-30%

Virsmatracis LONO-TEC I

No 66,50€ 95,00€

Ja vēlaties mīkstināt nelielus nelīdzenumus uz pašreizējās guļamās virsmas, šis virsmatracis ir domāts tieši jums. Tā ir izgatavota no videi un veselībai nekaitīgām Lono-Tec® I poliuretāna putām, un tā sniedz mākoņu slāņa sajūtu. Virsmatrača stūros ir gumijas siksniņas, lai to piestiprinātu pie matrača. Lono-Tec® I poliuretāna putas ir elastīgas un elpojošas.

  Lono-Tec® I poliuretāna putas ir elastīgas un elpojošas.

  Antibakteriāls pārvalks ērtai matrača kopšanai

  Virsmatracim ir siksniņas stiprināšanai pie matrača

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei.

Izmērs
66,50€
95,00€
Virsmatracis LONO-TEC I
66,50€
Piegāde - 5 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Virsmatracis LONO-TEC I
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Audums ir no 100% poliestera, kam piemīt antibakteriālas īpašības. Tas arī nesatur putekļu ērcītes. Vajadzības gadījumā pārvalks ir ērti noņemams, attaisot rāvējslēdzēju visās 4 pusēs, tāpēc jums nav jāatliek tīrīšanas diena. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Mīkstais slānis Lono-Tec® I

Šo slāni veido 4 cm Lono-Tec® I materiāla. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec® I ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

Informācija

Matrača piegāde un vecā matrača izvešana
Cietība
Izmēri
Garantija

Mierīgs miegs bez cīņas ar alerģijām

Virsmatracis ir izgatavots no Lono-Tec® I - ļoti labi elpojoša materiāla, kas rada nelabvēlīgu vidi pelējuma, sēnīšu un putekļu ērcīšu attīstībai.

Tīrību veicina arī mazgājamais sintētiskais pārvalks. Sintētiskais nenozīmē "slikts": tas nodrošina augstāku higiēnas līmeni. Tīrā vidē miegs ir dziļāks un saldāks.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī virsmatrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs virsmatracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus un virsmatračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Līdzīgi produkti

Vairāk nekā 50 000 klientu guļ labāk