Matrači 90x200

Matrači 90x200

LONAS matracis 90x200

LONAS matrači 90x200 ir viena no populārākajām vienguļamo vai bērnu gultu izvēlēm. Šādu izmēru gultas matračiem piemīt visas labākās LONAS matraču īpašības - tie lieliski pielāgojas ķermeņa izliekumiem, pasargā no muguras vai citām sāpēm un nodrošina mierīgu un veselīgu miegu. Tas ir mūsu amatnieku roku darba un inovatīvu tehnoloģiju rezultāts. To ražošanā tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes, Oeko-Tex® sertificēti materiāli, kas piemēroti pat zīdaiņiem. Tāpēc, lai nodrošinātu ļoti ērtu un līdzsvarotu miegu bērniem, bērnu matracis 90x200 ir ļoti bieža mūsu klientu izvēle.

LONAS ir plašs visu veidu un tipu matraču 90x200 klāsts. Atkarībā no jūsu individuālajām miega vajadzībām varat izvēlēties cieto, vidēji cieto, mīksto vai ortopēdisko matraci 90x200. Ir arī 4 galvenie šo izmēru matraču veidi bērniem un pieaugušajiem: lateksa, viskoelastiskie, atsperu, poliuretāna putu. Lai kādas būtu jūsu miega vajadzības, matracis 90x200 no mūsu Tricolour vai Classic kolekcijas nodrošinās jums augstas kvalitātes matraci maksimālam miega komfortam. Līdzsvaroti matrači 90x200 gan bērniem, gan pieaugušajiem ir veselīga, ērta un kvalitatīva miega garantija.

Matrači 90x200 gan bērniem, gan pieaugušajiem

LONAS 90x200 vienvietīgie matrači patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tāpat kā visi mūsu gultas matrači, arī šo izmēru gultas pamatne nodrošina visaugstāko komforta līmeni, maksimāli apmierina individuālās miega vajadzības un piedāvā funkcionalitāti un izturību.

Liela priekšrocība ir tā, ka šie vienvietīgie matrači ir lieliski piemēroti gan bērnu gultām, gan vienvietīgām gultām, gan divvietīgām gultām, ja partneriem patīk matrači ar dažādām īpašībām. Piemēram, izvēloties divus 90x200 matračus divguļamai gultai, katrs var iegūt sev vislabākās kvalitātes un ērtāko miegu. Cieti, vidēji cieti vai mīksti matrači, kas izgatavoti no materiāliem ar dažādām īpašībām, apmierinās abus partnerus.

Kāds ir labākais matracis bērniem 90x200?

Tā kā 90x200 matrači tik bieži tiek izvēlēti bērnu gultām, mums rodas jautājums: kāda veida 90x200 matrači bērniem? Ir svarīgi zināt, ka kvalitatīvam bērnu un pusaudžu miegam bērnu matračiem ir ieteicams būt pietiekami stingriem un elastīgiem, lai atbalstītu dabisku un anatomiski pareizu mugurkaula stāvokli. Tāpēc cieti matrači ir īpaši piemēroti vislabākās kvalitātes miegam bērniem. Svarīgi arī, lai bērnu matracis 90x200 būtu higiēnisks - elpojošs, ar dabīgām antibakteriālām un hipoalerģiskām īpašībām. Visiem LONAS bērnu matračiem 90x200 piemīt šīs īpašības, kas nodrošina veselīgu, ērtu un mierīgu miegu, lai bērni no rīta pamostos labi atpūtušies, spirdzināti un justos lieliski.

Matrači 90x200 - Tricolour un Classic kolekcija

Ja meklējat 90x200 matraci, kas atbilst visaugstākajiem miega kvalitātes standartiem, mēs piedāvājam divas LONAS kolekcijas: Tricolour un Classic. Trikoloras kolekcijas matrači ir iedvesmojoša izturības, greznības un izcila komforta kombinācija. Šīs kolekcijas 90x200 matracis, pateicoties tā izsmalcinātajam dizainam un relaksējošajām īpašībām, nodrošinās perfektu un veselīgu atpūtu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Classic kolekcijas matrači neliks vilties tiem, kas meklē laika pārbaudi izturējušus risinājumus, ideālu līdzsvaru starp komfortu un ekonomiju. Šīs kolekcijas 90x200 matračiem ir viss nepieciešamais ērtam miegam gan bērniem, gan pieaugušajiem - tie ir izgatavoti no elastīga materiāla, kas nodrošina pietiekamu muguras atbalstu, ir ļoti higiēniski un elpojoši, kā arī izturīgi un ilgi kalpo.

Dažādu veidu matrači 90x200 - dažādām vajadzībām

LONO matrači 90x200 ir izstrādāti, lai apmierinātu visdažādākās miega vajadzības. Tomēr, tā kā miega vajadzības ir atšķirīgas, tām atbilst dažādi matraču veidi.

Lateksa matrači - līdzsvars starp jaunākajām tehnoloģijām, maksimālu komfortu, augstu gaisa caurlaidību un elastību. Tāpēc lateksa matrači 90x200 ir ideāli piemēroti tiem, kas vēlas radīt higiēnas, miera un komforta oāzi.

Viskoelastīgi matrači - atslēga uz veselīgu miegu. Izvēloties 90x200 viskoelastīgo matraci, labāk rūpēsieties par locītavu slodzi, uzlabosiet asinsriti un mazināsiet ķermeņa daļu nejutīgumu, kā arī apspiedīsiet citas nepatīkamas sajūtas, ko izraisa nepareiza ķermeņa novietojums miega laikā.

Atsperu matrači pielāgojas katra cilvēka individuālajam svaram, tāpēc 90x200 atsperu matracis nodrošina mierīgu un ērtu miegu vēdera, muguras un sānu gulētājiem.

Poliuretāna putu matrači ir izstrādāti tā, lai atbalstītu pareizu mugurkaula stāvokli, tāpēc tie ir īpaši piemēroti bērniem un cilvēkiem ar mugurkaula problēmām. Arī bērniem un cilvēkiem ar muguras sāpēm ir paredzēti LONAS ortopēdiskie matrači ar 7 anatomiskajām zonām, kas ir ideāli piemēroti bērnu un cilvēku ar muguras sāpēm miega vajadzībām un kas veido pareizu mugurkaula stāvokli visa miega laikā.

Vēlaties uzzināt vairāk par to, ar ko vēl LONAS matrači 90x200 izceļas un izceļas? Mūsu kvalitātes miega eksperti vienmēr ir gatavi jums pastāstīt vairāk, sniegt padomu un palīdzēt izvēlēties jūsu individuālajām vajadzībām piemērotāko guļamvietu, un, ja neesat pārliecināts par izmēru, citi mūsu klāsta matrači noteikti būs piemēroti jūsu vajadzībām.

Filtrs