Cieti matrači

Cieti matrači

LONAS cietie matrači

LONAS cietie matrači ir paredzēti tiem, kas meklē stingrāku gulēšanas virsmu, kas nodrošina ērtu un stingru atbalstu. Visiem mūsu piedāvājumā esošajiem cietajiem matračiem piemīt veselīgam miegam nepieciešamās ortopēdiskās īpašības, tāpēc tie ir paredzēti arī mērķtiecīgai nomierināšanai un relaksācijai. Pateicoties augstai gaisa caurlaidībai un ražošanā izmantotajiem augstākās kvalitātes sertificētajiem materiāliem, tiem piemīt arī lieliska elpojamība, tāpēc varat sagaidīt iespējami komfortablāko miega pieredzi.

Cieto matraču izmēri un materiāli

Mūsu cietie matrači ir ideāli piemēroti gan pieaugušo, gan bērnu miega vajadzībām, un tie ir pieejami dažādos populāros izmēros. Plašām divvietīgām gultām mēs piedāvājam matračus ar izmēriem 160x200 un 180x200. Kompaktai divguļamai gultai vai ietilpīgai vienguļamai gultai varat izvēlēties 140x200 matraci, savukārt standarta vienguļamām gultām varat izvēlēties 120x200, 90x200 un 80x200 matraci. Ir pieejami arī bērnu cietie matrači vispiemērotākajos izmēros: 80x180 un 80x160. Turklāt varat izvēlēties matračus, kas izgatavoti no dažādiem aktīvās darbības materiāliem, piemēram, atsperēm, lateksa, viskoelastiskajām vai poliuretāna putām, atkarībā no savām individuālajām vajadzībām un meklējat stingru vai ļoti stingru guļamvietu. Tāpēc mūsu meistaru rokām ir izgatavoti dažādu izmēru un dažādu īpašību cieti matrači, lai apmierinātu dažādas vajadzības pēc veselīga un kvalitatīva miega.

Kāpēc ieteicams izmantot cietus matračus?

Cietie matrači ir viens no visbiežāk izvēlētajiem matračiem cilvēkiem ar muguras sāpēm. Tā kā cieta guļamvieta nodrošina īpaši stingru atbalstu visam ķermenim, tā uztur pareizu mugurkaula stāvokli un neļauj muguras lejasdaļai iegrimt, kas palīdz novērst nepatīkamas muguras sāpes un nodrošina daudz mierīgāku un kvalitatīvāku miegu. Visi LONAS cietie matrači ir izstrādāti, lai palīdzētu jums baudīt veselīgu un ērtu atpūtu, un tiem piemīt šim nolūkam nepieciešamās ortopēdiskās īpašības. Mūsu cietie ortopēdiskie matrači darbojas līdzsvaroti, radot stingru atbalstu ķermenim un vienlaikus pielāgojoties ķermeņa izliekumiem, ļaujot muskuļiem atpūsties un komfortabli atpūsties. Šo īpašību dēļ cietie matrači bieži tiek ieteikti pieaugušajiem un bērniem, kuriem ir īpašas miega vajadzības un kuri izjūt diskomforta signālus no ķermeņa.

Tiem, kas sver vairāk, cietie matrači nodrošina stingru pamatni un neļauj ķermenim iegrimt, tāpēc matracis ir daudz ērtāks un labāk piemērots gulēšanai, ja ķermenis sver vairāk. Turklāt mūsu cietie matrači ir izgatavoti no ilgtspējīga Lono-Tec® materiāla, kas lēni nodilst un ir videi draudzīgs.

Cietie matrači ir labākā izvēle kvalitatīvai atpūtai arī vecākiem cilvēkiem. Bieži vien gulēšana uz pārāk mīksta matrača vecākiem cilvēkiem var radīt papildu problēmas, piemēram, grūtības mainīt stāvokli un izkāpt no gultas. Ciets matracis nodrošina stabilu un stingru atbalstu, ļaujot vieglāk un ērtāk pagriezties uz sāniem, apsēsties uz malas un izkāpt no gultas.

Cietie matrači bērniem un pusaudžiem ir viena no labākajām izvēlēm, jo tie nodrošina atbalstu augošajam ķermenim miega laikā. Bērna augošajam ķermenim ir nepieciešams stingrs atbalsts, lai nodrošinātu pareizu mugurkaula izlīdzināšanu un palīdzētu novērst mugurkaula deformācijas. Tāpēc veselīgam miegam gan bērniem, gan pusaudžiem ir ieteicami tikai stingri vai ļoti stingri matrači.

Dažādi cietie matrači dažādām vajadzībām

LONO klāsts piedāvā dažāda izmēra cietus matračus divguļamām, vienguļamām un bērnu gultām. Svarīgi, ka neatkarīgi no izmēra visi mūsu matrači ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem ar Oeko-Tex® sertifikātu, kas nodrošina, ka matrači ir droši pat zīdaiņiem. Tomēr, meklējot labāko matraci savām individuālajām miega vajadzībām, jums ir jāzina, kādu matraci izvēlēties. 

Cietie atsperu matrači ir īpaši ieteicami senioriem, kuri meklē stingru un uzticamu gulēšanas pamatni. Ciets matracis, kas sastāv no stingra kabatas atsperu vai vairāku kabatu atsperu bloka, pielāgojas ķermeņa spiedienam, nodrošina veselīgu ķermeņa atbalstu un sniedz komfortu, miega laikā mainot pozīcijas.

Cietie lateksa matrači efektīvi atbalsta dabisko un anatomiski pareizo mugurkaula stāvokli. Šiem matračiem ir augsta elpojamība, dabiskas antibakteriālas un hipoalerģiskas īpašības, un tie ir izturīga izvēle veselīgam un kvalitatīvam miegam.

Stingrie viskoelastīgie matrači ir izgatavoti no Memospace® materiāla, lai vēl labāk pielāgotos ķermeņa izliekumiem un pareizai muguras pozīcijai. Šis stingrais matracis ir viena no labākajām izvēlēm tiem, kuri vēlas mierīgi gulēt, vienlaikus atpūšoties līdz pat pirkstu galiem.

Cietie poliuretāna putu matrači labi pielāgojas cilvēka ķermeņa līnijām un citām ķermeņa īpatnībām, nodrošina stingru pamatni, labi aizvada mitrumu un novērš putekļu ērcīšu veidošanos. No poliuretāna putām izgatavotie cietie matrači ir īpaši higiēniski un piemēroti bērniem no 1 gada vecuma. Pateicoties augstas kvalitātes, izturīgiem un ilgmūžīgiem materiāliem, šie matrači atbilst gan jutīgāko bērnu, gan pieaugušo miega vajadzībām.

 Jautājumi par stingra matrača izvēli?

Vai vēlaties uz kāda cietā matrača vislabāk gulēt jums vai jūsu ģimenei? Mēs iesakām konsultēties ar LONO miega ekspertiem, kuri profesionāli izskaidros mūsu cieto matraču dažādās īpašības un palīdzēs jums izvēlēties pareizo guļamvietu kvalitatīvai un veselīgai atpūtai.

Filtrs