Matracis JONĖ PLIUS

No 300,00€

Šis matracis ir piemērots tieši jums, ja meklējat lielāku miega komfortu. Augšējais 3 cm biezais Memospace® slānis kopā ar pamatnes septiņām anatomiskajām zonām nodrošina vēl labāku pielāgošanos ķermeņa izliekumiem un pareizu muguras stāvokli. Atpūtieties līdz pat pirkstu galiem.

  Memospace® materiāls nodrošina patīkamu pielāgošanos ķermenim

  7 anatomiskās zonas atbalsta veselīgu ķermeņa stāvokli

  Ilgtspējīgs Lono-Tec® I materiāls ir lēni dilstošs un videi draudzīgs.

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei

Izmērs
300,00€
Matracis JONĖ PLIUS
300,00€
Piegāde - 13 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 30.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis JONĖ PLIUS
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Audums ir no 100% poliestera, kam piemīt antibakteriālas īpašības. Ta nevairojas putekļu ērcītes. Vajadzības gadījumā pārvalks ir ērti noņemams, attaisot rāvējslēdzēju visās 4 pusēs, tāpēc jums nav jāatliek tīrīšanas diena. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju

Memospace® mīkstais slānis

Memospace® viskoelastīgais materiāls reaģē ne tikai uz ķermeņa svaru, bet arī uz siltumu. Šī maksimālā pielāgošanās spēja rada viegluma sajūtu 

Patiesībā šis viskoelastīgais materiāls tika izstrādāts NASA astronautiem. Tas samazināja ķermeņa slodzi kosmosa lidojumu laikā. Tagad jūs varat izmantot šo inovatīvo materiālu maigiem lidojumiem sapņos.

Lono-Tec® I elastīgais slānis

Šo slāni veido Lono-Tec® I materiāls. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec® I ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Šajā matracī Lono-Tec® I ir papildus profilēts, izveidojot septiņas mīkstuma zonas vēl precīzākai ķermeņa novietošanai.

Informācija

Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

7 mīkstuma zonas mugurkaula un visa ķermeņa relaksācijai

Atcerieties vieglā ķermeņa sajūtu, kad pamostaties. Šim matracim ir inovatīva struktūra, kas radīta ar fizioterapeitu palīdzību. Matrača konstrukcija ļauj jūsu muskuļiem atslābināties un mugurkaulam iztaisnoties.

Matracī ir integrētas 7 mīkstuma zonas atbilstoši cilvēka anatomijai. Četras stingrākas zonas nodrošina stingru atbalstu galvai, rumpim, augšstilbiem un pēdām, savukārt 3 mīkstākas zonas nodrošina vieglu padziļinājumu pleciem, iegurnim un apakšstilbiem.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu oderējumu, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Līdzīgi produkti