Gultas veļa

Gultas veļa

Par gultas veļu

Gultas veļa ir miega vides daļa, kas ir ciešā kontaktā ar ķermeni, jo gan palagi, gan spilvendrānas ir tiešā kontaktā ar ķermeni miega laikā. Šā iemesla dēļ gultas veļas materiālu īpašības būtiski veicina patīkamu miega pieredzi. Savukārt krāsu un rakstu daudzveidība ļauj viegli saskaņot gultas stilu ar guļamistabas stilu. Tieši LONAS HOME apvieno kvalitātes un stila kritērijus vienā un piedāvā augstākās kvalitātes un kvalitātes kokvilnas satīna gultasveļu.

Mūsu gultasveļas klāsts ir paredzēts tiem, kas meklē pilnu guļamistabas komplektu, kā arī tiem, kas vēlas atjaunināt tikai spilvendrānas vai gultasveļu. Izvēloties gultasveļu, mēs piedāvājam plašu gultasveļas klāstu no divām LONAS kolekcijām - Elegante vai Moderno. Jūs varat arī izvēlēties sev piemērotu variantu atkarībā no izmēra vai bērna vai zīdaiņa vienvietīgai vai divvietīgai gultai. Lai kurā virzienā jūs skatītos, visi ceļi ved uz perfekti izgatavotu gultasveļu.

Gultas veļas komplekti

LONAS HOME gultasveļa ir izgatavota no rūpīgi atlasītiem materiāliem un ir izstrādāta tā, lai sniegtu jums patīkamu un atsvaidzinošu miega pieredzi. Visi audumi ir izgatavoti no 100% augstākās kvalitātes kokvilnas satīna. Izvēloties, kombinējot krāsas un rakstus, mēs domājām gan par modernu, gan klasisku guļamistabas interjeru. Vienkrāsainos gultasveļas audumus ir auduši Itālijas amatnieki, bet rakstainos audumus digitāli apdrukājuši Spānijas tekstilmākslinieki. Gultasveļai mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes dabiskus materiālus, kas apstrādāti un krāsoti tā, lai laika gaitā ne krāsas, ne raksti neizbalētu. Lai guļamistabai nodrošinātu daudzpusīgu un stilistisku risinājumu, mēs piedāvājam abpusējas gultas veļas. Visiem mūsu audumiem ir Oeko-Tex® sertifikāts, kas nodrošina, ka ražošanas procesā tiek izmantoti tikai droši materiāli, piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem.

LONAS Elegante gultasveļas kolekcija

Elegante vienkrāsaino gultasveļas kolekciju veido mierīgu pasteļtoņu un tumšu, tumšu krāsu palete. Ēģiptes kokvilnu no 100 % augstas kvalitātes kokvilnas satīna audusi amatnieku komanda Itālijā. Šis audums ir ārkārtīgi plāns un mīksts, taču izturīgs un blīvs (300 TC - diegu skaits), kas piešķir gultasveļai ilgmūžību. Meistari krāso audumus, lai tie neizbalētu pēc daudzām mazgāšanas reizēm, un sviesta apdares tehnoloģija piešķir tiem maigumu un spīdumu. Svarīgi atzīmēt, ka visa Elegante gultasveļa ir izgatavota no Oeko-Tex® Standard 100 sertificētiem audumiem. Tas nozīmē, ka ražošanas procesā tiek izmantoti tikai droši materiāli, kas ir piemēroti gulēšanai pat zīdaiņiem.

LONAS Moderno gultasveļas kolekcija

Modernā gultasveļas kolekcija - krāsains gultasveļas klāsts. Šī ir mūsu ierobežotas tirāžas kolekcija ar digitālo apdruku, un dizaini tiek atjaunināti reizi gadā. Modernā gultasveļa ir saistīta ar gadalaiku pieradināšanu. Tā papildinās gan klasiskas, gan modernas guļamistabas. Tā ir Baltijas veģetācijas motīvu sajaukums, Baltijas jūras sulīgā atmiņa, smilšu kāpu drupinātās smiltis, debesis, kas visu redz un dzird, vai dzidra strauta gultne, kas stāsta stāstus. Mierīga, viegla un atsvaidzinoša gultasveļas kolekcija ļaus jums ieelpot, izelpot un iegrimt dziļākajos sapņos. Šai kolekcijai mēs izmantojam 100% augstākās kvalitātes kokvilnas satīna audumu, izvēlamies rakstus un krāsas, un audumu digitāli apdrukā Spānijas tekstila meistari. Šī tehnoloģija nodrošina, ka krāsviela dziļi iesūcas dzijā un gultasveļas krāsas ilgu laiku paliek nemainīgas.

Vienvietīgi gultas veļas komplekti

LONAS vienvietīga gultasveļa ir pieejama divās mūsu kolekcijās - vienkrāsainā Elegante un rakstu Moderno. Lai iegūtu vairāk variāciju vienā komplektā, mēs piedāvājam divpusējas gultasveļas - viena puse ir vienkrāsaina, bet otra - raiba. Plašais krāsu un rakstu klāsts ļauj viegli radīt guļamistabā vēlamo noskaņu. Visi vienvietīgie gultas komplekti ir izgatavoti no augstākās kvalitātes 100% kokvilnas satīna, tāpēc patīkamais pieskāriens ķermenim saglabāsies visu nakti. Šajos gultasveļas komplektos ietilpst 1 segas pārvalks un 1 spilvendrāna pēc jūsu izvēles. Mūsu piedāvājumā ir standarta izmēri pieaugušajiem un bērniem. Gultas veļas komplekti 140x200 un 150x200 ir paredzēti pieaugušo un pusaudžu segām un spilveniem. Tas ir optimāls un kompakts izmērs, lai nodrošinātu ērtu telpas sajūtu vienam cilvēkam.

