Virsmatrači 160x200

Virsmatrači 160x200

LONAS virsmatrači160x200

LONAS virsmatrači160x200 ir paredzēts divguļamajām gultām tiem, kuri vēlas uzlabot miega komfortu. Šos virsmatrači viegli uzmontēt uz standarta 160x200 matrača, un tie ir viens no labākajiem un ekonomiskākajiem risinājumiem tiem, kas vēlas ērtāku guļamvietu. Visiem mūsu matraču pārvalkiem mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus, un mūsu meistaru rūpīgais roku darbs nodrošina izturību un efektivitāti.

LONO klāsts piedāvā mīkstus un cietus 160x200 matračus, kuru pamatā ir Memospace® un Lono-Tec® materiālu īpašības. Turklāt visiem mūsu matračiem piemīt ortopēdiskas un pretalerģiskas īpašības, kas ļauj radīt maksimāli veselīgu un patīkamu miega vidi. Tāpēc izvēlieties matraci, kas visefektīvāk uzlabo jūsu miega kvalitāti, ņemot vērā jūsu individuālās vajadzības. 

Mīksts vai ciets virsmatrači160x200?

LONO matrača spilventiņi 160x200 ir paredzēti standarta izmēra divguļamajiem matračiem 160x200, tāpēc, uzvelkot matrača spilventiņu uz esošā vai jauna matrača, nav neērtību. Tāpat kā visi citi matrači, arī mūsu 160x200 matraču pārvalki ir izstrādāti, lai paaugstinātu jūsu miega komfortu - tie lieliski pielāgojas jūsu ķermeņa izliekumiem, efektīvi pielāgo guļamās virsmas īpašības, kompensē nelīdzenas virsmas vai spraugas sajūtu jūsu dīvānā. Mēs piedāvājam unikālu LONAS matraču pārvalku kolekciju, kas paredzēta polsterēšanai un iepakošanai. Tāpēc mums bieži jautā: kādi ir labākie matraču pārvalki? Uz šo jautājumu nav vienotas atbildes, jo, lai atrastu labāko matraci, vispirms ir precīzi jānosaka jūsu individuālās miega vajadzības un jāizprot cieto un mīksto matraču pamatīpašības.

Cietie virsmatrači 160x200 - stingrāks atbalsts

LONAS cietie matraču spilventiņi ir izgatavoti no augsta blīvuma Lono-Tec® materiāla un poliuretāna putām ar papildu gofrētu virsmas profilu. Šo materiālu īpašības nodrošina īpaši labu atbalstu ķermenim, padarot 160x200 iepakoto matraci par vienu no labākajām izvēlēm tiem, kas cieš no muguras sāpēm un meklē stingrāku un stingrāku gulēšanas pamatni. Jums arī jāzina, ka poliuretāna putu matrača spilventiņi nodrošina labāku ķermeņa svara sadalījumu, kas ļauj atslābināt muskuļus, atslogot locītavas un baudīt pilnīgi relaksējošu un veselīgu miegu.

Mīksti virsmatrači 160x200 - efektīvāka nelīdzenumu izlīdzināšana

LONO mīkstie viskoelastīgie matrači ir izgatavoti, izmantojot Memospace® - materiālu, kas lieliski pielāgojas ķermeņa izliekumiem un ķermeņa temperatūrai. Šie matraču pārvalki nodrošina īpaši mīkstu un ērtu gulēšanas pamatni, vienlaikus efektīvi izlīdzinot lielākus matrača vai gultas padziļinājumus. Tas padara 160x200 polsterēto matrača pārvalku par vienu no labākajiem un efektīvākajiem risinājumiem tiem, kas vēlas uzlabot veco matraci vai mazināt diskomfortu, ko miega laikā rada dīvāna-guļamvietas spraugas. Mūsu polsterēto matraču kolekcijā ir arī 160x200 matrači, kas izgatavoti no videi un veselībai draudzīgām poliuretāna putām un Lono-Tec® materiāla. Šie matrači palīdz izlīdzināt mazākus izciļņus, tiem ir laba elpojamība un tie atbalsta ķermeņa elpošanu, tāpēc tie ir īpaši piemēroti cilvēkiem, kuri naktī stipri svīst.

Ortopēdiskie virsmatrači160x200

LONO matraču pārvalki ir paredzēti ne tikai lielākam miega komfortam, bet arī veselīgākai atpūtai. Tāpēc, izstrādājot visus mūsu matračus, mēs konsultējāmies ar ortopēdiem. Pateicoties šīm konsultācijām, mūsu matračiem ir ortopēdiskas īpašības, kas risina reālās ķermeņa diskomforta problēmas miega laikā.

Atkarībā no jūsu individuālajām vajadzībām un veselības problēmām varat izvēlēties ortopēdiskos matračus 160x200 no Memospace® materiāla, kas maigi apņem ķermeni, samazina ķermeņa slodzi un rada viegluma sajūtu. Šis materiāls efektīvi atslābina muskuļus, tāpēc tie ir īpaši piemēroti cilvēkiem, kas cieš no muskuļu un locītavu sāpēm. Tiem, kas cieš no muguras sāpēm, iesakām cietāku 160x200 ortopēdisko matraci no Lono-Tec® materiāla, kas nodrošina stingru atbalstu, vienlaikus pielāgojoties mugurkaula izliekumiem un atbrīvojot saspringtos un sāpīgos muguras muskuļus. 

Pretalerģisks virsmatrači 160x200

Izstrādājot LONO matraču aizsargus, mēs īpašu uzmanību pievērsām to higiēnai. Tikai higiēnisks matrača pārvalks var nodrošināt pilnvērtīgu atpūtu un pasargāt no alerģijām, tāpēc esam izstrādājuši īpašu Lonofibre® tehnoloģiju ar antibakteriālām un pretalerģiskām īpašībām.  Katrs no mūsu matračiem, tostarp matracis 160x200, ir pārklāts ar antibakteriālu Lonofibre® pārklājumu. Šim pārvalkam ir aizsargslānis, kas novērš putekļu ērcīšu vairošanos, bet lina saturs paātrina mitruma iztvaikošanu un tam piemīt antibakteriālas īpašības. Nodrošinot tīrības un svaiguma sajūtu, pārvalks aizdares rāvējslēdzēju un viegli noņemams mazgāšanai, lai jūs varētu nodrošināt vislabāko miega higiēnu tik bieži, cik vēlaties.

Kā izvēlēties virsmatrači tiešsaistē?

Vēlaties izvēlēties kvalitatīvu, izturīgu 160x200 matrača spilventiņu no mūsu tiešsaistes veikala? Matračus tiešsaistē var izvēlēties tikpat vienkārši kā daudzus citus produktus. Jums tikai jāizvēlas vēlamā matrača īpašības un izmērs, un drīz vien varēsiet pacelt savu miegu augstākā komforta līmenī. Tomēr, ja jums ir vēl kādi jautājumi, mēs vienmēr iesakām sazināties ar LONO ekspertiem. Mēs palīdzēsim, sniegsim padomu un nodrošināsim, lai jūs atpūstos pilnīgā komfortā. 

Filtrs