Gultas veļa

Gultas veļa

Gultas veļa

Izveidojiet mājīgu un stilīgu mājokli ar LONAS HOME gultas veļu. Mūsu vienkrāsainā un raibā gultas veļa un palagi, kas izgatavoti no 100% augstas kvalitātes kokvilnas satīna, kalpos ilgi, un to krāsas un raksti priecēs jūs katru reizi, kad ieraudzīsiet savu guļamistabu. Mūsu dizaineri ir izvēlējušies tādus gultas veļas rakstus un krāsas, ko ir viegli kombinēt ar vienkrāsainiem gultasveļas palagiem, kā arī viegli radīt atšķirīgu noskaņu guļamistabā, izmantojot papildu spilvendrānas.

Mēs neesam aizmirsuši arī par mazajiem - esam uzšuvuši LONAS HOME bērnu gultas veļu un gultas pārklājus, kas piemēroti zīdaiņiem, bērniem un pusaudžiem. Šī gultas veļa ir izgatavota no tiem pašiem Premium kokvilnas satīna audumiem, tāpēc ir mīksta un maiga. Mēs paši esam to izmēģinājuši - krāsas pēc daudzām mazgāšanas reizēm paliek tikpat košas, tāpēc tās priecēs mazos bērnus gadiem ilgi.

Mēs augstu vērtējam kvalitatīvu gultas veļu, tāpēc izvēlamies audumus no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mūsu vienkrāsainā gultas veļa ir izgatavota no Itālijas amatnieku austiem audumiem, savukārt mūsu raibā gultasveļa ir izgatavota no Spānijas audumiem, kas digitāli apdrukāti ar mūsu izvēlētiem dizainiem.

Filtrs