Gulta OPERA®

No 800,00€
Gultas veļas atvilktne
Audumi
Izmērs
Trīskrāsu matraču kolekcija
Klasiskā matraču kolekcija
Virsmatrači
Aksesuāri un piederumi
Dekoratīvie spilveni
Gultas kājas
1 000,00€
Gulta OPERA®
1 000,00€
Piegāde - 25 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 100.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Paaugstināta galvgaļa gulta tiem, kas meklē akcentu telpai ar augstiem griestiem

Opera ir apjomīgs, daudzbalsīgs skaņdarbs, kurā piedalās orķestris un solisti. Šo grandiozitāti mēs atveidojām, paceļot galvgali un iešujot ritmiskās līnijas. Lielāks augstums rada stabilitātes sajūtu telpā, un ritmiskās, vertikālās šuves izskatās gan moderni, gan autentiski. Patiesībā šo rakstu iedvesmojuši seni etnogrāfiskie audumi. Šāda gulta burvīgi aizpildīs lielu guļamistabas telpu.

Muzikālās kolekcijas gultas ir estētiski pievilcīgas un funkcionālas: tās ir ērtas, izturīgas un lieliski iederas baltiešu interjerā. Matrača labās īpašības atklāj tā izturīgās redeles. Jūs esat pelnījuši patiešām labu nakts atpūtu.

Informācija

Piegāde un montāža
Ārējie izmēri
Garantija

Lai meži zaļotu

Jūsu gulta nākamajā pavasarī iesakņosies par kociņu. Par katru iegādātu gultu iestādīsim pa kokam LONAS mežā.

Skatīt vairāk: Saglabāt mežus zaļus: LONAS iestādīs koku par katru gultu, ko iegādāsies klienti Baltijā >

Gultas dizainere - Rasa Balaišė / RASA deSIGN

Izstrādājot OPERA, es akcentēju galvgaļa augstumu, ko optiski akcentēju ar vertikālu līniju ritmisku struktūru. Šī gulta ir unikāla arī ar to, ka šuvju vertikālās līnijas atkārto ritmiskās proporcijas, ko iedvesmojos no mūsu vecajiem audumiem. Tieši šo ritmisko rakstu, ko sākotnēji radīju kā Trīskrāsu matraču kolekcijas raksturīgo akcentu, esmu izveidojusi par visas kolekcijas DNS. Tāpēc es piešķīru augstākajai un masīvākajai gultai no Muzikālās kolekcijas to pašu skanējumu, kas savieno pagātni ar tagadni un iemieso cieņu pret mūsu tradīcijām.

Ērtā veļas kaste glabās lietas līdz brīdim, kad tās būs nepieciešamas

Gultu var pasūtīt ar gultas veļas kasti vai bez tās. Papildu sega, pleds un varbūt arī peldmēteļi, ko izmantojat tikai nedēļas nogalēs, - tas viss ietilpst parocīgajā un labi pārdomātajā gultas veļas kastē. Kastes apakšā ir ventilācijas atveres, kas veicina gaisa cirkulāciju, tāpēc ne jūsu mantas, ne matracis "nesasmok".

Gultas rāmja iekšējie izmēri ir nedaudz palielināti (līdz 1 cm platumā un līdz 3 cm garumā), lai atvieglotu gultas saklāšanu vai pacelšanas auklas atrašanu kājgalī.

Gultas konstrukcija izturēs arī gultas aplenkumu

Papildu kilogrami, bērni, suns un kaķis: lielāks svars šai gultai nav izaicinājums. Tā ir izgatavota no izturīga MDF, un tās stūri divās vietās ir savienoti ar metāla savienojumu. Tas ir par vienu vairāk, nekā nepieciešams. Turklāt mēs izgatavojam un uzstādām kāju stūrus 45 grādu leņķī, piešķirot gultai ne tikai eleganci, bet arī vēl lielāku izturību.

Gultas redeles maksimālam komfortam

Redeles nodrošina, ka matracis neiegrimst spraugās un ilgi saglabā pareizo formu. Tās ir izgatavotas no elastīgām un izturīgām 35 mm platām lamelēm.

  Gultai ar veļas kasti ir 2x30 lameles, un kopā ar izturīgo pacelšanas mehānismu tās var atbalstīt jebkura svara matračus

  Gultai bez veļas kastes ir 2x28 redeles

Lielais lameļu skaits piešķir gultai izturību un ļauj to izmantot ar visu veidu matračiem.

Katrs pasūtījums tiek apstrādāts individuāli

Patiesībā klienta vārds un uzvārds pavada katru soli. Mēs uzskatām, ka šādi mēs saglabājam saikni ar cilvēku un kļūstam personīgi atbildīgi par visaugstāko kvalitāti.

Gan gultas, gan matrači lielākoties tiek ražoti ar rokām. Tādējādi tiek nodrošināts, ka katra šuve iekļaujas savā vietā un katra detaļa kalpo gadiem ilgi. Pirms iepakošanas nosūtīšanai gultas tiek samontētas un pārbaudīta to konstrukcija, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat nevainojamas kvalitātes gultu.

Audumi un aksesuāri guļamistabas harmonijai

Gultas audumus ir ļoti viegli tīrīt, un daži no tiem ir izturīgi pret mājdzīvnieku nagiem. Turklāt tie tiek pārbaudīti ar Martindeila nodiluma, krāsas izbalēšanas un lobīšanās testiem. Izvēlieties no austiem, velūra, buklē un citiem audumiem ar baltiešu vai ekskluzīviem rakstiem.

Dekoratīvie spilveni, mājīgi pufi, funkcionāli naktsskapīši, papildu apgaismojuma sistēmas - aksesuārus, kas bieži vien ir pārklāti ar to pašu audumu, var viegli pieskaņot jūsu gultai.

Līdzīgi produkti