Virsmatrači 160x200

Virsmatrači 160x200

LONAS virsmatrači160x200 

LONAS virsmatrači 160x200 ir paredzēti divguļamajām gultām tiem, kuri vēlas uzlabot miega komfortu. Šos virsmatračus viegli novietot uz standarta 160x200 matračiem un tie ir viens no labākajiem un ekonomiskākajiem risinājumiem tiem, kas vēlas ērtāku guļamvietu. Visiem mūsu virsmatračiem izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus un mūsu meistaru rūpīgais roku darbs nodrošina izturību un efektivitāti. 

LONO klāstā ir mīksti un stingri 160x200 matrači, kuru pamatā ir Memospace® un Lono-Tec® materiālu īpašības. Visiem mūsu matračiem piemīt ortopēdiskas un pretalerģiskas īpašības, kas ļauj radīt maksimāli veselīgu un patīkamu miega vidi. Palīdzēsim izvēlieties matraci, kas visefektīvāk uzlabo Jūsu miega kvalitāti, ņemot vērā Jūsu individuālās vajadzības.  

Mīksts vai ciets virsmatrači160x200? 

LONO virsmatrači 160x200 ir paredzēti standarta izmēra divguļamajiem matračiem 160x200, tāpēc, uzliekot virsmatraci uz esošā vai jauna matrača, tas būs ērts papildinājums. Tāpat kā visi citi matrači, arī mūsu 160x200 virmatrači ir izstrādāti, lai paaugstinātu Jūsu miega komfortu - tie lieliski pielāgojas Jūsu ķermeņa izliekumiem, efektīvi pielāgo guļamās virsmas īpašības, kompensē nelīdzenas virsmas vai spraugas sajūtu Jūsu dīvānā. Mēs piedāvājam unikālu LONAS virsmatraču kolekciju, kas paredzēta esošā matrača uzlabošanai. Tāpēc mums bieži jautā: kādi ir labākie virsmatrači? Uz šo jautājumu nav vienotas atbildes, jo, lai atrastu labāko matraci, vispirms ir precīzi jānosaka Jūsu individuālās miega vajadzības un jāizprot stingro un mīksto matraču pamatīpašības. 

Cietie virsmatrači 160x200 - stingrāks atbalsts 

LONO cietie virsmatrači ir izgatavoti no augsta blīvuma Lono-Tec® materiāla un poliuretāna putām ar papildu gofrētu virsmas profilu. Šo materiālu īpašības nodrošina īpaši labu atbalstu ķermenim, padarot 160x200 virsmatraci par vienu no labākajām izvēlēm tiem, kas cieš no muguras sāpēm un meklē stingrāku gulēšanas pamatni. Svarīgi piezīmēt, ka poliuretāna putu virsmatrači nodrošina labāku ķermeņa svara sadalījumu, kas ļaus atslābināt muskuļus, atslogot locītavas un baudīt pilnīgi relaksējošu un veselīgu miegu. 

Mīksti virsmatrači 160x200 - efektīvāka nelīdzenumu izlīdzināšana 

LONO mīkstie viskoelastīgie matrači ir izgatavoti, izmantojot Memospace® materiālu, kas lieliski pielāgojas ķermeņa izliekumiem un ķermeņa temperatūrai. Šie virsmatrači nodrošina īpaši mīkstu un ērtu gulēšanas pamatni, vienlaikus efektīvi izlīdzinot lielākus matrača vai gultas padziļinājumus. Tas padara 160x200 virsmatraci par vienu no labākajiem un efektīvākajiem risinājumiem tiem, kas vēlas uzlabot veco matraci vai mazināt diskomfortu, ko miega laikā rada dīvāna vai gultas spraugas. Mūsu virsmatraču kolekcijā ir arī 160x200 matrači, kas izgatavoti no videi un veselībai draudzīgām poliuretāna putām un Lono-Tec® materiāla. Šie matrači palīdz izlīdzināt mazākus nelīdzenumus, tiem ir laba elpojamība un tie veicina ķermeņa elpošanu, tāpēc tie ir īpaši piemēroti cilvēkiem, kuri naktī stipri svīst. 

Ortopēdiskie virsmatrači160x200 

LONO virsmatrači ir paredzēti ne tikai lielākam miega komfortam, bet arī veselīgākai atpūtai, tāpēc, izstrādājot visus mūsu matračus, mēs konsultējāmies ar ortopēdiem. Pateicoties šīm konsultācijām, mūsu matračiem ir ortopēdiskas īpašības, kas risina reālās ķermeņa diskomforta problēmas miega laikā. 

Atkarībā no Jūsu individuālajām vajadzībām un veselības problēmām varat izvēlēties ortopēdiskos matračus 160x200 no Memospace® materiāla, kas maigi ieskauj ķermeni, samazina ķermeņa slodzi un rada viegluma sajūtu. Šis materiāls efektīvi atslābina muskuļus, tāpēc šie virsmatrači ir īpaši piemēroti cilvēkiem, kas cieš no muskuļu un locītavu sāpēm. Tiem, kas cieš no muguras sāpēm, iesakām cietāku 160x200 ortopēdisko matraci no Lono-Tec® materiāla, kas nodrošina stingru atbalstu, vienlaikus pielāgojoties mugurkaula izliekumiem un atbrīvojot saspringtos un sāpīgos muguras muskuļus.  

Pretalerģiski virsmatrači 160x200 

Izstrādājot LONO virsmatračus, mēs īpašu uzmanību pievērsām to higiēnai. Tikai higiēnisks matrača materiāls var nodrošināt pilnvērtīgu atpūtu un pasargāt no alerģijām, tāpēc esam izstrādājuši īpašu Lonofibre® tehnoloģiju ar pretalerģiskām īpašībām.  Katrs no mūsu matračiem, tostarp matracis 160x200, ir pārklāts ar Lonofibre® pārklājumu. Šim pārvalkam ir aizsargslānis, kas novērš putekļu ērcīšu vairošanos, bet lins sastāvā paātrina mitruma iztvaikošanu. Nodrošinot tīrības un svaiguma saglabāšanu, pārvalks ir aprīkots ar rāvējslēdzēja aizdari un viegli noņemams mazgāšanai, lai Jūs varētu nodrošināt vislabāko miega higiēnu tik bieži, cik vēlaties. 

Kā izvēlēties virsmatrači tiešsaistē? 

Vēlaties izvēlēties kvalitatīvu, izturīgu 160x200 virsmatraci no mūsu tiešsaistes veikala? Matračus tiešsaistē var izvēlēties tikpat vienkārši kā daudzus citus produktus - Jums vien jāizvēlas vēlamā matrača īpašības un izmērs, un drīz vien varēsiet pacelt savu miegu augstākā komforta līmenī. Tomēr, ja Jums ir vēl kādi jautājumi, mēs vienmēr iesakām sazināties ar LONO ekspertiem. Mēs palīdzēsim, sniegsim padomu un nodrošināsim, lai Jūs atpūstos pilnīgā komfortā.  

 

Filtrs