam un veselīgam miegam vispiemērotākie ir cietie un vidēji cietie matrači. Šādi matrači ne tikai atbalsta mugurkaulu pareizā pozīcijā, bet arī palīdz labāk attīstīties kaulu struktūrai un pasargā no balsta un kustību aparāta traucējumiem un mugurkaula deformācijām.

Pielāgojams visu vecumu bērniem

Lai apmierinātu visu vecumu bērnu miega vajadzības, mēs piedāvājam lateksa, viskoelastisko vai poliuretāna putu matračus 80x180.

80x180 poliuretāna putu matrači nodrošina veselīgu un kvalitatīvu miegu no zīdaiņa līdz pieaugušajam - ideāli piemēroti bērniem no 1 gada vecuma līdz pusaudžiem. No poliuretāna putām izgatavotajiem bērnu matračiem ir raksturīga spēja efektīvi pielāgoties ķermeņa izliekumiem, nodrošināt stingru pamatu un pareizu mugurkaula stāvokli. Turklāt poliuretāna putu matrači ir ļoti labi elpojoši, labi novada mitrumu un ir noturīgi pret putekļu ērcītēm, kas palīdz radīt tīru un svaigu miega vidi jūsu bērnam.

Viskoelastīgie matrači 80x180 ir piemēroti bērniem no 3 gadu vecuma un pusaudžiem. Šo matraču ievērojamākā priekšrocība ir ļoti elastīgais, elpojošais Memospace® materiāls. Memospace® slānis nodrošina, ka tas pielāgojas ķermeņa izliekumiem un saglabā patīkamu siltumu visas nakts garumā. Tieši šīs īpašības ļauj muskuļiem pilnībā atslābināties un iemigt dziļā un mierīgā miegā.

Lateksa matrači 80x180 ir ieteicami arī bērniem vecumā no 3 gadiem un pusaudžiem. Šie matrači ir izgatavoti no izturīga, augstas kvalitātes lateksa, un tiem ir Ecolatex pamatne, kas nodrošina stingru atbalstu mugurkaulam. Šī iemesla dēļ bērni labi guļ uz šādas kvalitātes matračiem.

Pretalerģiskas un antibakteriālas īpašības

Svarīgi, ka visi LONAS matrači bērniem 80x180 ir izgatavoti no ļoti labi elpojoša Lono-Tec® materiāla, kas ir necaurlaidīgs pret pelējumu, sēnītēm un putekļu ērcītēm, nodrošinot tīrības un svaiguma sajūtu un ļaujot pat visjutīgākajiem, uz alerģijām tendētajiem bērniem labi izgulēties. Turklāt visiem mūsu 80x180 matračiem ir antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®, kas nesatur putekļu ērcītes un ir viegli noņemams un mazgājams, kad pienāk tīrīšanas diena.

Kuru 80x180 matraci iegādāties?

Vai vēlaties uzzināt, kurš LONO matracis 80x180 vislabāk atbilstu jūsu bērna miega vajadzībām? Mūsu piedāvājumā ir trīs dažādi bērnu matrači 80x180. Morta matracis nodrošina īpaši stingru atbalstu mugurkaulam, un to var izmantot gan stingrā, gan ļoti stingrā pozīcijā, tāpēc tas ir ideāls risinājums augošu bērnu mainīgajām miega vajadzībām. Morta matracis ir piemērots bērniem no 1 gada vecuma, padarot to par vienu no labākajām izvēlēm, meklējot kvalitatīvu, ērtu un higiēnisku matraci pašiem mazākajiem. Pusaudžiem un bērniem, kuriem patīk gulēt uz muguras, iesakām vidēji cieto Jonė matraci, kas lieliski pielāgojas ķermeņa izliekumiem un nodrošina veselīgu, ērtu un mierīgu miegu.

Ja jums joprojām ir neatbildēti jautājumi, sazinieties ar mūsu miega ekspertiem. Mēs esam gatavi palīdzēt jums izvēlēties guļamvietu veselīgai, kvalitatīvai un ērtai bērna atpūtai.

 

Filtrs