Divguļamās gultas

Divguļamās gultas

LONAS divguļamās gultas

LONAS divguļamās gultas ir iecienījuši tie, kas novērtē telpu un ērtu uzturēšanos.  Šīs gultas raksturo to robustums, izturība un stilīgi dizaina risinājumi, kas sader ar modernu, klasisku un īpaši greznu interjeru.  Tāpat kā visas LONO gultas, arī šīs divguļamās gultas ir mūsu amatnieku roku darbs, tās tiek izgatavotas pēc individuāla klienta pasūtījuma, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus, tāpēc tās atbilst pat visprasīgāko klientu prasībām.

LONO klāsts piedāvā populārākās un modernākās divguļamās gultas populārākajos izmēros, kas atbilst standarta matrača izmēriem. Ja meklējat maksimālu komfortu un stilīgu guļamistabas iekārtojumu, varat izvēlēties no divām mūsu kolekcijām - Muzikālās kolekcijas un Kontinentālās gultas kolekcijas. Šīs kolekcijas piedāvā plašu gultu klāstu dažādām vajadzībām: divguļamās gultas ar matraci vai bez tā, divguļamās gultas ar gultas veļu vai bez tās, kā arī mājīgus un mīkstus galvgaldus ar dažādiem dekoriem. Tāpēc ikviens var atrast sev tīkamāko gultu un izveidot relaksējošu atpūtas oāzi.

Galvenie kritēriji divguļamās gultas izvēlei

Divguļamā gulta ir īsts relaksācijas centrs mājās, un tā ir atslēga jūsu vispārējai labsajūtai un miega vides atmosfērai. Tāpēc mūsu gultas izvēlas gan pāri, kas meklē kvalitatīvu atpūtu, gan cilvēki, kuri vēlas izveidot individuālu, stilīgu un harmonisku atpūtas telpu. Tā kā divguļamās gultas izvēles ietekmi jūs izjutīsiet katru reizi, kad ieejat guļamistabā un atpūšaties, LONO eksperti iesaka jums galvenos izvēles kritērijus, kas jums jāņem vērā, lai jūsu guļamistabas gulta atbilstu jūsu vēlmēm.

Kāda izmēra divguļamo gultu izvēlēties?

Pirmkārt, ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo izmēru. Mūsu piedāvājumā ir divguļamās gultas galvenajos standarta izmēros. Ja jūsu guļamistaba nav īpaši liela, optimāla izvēle ir 140x200 divguļamā gulta, kas ļauj ietaupīt vietu, bet arī diviem cilvēkiem gulēt un justies ērti. Tiem, kas vēlas vairāk vietas, vispopulārākie izmēri ir 160x200 un 180x200. Ja vēlaties iegūt bezkompromisa un karalisku telpas sajūtu, 200x200 divguļamā gulta ir ideāla izvēle. Lielākās gultas ir ieteicamas tiem, kam ir plašas guļamistabas. Bieži vien divguļamā gulta tiek izvēlēta, pienācīgi nenovērtējot guļamistabas lielumu, tāpēc ir jāpanāk pareizais līdzsvars starp gultas izmēru un guļamistabas lielumu. Izlemt par divguļamās gultas izmēriem var palīdzēt arī zināšanas par to, cik daudz vietas vēlaties atstāt gultas sānos un aizmugurē, kā arī par to, vai plānojat papildu guļamistabas mēbeles.

Kas ir kvalitatīvas divguļamās gultas?

Kvalitāte ir vēl viens svarīgs izvēles kritērijs. Mūsu meistari katru gultu izgatavo ar domu, ka tas ir ilgtermiņa ieguldījums mūsu klientu kvalitatīvā miegā. Tāpēc tās visas tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, un izmantotie augstākās kvalitātes materiāli garantē bezkompromisa izturību. Pārdomāti konstrukcijas risinājumi - piemēram, masīvkoks vai augstas izturības paneļi - ļauj jums baudīt izturīgu gultu un saglabāt tās komfortu gadiem ilgi.

LONAS vienmēr ir pievērsis lielu uzmanību dizainam. Mēs cenšamies nodrošināt, lai mūsu gultu kvalitāti un komfortu noteiktu ne tikai konstrukcijas vai ortopēdiskie parametri, bet arī estētiskie un stilistiskie risinājumi. Mūsu klāsta gultas ir izstrādātas sadarbībā ar dizaineri, kas ir nodrošinājusi ne tikai izstrādājumu ergonomiku, bet arī plašu stilu daudzveidību. Tāpēc, meklējot divguļamo gultu, jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 500 dažādu audumu krāsu, faktūru un rakstu klāsta. Šī plašā daudzveidība ļaus pat visprasīgākajiem atrast savu iecienītāko gultas stilu.

Divguļamās gultas no kolekcijas "Musical Beds

Divvietīgās gultas ir pieejamas divās mūsu kolekcijās - Musical un Continental. Musical kolekciju raksturo tās atšķirīgais raksturs un izcilie dizaina risinājumi. Šajā kolekcijā atradīsiet 10 dažādas divguļamās gultas ar unikāliem galvgaliem, kas piešķir individuālismu un atbilst dažādām funkcionālām un dizaina vajadzībām. Divguļamās gultas ar paaugstinātu galvgaldu ir ideāli piemērotas tiem, kam patīk skatīties filmas vai lasīt, sēžot gultā. Divguļamās gultas ar zemu polsterētu galvgaldu nodrošina ļoti ērtu un mājīgu atpūtu. Tiem, kas meklē lielāku funkcionalitāti, ideāli piemērotas ir divguļamās gultas ar gultas veļas paliktni. Tās ir vienas no populārākajām, jo nodrošina papildu vietu jūsu mantām un palīdz saglabāt kārtību guļamistabā. Mūzikas kolekcijas gultas tiek pārdotas bez matrača, tāpēc jūs varat pielāgot savu esošo guļamvietu.

Divguļamās gultas no Continental gultu kolekcijas

Continental Collection divvietīgās gultas ir Premium kategorijas gultas. Augstās un platās Continental gultas piedāvā izcilu komfortu un atšķiras ar to, ka tās sastāv no 3 slāņiem: diviem ar kabatas atsperēm pildītiem dīvāniem, diviem matračiem, kuru cietību varat izvēlēties atbilstoši savām miega vēlmēm, un matrača spilventiņa, kas nodrošina papildu komfortu. Lai apmierinātu vissvarīgākās vajadzības relaksējošai atpūtai, Continental divguļamās gultas ir aprīkotas ar mīkstiem un mājīgiem galvgalīšiem un vairāk nekā 500 dažādu krāsu, faktūru un rakstu izvēli.

Meklējat labāko divguļamās gultas risinājumu?

Vai vēlaties zināt, kura LONO divguļamā gulta būtu piemērota jūsu atpūtai un guļvietai? LONO eksperti ir gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem, sniegt jums padomu un palīdzēt izvēlēties pareizo divguļamās gultas izmēru un dizainu. Mēs esam šeit, lai veicinātu pilnvērtīgu jūsu atpūtas kvalitāti un estētisku un patīkamu guļamvietu, pat ja jūs savām vajadzībām izvēlaties cita veida gultu.

 

Filtrs