Bērnu matrači 80x160

Bērnu matrači 80x160

LONAS matracis 80x160

LONAS matracis 80x160 ir lieliska izvēle bērna pirmajai gultai, kad bērns izaug par gultiņu. Šādu izmēru matrači rūpējas par svarīgākajām attīstošā mazuļa organisma vajadzībām miega laikā - tie nodrošina pietiekamu atbalstu visam ķermenim, atslābina muskuļus, netraucē asinsriti un nodrošina maksimālu komfortu. Ļoti svarīgi ir arī tas, ka visi LONAS matrači ir izgatavoti no visaugstākās kvalitātes materiāliem un ir Oeko-Tex® sertificēti, tāpēc tie ir piemēroti arī zīdaiņiem.

Mūsu amatnieku rokām darinātiem matračiem piemīt visas īpašības, kas nepieciešamas labam miegam, - elastība, elpojamība, higiēna, izturība un ilgmūžība. LONAS bērnu matrači 80x160 ir vislabāk piemēroti bērniem vecumā no 3 gadiem. Mūsu klāstā ir vienvietīgi bērnu matrači šādos izmēros, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem: lateksa, viskoelastīgā vai poliuretāna putuplasta. Tātad atkarībā no konkrētajām miega vajadzībām un ieradumiem jums atliek tikai izvēlēties pareizo matrača veidu.

Kāds ir labākais 80x160 matracis manam bērnam?

Bērnu miegs ir īpaši svarīgs un aktuāls jautājums vecākiem. Tikai labi izgulējies, bērns jauno dienu sagaidīs svaigs, enerģisks un priecīgs. Tāpēc mums bieži jautā: kādu matraci izvēlēties savam bērnam? Bērnu matrači, tāpat kā visi LONAS matrači, tiek izgatavoti, konsultējoties ar fizioterapeitiem, taču, tāpat kā izvēloties guļamvietu pieaugušajiem, ir svarīgi ņemt vērā arī bērna individuālos miega paradumus un vajadzības.

LONO eksperti uzsver, ka, meklējot labāko matraci bērniem, ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību dažiem galvenajiem kritērijiem. Matracim ir jānodrošina pareiza bērna mugurkaula stāja. Tāpēc īpaši laba izvēle ir cietāki 80x160 matrači. Cietie un vidēji cietie matrači atbalsta bērna mugurkaulu pareizā pozīcijā un, pateicoties inovatīvajiem Lono-Tec® materiāliem, novērš balsta un kustību aparāta traucējumu attīstību.

Gaisa caurlaidība un higiēna ir citi svarīgi kritēriji. Visi LONAS bērnu matrači 80x160 ir izgatavoti no elpojošiem, augstas kvalitātes un veselībai nekaitīgiem materiāliem. Tāpēc, neraugoties uz to stingrību, bērnu matrači ir ļoti labi elpojoši, palīdz uzturēt pareizu temperatūru miega laikā un nerada labvēlīgu augsni ērču savairošanās procesam.

Meklējot labāko risinājumu strauji augošam bērnam, svarīgi kritēriji ir arī daudzpusība un praktiskums. Stingrs matracis ir labākā izvēle veselīgam un kvalitatīvam trīsgadnieka miegam. Tomēr, sākot no aptuveni 5 gadu vecuma, bērns var nejusties tik komfortabli uz pārāk cietas guļamās virsmas. Tāpēc viena no labākajām izvēlēm ir divslāņu matracis 80x160. Šos LONAS matračus bērniem var izmantot gan cietajā, gan ļoti cietajā pusē. Šis risinājums ļaus bērniem vecumā no 3 gadiem un 5-10 gadiem gulēt ērti un labi.

Dažādi bērnu matraču veidi 80x160 - visām vajadzībām

LONAS 80x160 izmēra matraču klāstā ir bērnu matrači, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem ar dažādām īpašībām, lai atbilstu dažādām miega vajadzībām. Lateksa matrači ir paredzēti bērniem no 3 gadu vecuma un pusaudžiem. Šie LONAS bērnu matrači ir izgatavoti no augstas kvalitātes elastīga lateksa, kas ilgi kalpo. Lateksa matračiem bērniem ir ciets Ecolatex slānis, kas nodrošina īpaši stingru mugurkaula balstu, kas ir būtisks, lai jūsu bērns gulētu droši un mierīgi.

Viskoelastīgie matrači ir ieteicami arī bērniem vecumā no 3 gadiem un vecākiem, kā arī pusaudžiem. Šajos LONAS bērnu matračos ir Memospace® - elpojošs, izturīgs un elastīgs materiāls. Memospace® materiāls reaģē uz telpas un ķermeņa siltumu, pielāgojas ķermeņa izliekumiem un atslābina muskuļus, tāpēc matracis 80x160 garantēs jūsu bērnam ļoti ērtu, mierīgu un dziļu miegu.

Poliuretāna putu matrači ir ideāli piemēroti bērniem no 1 gada vecuma un pusaudžiem, lai varētu ērti gulēt. Šiem LONAS bērnu matračiem piemīt visas īpašības, kas nepieciešamas kvalitatīvai, higiēniskai un veselīgai atpūtai - tie aizvada mitrumu un putekļu ērcītes, atbalsta mugurkaulu pareizā pozīcijā, ir izgatavoti no ilgtspējīgiem, videi un bērniem draudzīgiem materiāliem un patīkami pielāgojas ķermenim.

Ja joprojām nevarat izlemt, kurš matracis 80x160 būtu vispiemērotākais jūsu bērnam, iesakām konsultēties ar LONO Quality Sleep ekspertiem. Apspriežot jūsu bērna vecumu, svaru, miega paradumus un jebkādus medicīniskus ieteikumus, mēs varam palīdzēt jums atrast labāko risinājumu bērna kvalitatīvam miegam.