Matrači 180x200

Matrači 180x200

LONAS matracis 180x200

LONAS matrači 180x200 ir paredzēti ērtai atpūtai un karaliskas guļvietas sajūtai. Šie matrači ir mūsu meistaru roku darba rezultāts, un tie ir izgatavoti no sertificētiem, izturīgiem, elpojošiem materiāliem, kas garantē visaugstāko miega kvalitāti. Visi LONAS matrači ir izgatavoti, ņemot vērā individuālās miega vajadzības un pareizu visa ķermeņa novietojumu miega laikā. Tāpēc šis ietilpīgais 180x200 matracis nodrošinās ideālu ķermeņa atbalstu un novietojumu, lai atslābinātu jūsu muskuļus, tāpēc miega laikā jūs atpūtīsieties ātrāk un efektīvāk. 

LONAS matračus 180x200 var izvēlēties no plašā matraču klāsta, jo tie ir izstrādāti tā, lai atbilstu dažādām miega vajadzībām un paradumiem. Šādu izmēru divguļamos matračus var izvēlēties no Trīskrāsu un Klasiskās kolekcijas vai arī uzreiz izvēlēties atbilstoši sev piemērotajam matrača tipam vai veidam - pēc matrača cietības-mīkstuma un materiāliem, no kuriem tas izgatavots: lateksa, viskoelastīgie, atsperu, putuplasta, poliuretāna vai ortopēdiskie 180x200 matrači gultām. Kvalitatīvais un plašais matraču klāsts ļaus jums atrast ideālo guļamvietu vislabākajai atpūtai.

Kādas ir 180x200 matraču īpašības kolekcijās Tricolour un Classic?

LONAS lepojas ar savām Tricolour un Classic matraču kolekcijām. Visi šo kolekciju produkti ir paredzēti visaugstākajai miega kvalitātei un nepieciešamībai pēc relaksējošas un veselīgas atpūtas. Tomēr mēs bieži saņemam jautājumu: kāda ir atšķirība starp 180x200 matračiem kolekcijās Tricolour un Classic? Trikoloras kolekcijas matrači lieliski pielāgojas ķermeņa līnijām un tiem piemīt relaksējošas īpašības. Šajos izsmalcinātajos, ar rokām darinātajos matračos satiekas jaunākās tehnoloģijas un veselīgs dzīvesveids ar mūsu tautas mantojumu un tradīcijām. Šīs kolekcijas matraču dizaina galvenā atšķirīgā iezīme ir dabīgā lina šķiedras un toņi.

Classic Collection matrači ir laika pārbaudi izturējuši matrači, kurus ir novērtējuši tūkstošiem apmierinātu klientu. Šīs kolekcijas 180x200 matrači ir ideāls līdzsvars starp cenu un kvalitāti un piedāvā vienmēr uzticamu klasisko matraču priekšrocības - izturību, maksimālu gaisa caurlaidību un ērtu un mierīgu atpūtu visam ķermenim.

Kurš ir labāks: ciets vai mīksts 180x200 matracis?

Meklējot 180x200 matraci, bieži domāju, kāds būtu labākais - ciets vai mīksts?  Atbildei jābūt balstītai uz jūsu miega un ķermeņa vajadzībām. Ja jums miega laikā ir nepieciešams ļoti stingrs mugurkaula atbalsts, tad ieteicams ciets 180x200 gultas matracis. LONAS cietie matrači nodrošina stingru atbalstu miega laikā, mētājoties un griežoties, kā arī pieceļoties no gultas, tāpēc tie ir ideāla izvēle cilvēkiem, kuri sver vairāk, un vecākiem cilvēkiem.

LONAS vidēji cietie matrači 180x200 ir vispopulārākā izvēle, lai apmierinātu patērētāju miega vajadzības. Tas ir tāpēc, ka šie matrači ir piemēroti visu vecumu un ķermeņa formu cilvēkiem, lieliski pielāgojoties ķermeņa līnijām un garantējot augstu miega komforta līmeni.

Mīkstā guļamvieta ļauj labāk atpūsties un atpūtināt muskuļus. LONO mīksto matraču priekšrocība ir efektīva kustību absorbcija. Guļot kopā ar savu otro pusīti uz 180x200 matrača, tiek nodrošināta kvalitatīva atpūta, jo jūs nejūtat otra cilvēka kustības.

No kādiem materiāliem izgatavots 180x200 matracis nodrošinās vislabāko komfortu?

Izvēloties piemērotu 180x200 matraci maksimālam miega komfortam, īpaša uzmanība jāpievērš pamatnes materiālam. LONO piedāvājumā ir 4 galvenie 180x200 matraču veidi: lateksa, viskoelastiskais, atsperu un poliuretāna putu matracis.

Lateksa matrači efektīvi atbalsta dabisko, anatomiski pareizo mugurkaula stāvokli un ir īpaši piemēroti jutīgiem gulētājiem, jo tie nepārraida grīdas kustības.

Viskoelastīgie matrači ir ieteicami cilvēkiem ar locītavu sāpēm, jo viskoelastīgais materiāls sasilda un samazina ķermeņa daļu nejutīgumu.

Atsperu matrači ir vieni no visdaudzpusīgākajiem pieejamajiem matračiem, kas lieliski pielāgojas katra cilvēka individuālajam svaram, nodrošinot ērtu un mierīgu miegu.

Poliuretāna putu matrači rada īpaši higiēnisku miega vidi ar optimālu gaisa un mitruma caurlaidību, tāpēc tie ir ideāls risinājums cilvēkiem, kuri naktī daudz svīst.

Tiem, kam ir īpašas miega vajadzības, muguras problēmas vai muskuļu sāpes, iesakām LONO ortopēdisko matraci 180x200, kam ir 7 anatomiskas zonas, kas nodrošina lielāku uzmanību ķermenim un veselīgāku miegu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par dažādu matraču īpašībām un komfortu, ko tie nodrošina, sazinieties ar LONAS kvalitātes miega ekspertiem - mēs jums par tiem pastāstīsim un palīdzēsim izvēlēties 180x200 matraci, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, ņemot vērā jūsu individuālās vajadzības.

 

Filtrs