Kokvilnas satīna gultas veļa

Kokvilnas satīna gultas veļa

Kokvilnas satīna gultas veļa

Kokvilnas satīna gultas veļa ir populārākā gultas veļas komplektu izvēle. 100% kokvilnas audums, kas austs satīna pinumā, vienkrāsains vai raibs, ir ļoti smalks, mīksts, bet blīvs un izturīgs. Šo audumu mēs izmantojam LONAS HOME gultas veļai.

100% augstas kvalitātes kokvilnas satīns 300 TC

Satīns ir aušanas veids, kurā šķiedra tiek austa diagonālās līnijās. Šis audums ir mīksts, spīdīgs un mirdzošs, bet tajā pašā laikā izturīgs un blīvs. Tiesa, ne visi tirgū pieejamie satīna audumi ir vienādi - satīns attiecas uz audumiem, kas austi no zīda, kokvilnas vai sintētikas, kuri atšķiras pēc sastāva, apstrādes, blīvuma un citiem parametriem.

100% Premium kokvilna - rūpīgi atlasīta kokvilna bez piemaisījumiem. No šādas kokvilnas vērpti diegi ir izturīgi, un pēc satīna un gultas veļas šūšanas tas ir pielīdzināms zīda maigumam un stiprumam.

LONAS HOME gultas veļa ir šūta no garās šķiedras 100% kokvilnas satīna auduma ar blīvumu 300 TC (diegu skaits). Tiesa, šo skaitli dažkārt mēģina palielināt, diegu vietā skaitot pavedienus, kad viens pavediens sastāv, piemēram, no 3 pavedieniem, tāpēc šajā gadījumā faktiskais blīvums ir tikai 100 TC. Mūsuprāt, pareizais 300 TC ir optimālais gultas veļas auduma blīvums. Mēs neizvēlējāmies mazāku blīvumu kvalitātes parametru dēļ. Un virs 300 TC kokvilnas satīna kvalitātes parametri paaugstinās, bet daudz mērenāk nekā tā cena.

Kokvilnas satīna ceļš

Pirms kokvilnas satīna audums nonāk šūšanas rūpnīcā Lietuvā, itāļu un spāņu amatnieki to pilnveido līdz pat vissīkākajām detaļām, kuras mēs neredzam, bet jūtam katru vakaru:

  Audumu klāsts no 100% kokvilnas šķiedras, stingriem pavedieniem līdz pat austam satīnam, kas ir smalks un mīksts,

  Krāsu paletes izvēle, vienkrāsainu audumu krāsošana un testēšana,

  Dažādu audumu krāsošana, izmantojot digitālās drukas tehnoloģiju ar mūsu izvēlētiem dizainparaugiem,

  Sviesta apdares (angļu v. Butter finishing) tehnoloģija mirdzošai un gludai virsmai,

  Audumi tiek ražoti, izmantojot drošus materiālus un tehnoloģijas, kas nodrošina Oeko-Tex® Standard 100 sertifikātu.

Filtrs