Divvietīgi gultas veļas komplekti

LONAS divvietīgā gultasveļa ir pieejama arī divās dažādās mūsu kolekcijās. Augstākās kvalitātes materiāli nodrošina īpaši svaigu un maigu sajūtu, atpūšoties, savukārt milzīgo krāsu un rakstu daudzveidību var pieskaņot vissīkākajiem toņiem, lai guļamistabā radītu vēlamo atmosfēru. Šai gultasveļai ir pievienoti 2 segas pārvalki pēc jūsu izvēles un 2 spilvendrānas standarta izmēros. Kvadrātveida gultasveļas komplekti 200x200 ļauj padomāt par to, kura segas puse ir garākā. Vispopulārākie ir 200x220 gultasveļas komplekti, kas sniedz lielāku brīvības un telpas sajūtu. Lielākie mūsu klāstā ir 220x240 gultasveļas komplekti - bezkompromisa izmērs, kad miega laikā nav jācīnās par segu. Lielie gultasveļas komplekti viegli uzņems un ar maigu satīna pieskārienu aptvers pat lielu ģimeni.

Bērnu gultas veļa

Neaizmirstiet sniegt bērnam prieku pašam izvēlēties gultasveļu - mūsu klāstā ir plašs gan vienkrāsainu, gan košu audumu klāsts ar dažādiem spilgtiem un smalkiem rakstiem, tāpēc neatkarīgi no bērna vecuma un brieduma pakāpes daudzveidība aizraus viņa iztēli un ļaus pašam radīt savu gultas noskaņu. LONAS bērnu gultasveļa ir izgatavota no tādiem pašiem audumiem kā pieaugušo gultasveļa. Vecākiem un lielākiem bērniem vispiemērotākais izmērs ir 140x200 vai 150x200 bērnu gultasveļa. Savukārt mazākajiem bērniem standarta izmērs ir 100x140 bērnu gultasveļa. Šajā komplektā ietilpst 1 segas pārvalks un 1 spilvendrāna. Neatkarīgi no izvēlētā izmēra varat būt droši, ka visa LONAS gultasveļa ir sertificēta kā droša un piemērota zīdaiņiem.

Kokvilnas satīna gultasveļa

Tiem, kas meklē vislabāko kvalitāti un vērtību, kokvilnas satīna gultasveļa ir visefektīvākā un populārākā gultasveļas komplektu izvēle. Tas ir 100 % kokvilnas audums, kas austs satīna pinumā. Neatkarīgi no raksta - vienkrāsains vai raibs - audums ir ļoti plāns, mīksts, bet blīvs un izturīgs. Šo audumu mēs izmantojam LONAS HOME gultasveļai. 100% kokvilna Premium Cotton ir rūpīgi atlasīta garšķiedru kokvilna bez jebkādiem piemaisījumiem. No šīs kokvilnas savīti pavedieni ir spēcīgi, un, satīna audumā austs un sašūts, gultasveļa ir zīda maiguma un izturības ziņā. Mūsu satīna gultasveļas auduma blīvums ir 300 TC. Tas ir optimālais blīvums gultasveļas audumiem, kas nodrošina izturību, izturību un mīkstu, pūkainu raksturu. Audumiem piešķirtais Oeko-Tex® Standard 100 sertifikāts apliecina, ka ražošanas procesā tiek izmantoti droši materiāli un tehnoloģijas.

Palagi un spilvendrānas

Esam novērojuši, ka papildu spilvendrānas var radīt ļoti interesantas stilistiskās kombinācijas guļamistabā. Kombinējot LONAS HOME dažādu krāsu vai rakstu gultasveļas komplektus ar gultasveļas palagiem un spilvendrānām, jūs varat piešķirt guļamistabas interjeram atšķirīgu noskaņu. Mēs esam apvienojuši divus spilvendrānas vienā krāsā populārākajiem spilvenu izmēriem - 50x70. Starp citu, spilvendrānas ir šūtas ar Oksfordas rāmi, kas piešķir papildu stilistisku akcentu.

Gultasveļa ir neatņemama guļamistabas gultasveļas sastāvdaļa. LONAS HOME gumijas gultasveļa ir ilgmūžīga un izturīga pret izbalēšanu, tā ir piemērota gan pieaugušo, gan bērnu matračiem. Vienvietīgas un divvietīgas palagi ir pieejami matračiem līdz 30 cm augstumam. Bērnu gumijas palagi ir piemēroti matračiem, kas ir līdz 10 cm augsti. Mūsu palagi, tāpat kā visa mūsu gultasveļa, ir izgatavoti no 100% augstas kvalitātes kokvilnas satīna, kas ir ļoti mīksts, plāns, smalks, blīvs, blīvs un izturīgs. Šīs palagi kalpos un priecēs jūs gadiem ilgi.

Gultas veļa tiešsaistē

Ja meklējat ērtāko veidu, kā iegādāties gultasveļu, iepazīstieties ar LONAS piedāvājumu. Jūs varat izvēlēties gultas veļu tiešsaistē tikpat vienkārši un atbildīgi kā daudzus citus produktus. To var izdarīt, izmantojot rokasgrāmatu "Kā izvēlēties gultasveļu". Detalizēti produktu apraksti sniegs jums ieskatu interesējošajos produktos, lai jūs varētu izlemt, kura gultasveļa jums patīk vislabāk vai kura vislabāk atbilst jūsu guļamistabas iekārtojumam, neizejot no mājām. Savukārt, ja vēlaties aptaustīt un sajust gultasveļas audumu maigumu un spīdumu, aicinām jūs apmeklēt LONAS izstāžu zāles, kur mūsu speciālisti sniegs jums visu nepieciešamo informāciju.

Filtrs