Divguļamās gultas

Divguļamās gultas

Patiešām stingras un izturīgas. Mēs izgatavojam gultas no masīvkoka vai augstas izturības MDF paneļiem, un to stūri divās vietās ir savienoti ar metāla savienotāju. Tas ir par vienu vairāk, nekā nepieciešams, - lai jūsu gulta izturētu aplenkumu, kad tajā iekāps visa ģimene.

Divguļamās gultas tiešsaistē

Divguļamās gultas ir neatņemama guļamistabas sastāvdaļa, tāpēc, izvēloties divguļamo gultu, ņemiet vērā šādus aspektus:

  Divguļamās gultas izmērs. LONAS interneta veikals piedāvā vairāku izmēru divguļamās gultas (140x200; 160x200; 180x200; 180x215; 200x200). Uzsverot izmēru, vēlamies atgādināt, ka, izvēloties gultu, jāņem vērā arī guļamistabas izmērs, lai gulta neaizņemtu visu telpas platību.

  Guļamistabas divguļamās gultas tips. Mūsu veikalā varat izvēlēties dažāda veida gultas, kas apvilktas ar audumu pēc jūsu izvēles: klasiskās gultas Muzikālās kolekcijas un kontinentālās gultas.

  Gultas dizaina detaļas. Gultas galvgaļa dizains, auduma krāsa, tekstūra, raksti, kājiņas un citi aksesuāri apvienos jūsu gultu vienotā veselumā un padarīs to par jūsu guļamistabas centrālo punktu.

Kontinentālo un Muzikālās kolekcijas gultu salīdzinājums

Kontinentālā gulta ir ar audumu apvilkta un īpaši ērta gulta, kuras pamatā ir trīs slāņi, kas nodrošina īpašu komfortu:

  Pirmais, apakšējais gultas slānis ir veidots no izturīga masīvkoka tahtas rāmja ar 12,5 cm augstām kabatu atsperēm, kas nodrošina elastīgu pamatu matračiem.

  Otro slāni veido divi izvēlētas cietības matrači ar 18 cm augstu atsperu bloku iekšpusē, kas nodrošina matrača ideālu pielāgošanos ķermeņa formai.

  Trešais slānis ir viskoelastīgs virsmatracis, kas nodrošina maksimālu komfortu un palīdz saglabāt pareizu mugurkaula stāvokli miega laikā.

LONAS piedāvā 3 dažādus kontinentālo gultu galvgaļa dizainus: SQUARE, MATCH, SWING.

Divguļamās gultas no Muzikālās kolekcijas ir uzticamas un izturīgas gultas, kas kalpos gadiem ilgi. Visām gultām ir izturīgas, elastīgas un blīvas lameles ar izturīgu pacelšanas mehānismu. Atkarībā no jūsu vajadzībām LONAS divguļamās gultas var izgatavot ar vai bez gultas veļas kastes. Starp citu, jūs varat pasūtīt arī garākas gultas no šīs Muzikālās kolekcijas ar izmēru 180x215 cm bez gultas veļas kastes. Šāda veida gultām varat viegli pievienot vēlamos piederumus: kājiņas, kabatas vai apgaismojumu.

Filtrs