Gultas 90x200

Gultas 90x200

LONAS gultas 90x200

LONAS gulta 90x200 ir mājīga atpūtas oāze bērniem un pusaudžiem, ko labprāt izvēlas arī pieaugušie. Šīs mīkstās, glītās gultas mūsu meistari ir izgatavojuši no augstākās kvalitātes materiāliem, tām ir ļoti izturīga konstrukcija un ilgmūžība, tāpēc vienvietīgās gultas bieži vien pavada ne vienu vien pusaudzi patstāvīgā pieaugušo dzīvē. Dizainu un stilu daudzveidība padara ļoti patīkamu iespēju gultas īpašniekam savu atpūtas biedru noformēt līdz pēdējai detaļai. 

Mūsu 90x200 vienguļamās gultas ir pieejamas divās unikālās līnijās - Clover un Linden -, kas pārsteidz ar smalkiem dizaina risinājumiem, kuri iederas gan modernā, gan klasiskā interjerā. Atkarībā no jūsu individuālajām vajadzībām varat izvēlēties 90x200 vienguļamo gultu ar vai bez gultas veļas kastes, ar omulīgu priekšgali, kas pagarināts kreisajā vai labajā pusē, vai ar mīkstu U formas priekšgali. Vairāk nekā 500 audumu krāsu, rakstu un faktūru klāstā, no kurām izvēlēties, ikviens var viegli atrast ideālo guļamvietu.

Paredzēts bērniem, bet piemērots arī pieaugušajiem

LONAS vienguļamās gultas 90x200 ir izgatavotas tā, lai vislabāk atbilstu bērnu un pusaudžu atpūtas vajadzībām. Šāda izmēra gultas ir mīkstas, mājīgas un pietiekami plašas, lai pat brīvā laika pavadīšana būtu ērta. Tomēr tās vissvarīgākā misija ir nodrošināt pilnībā ērtu miegu bērniem, kuri strauji aug. Tajā ir ērti izstaipīties, neierobežoti kustēties un izvēlētajā vietā ir pieejams balsts, kas nodrošina privātumu un komfortu.

Mūsu 90x200 vienguļamās gultas, pateicoties to komfortam, iecienījuši ne tikai bērni un pusaudži, bet arī pieaugušie, kuri meklē kompaktu, elegantu, ļoti mājīgu un mīkstu gultu. Katra LONO gulta 90x200 ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu ērtu un drošu miegu. Tāpēc visām šī izmēra vienguļamajām gultām ir izturīga, uzticama un izturīga konstrukcija, un gultas rāmis pirms apvilkšanas ar audumu ir pārklāts ar īpašu polsterējumu. Šāda konstrukcija nodrošina papildu mīkstumu un rada drošu gulēšanas vidi pat vismazākajiem bērniem.

Vienvietīga gulta Clover

LONAS dizaineri un amatnieki ir radījuši Dobilas gultu tiem, kas meklē augstas kvalitātes, īpaši ērtu vienguļamo gultu 90x200 ar minimālisma dizainu. Šīs mājīgās un stilīgās gultas bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem lieliski iederas jebkurā istabas interjerā. Minimālistiskais dizains estētiski iederēsies gan mazāku bērnu, gan pusaudžu, gan pieaugušo guļamistabās, un gludā forma kalpos gadiem ilgi, tāpēc vienguļamā gulta Dobils var kalpot no bērnības līdz pat pieaugušo vecumam.

Viena no šīs 90x200 vienvietīgās gultas lielākajām funkcionālajām priekšrocībām ir ietilpīgā gultas veļas kumode ar augstas kvalitātes pacelšanas mehānismu. Gulta ar gultas veļas skapi ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas uzturēt kārtību savā istabā un radīt vairāk vietas tur, kur tās ir maz. Funkcionālā vienguļamā gulta Dobilas ir izgatavota no izturīgām MDF plāksnēm, kas nodrošina stabilu un izturīgu konstrukciju, savukārt mīkstais gultas audums ar vairāk nekā 500 krāsu, rakstu un faktūru iespējām rada drošības un mājīguma sajūtu.

Vienvietīgas gultas Liepa

LONO gultu 90x200 var izvēlēties arī no graciozās Liepa līnijas. Šīs līnijas vienguļamās gultas ir ar mīkstu sienu, kas rada mājīguma un privātuma sajūtu, tāpēc tās ir iecienījuši tie, kas vēlas privātu, mierīgu atpūtas vietu. Mēs esam radījuši trīs šīs gultas variantus, lai apmierinātu ikviena vajadzības pēc ērta un droša miega. Piedāvājumā ir 90x200 vienguļamā gulta ar kreisajā vai labajā pusē pagarinātu galvgaldu un gulta ar universālu U formas galvgaldu. Neatkarīgi no izvēles, gludais gultas galvgalda dizains radīs drošu, ērtu un mājīgu guļvietu gan maziem bērniem, gan pusaudžiem, gan pieaugušajiem.

Liepa līnijas vienguļamās gultas arī ir izgatavotas no augstākās kvalitātes, izturīgas MDF, un to rāmis ir aprīkots ar īpašu polsterējumu.  Uzticamie un izturīgie materiāli un rūpīgais mūsu meistaru roku darbs ļauj baudīt ērtu un mājīgu gultu daudzus gadus. Svarīgi ir tas, ka 90x200 vienguļamo gultu ikviens var individuāli noformēt, izvēloties auduma krāsu, rakstu un faktūru no vairāk nekā 500 iespējām. Milzīgais izvēles iespēju klāsts ne tikai palīdz radīt patīkamāko guļamvietu, bet arī ļauj pieņemt estētiskus lēmumus, kas stilīgi iederas istabas interjerā.

Kā izvēlēties gultu 90x200?

Jautājumi par 90x200 vienguļamās gultas izvēli? Neatkarīgi no tā, vai tā ir paredzēta bērnam, pusaudzim vai pieaugušajam, ir svarīgi, lai katram no viņiem būtu iespēja izveidot savu stilu un dizainu savai guļamvietai. Tikai izvēloties auduma krāsu, materiāla faktūru un galvgalda veidu, jūs varēsiet justies kā gultas saimnieks. Cita lieta ir gultas funkcionālais komforts. Atcerieties, ka gulta ar vai bez gultas veļas kastes, ar pagarinātu galvgaldu vai bez tā vai ar universālu galvgaldu katrā gadījumā piedāvā atšķirīgas iespējas. Tāpēc, ja jums ir vēl kādi jautājumi, sazinieties ar LONO kvalitātes miega ekspertiem, kuri profesionāli palīdzēs jums labākās vienguļamās gultas meklējumos. 

Filtrs